همه چیز درباره ی Xbox Live

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
امروز یه اکانت گلد 3 ماهه خریداری کردم .البته قبلا 3 تا اکانت رایگان رو استفاده کرده بودم .الان ادرس و مشخصات میخواد که هر چی میدم یه قری میاد.ادرس ثابت واسه امریکا وجود نداره؟یعنی بعد دادن کد میره روی تنظیمات biling info

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: he_ghm

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
امروز یه اکانت گلد 3 ماهه خریداری کردم .البته قبلا 3 تا اکانت رایگان رو استفاده کرده بودم .الان ادرس و مشخصات میخواد که هر چی میدم یه قری میاد.ادرس ثابت واسه امریکا وجود نداره؟یعنی بعد دادن کد میره روی تنظیمات biling info
اینو بزن:
address:1117 Twin Okas Drive Grand Rapids
city:MI
postal code:49503​
دوستان من یه پروفایل با 1600 تا پوینت دارم,میخوام پروفایل رو به دوستم بدم از پوینتش استفاده کنه !!! چندتا سوال :
الان این اکانت رو ریکاوری میکنه رو دستگاه خودشه, اگه با این اکانت چیزی بخره میتونه با اکانت اصلی خودش ازش استفاده کنه؟ مخصوصا تو لایو
!!
یکی از بچه ها گفت این کارو کنه بن میشه ؟درسته؟
متشکر از پاسخ!

amir1995

کاربر سایت
Aug 14, 2011
11
نام
amir
سلام دوستان
من هم یک گلد کارت سه ماهه خریدم ولی برای آدرس دادن تو billing informatian مشکل دارم کسی میتونه یه آدرس یا چیزی که من را کمک کنه داره ممنون میشم.
hhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام دوستان
من هم یک گلد کارت سه ماهه خریدم ولی برای آدرس دادن تو billing informatian مشکل دارم کسی میتونه یه آدرس یا چیزی که من را کمک کنه داره ممنون میشم.
hhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp
واسه چه کشوری میخوای؟
از این سایت ادرس بگیر:
http://www.fakenamegenerator.com/

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان اخرین داشبورد 360 رو برای ریخت تو فلش می خواستم.البته با حجم خیلی کم.ممنون.

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام دوستان

من به یه چیز عجیب برخوردم. مگه میشه با اکانت xbox live free آنلاین بازی کرد؟

من با یه اکانت قدیمی که داشتم و ریکاوریش کردم رو دستگاهی که تازه خریدم وصل شدم به لایو و تونستم فیفا 12 بازی کنم بدون اینکه اکانت گلد بخرم!

یه اکانت دیگه هم ساخت که از 1 ماه گلد رایگان استفاده کنم.اگه میدونستم با فری میشه آنلاین زد نمیساختم.

بدون گلد تو همه بازیها میشه بازی کرد؟

پس گلد به چه درد میخوره؟

ممنون

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
سلام دوستان

من به یه چیز عجیب برخوردم. مگه میشه با اکانت xbox live free آنلاین بازی کرد؟

من با یه اکانت قدیمی که داشتم و ریکاوریش کردم رو دستگاهی که تازه خریدم وصل شدم به لایو و تونستم فیفا 12 بازی کنم بدون اینکه اکانت گلد بخرم!

یه اکانت دیگه هم ساخت که از 1 ماه گلد رایگان استفاده کنم.اگه میدونستم با فری میشه آنلاین زد نمیساختم.

بدون گلد تو همه بازیها میشه بازی کرد؟

پس گلد به چه درد میخوره؟

ممنون
ها تونستی با free بازی کنی؟:-o

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
ها تونستی با free بازی کنی؟:-o

آره بخدا...خودم شاخ در آوردم حتی ایمیلی که اومده واسه اتمام 1 ماه گلد رایگان واسه این اکانتم رو هم دارم.اما نمیدونم چطور میشه که بازی میکنه.

اگه گلد نباشه تو فیفا 12 قسمتی از منو لایو تغییر میکنه یا خاموش میشه؟ از کجا میشه فرقش رو تو خود بازی فهمید که آیا گلد هست یا سیلور؟

برم mw2 رو هم امتحان کنم بیام

شاید باورتون نشه اما mw 2 هم تونستم بازی کنم.

2 حالت داره:

یا اینکه من تا حالا اشتباه فکر میکردم که برای لایو بازی کردن اکانت گلد لازم هست!!!

یا اینکه کلا سیستمش قاطی کرده امروز میتونم بازی کنم.

به هر حال عجیبه واقعا

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
فك كنم اون روز كه تو بازي كردي live فري بوده دقيق يادم نمياد ولي چند روز پيش لايو فري شده بود هر چمد وقت يبار مايكروسافت از
كارا ميكنه !
احتمالا امروز هم از همون روز هاست !

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان من به یه مشکلی برخوردم اگه ممکنه کمک کنید:
من دستگاهمو امروز بردم LT2 نصب کردن, همونجام بعد از اپدیت فیرمور بازی جدیدارو تست کرد و اکی بود.
اما وقتی امدم خونه رفتم برم لایو اما دیگه وصل نمیشه و این ارور رو میده:
A problem occurred while signing in. please try again. if the problem persists , visit www.xbox.com/support
حتی زمانی که به قسمت Network setting میرم و بعد قسمت test conecction تا اواسط xbox live هم اون خطه میره بعدش ارور میده ومیگه به اینترنت وصل میشه اما به live نه!!!!!
کمککککککککککککککککککککککک ککککک

amir1995

کاربر سایت
Aug 14, 2011
11
نام
amir
سلام بچه ها....یه error تویه marketplace من ایجاد شده.........یعنی می خوای رمز gold cardoبدی اینو میده...........لطفا کمک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
آره بخدا...خودم شاخ در آوردم حتی ایمیلی که اومده واسه اتمام 1 ماه گلد رایگان واسه این اکانتم رو هم دارم.اما نمیدونم چطور میشه که بازی میکنه.

اگه گلد نباشه تو فیفا 12 قسمتی از منو لایو تغییر میکنه یا خاموش میشه؟ از کجا میشه فرقش رو تو خود بازی فهمید که آیا گلد هست یا سیلور؟

برم mw2 رو هم امتحان کنم بیام

شاید باورتون نشه اما mw 2 هم تونستم بازی کنم.

2 حالت داره:

یا اینکه من تا حالا اشتباه فکر میکردم که برای لایو بازی کردن اکانت گلد لازم هست!!!

یا اینکه کلا سیستمش قاطی کرده امروز میتونم بازی کنم.

به هر حال عجیبه واقعا
آره فکر کنم همون طور که اون دوستمون گفت اون روز کلا فری بوده. من اینترنتم رو به تموم شدنه وگرنه خودم می رفتم امتحان کردن:d
در ضمن شما اشتبه نکردی برای بازی کردن حتما باید گلد داشته باشی.
از اون جا که آواتارت هست می تونی نگاه کنی بینی گلدی یا نه. پایین اونجا نوشته.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان من به یه مشکلی برخوردم اگه ممکنه کمک کنید:
من دستگاهمو امروز بردم LT2 نصب کردن, همونجام بعد از اپدیت فیرمور بازی جدیدارو تست کرد و اکی بود.
اما وقتی امدم خونه رفتم برم لایو اما دیگه وصل نمیشه و این ارور رو میده:
A problem occurred while signing in. please try again. if the problem persists , visit www.xbox.com/support
حتی زمانی که به قسمت Network setting میرم و بعد قسمت test conecction تا اواسط xbox live هم اون خطه میره بعدش ارور میده ومیگه به اینترنت وصل میشه اما به live نه!!!!!
کمککککککککککککککککککککککک ککککک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر