همه چیز درباره ی Xbox Live

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
درورد بر دوستان
*من 2تا سوال داشتم
*من وقتی برای GOW3دستگاهم رو دادم که روش ltبزنه دیگه تو لایو نرفتم مشکلی پیش نماید اگه برم تو لایو و همچنین تو لایو GOW3ملتی پلیرش رو بازی کنم؟
*چند وقته که شنیدم اگه xboxام بن بشه میشه از بن بودن در آورد
*حالا میشه واقعا اگه میشه کار نرم افزاری هست دیگه آره ؟ نمیخاد که چیزی از کنسول بکنه یا یه چیز بهش وصل کنه ؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
آقا من یه کارت گلد 3 ماهه بدون مشکل زدم وارد شد!
الان یه کارت پوینت هم خریدم 1600 پوینت!
2 هفته پیش که کد رو از 360 زدم ارور داد به این نام : CAN'T RETRIEVE INFORMATION FROM XBOX LIVE
الان زدم بازم همینو نوشت!
با کامپیوتر زدم اینو نوشت :
An error has occurred during the transaction. Please try again later.
کارت پلمب بوده و نو نو ! خرابه یا مشکل از چیز دیگه ایه؟ حتما جواب بدین پاداش داره

---------- نوشته در 01:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

تورو خدا جواب بدین کارت 2 هفته ـس رو دستم مونده امروز تازه دومین بارمه که تستش میکنم اگه خرابه بگین که برم پسش بدم یکی دیگه بخرم!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من نمیدونم مثل اینکه جدیدا مد شده که اعضای بازیسنتر وقتی تو یه تاپیکی کار دارن پست میدن اگه یکی در حال مرگ باشه و 3 ثانیه بیشتر از زندگیش هم مونده باشه طرف به هیچ جاش حساب نمیکنه و رد میشه!!!
من کمک میخوام تا ساعت 6 جواب بدین تا کارت اگه خرابه پسش بدم!!!

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
آقا من یه کارت گلد 3 ماهه بدون مشکل زدم وارد شد!
الان یه کارت پوینت هم خریدم 1600 پوینت!
2 هفته پیش که کد رو از 360 زدم ارور داد به این نام : CAN'T RETRIEVE INFORMATION FROM XBOX LIVE
الان زدم بازم همینو نوشت!
با کامپیوتر زدم اینو نوشت :
An error has occurred during the transaction. Please try again later.
کارت پلمب بوده و نو نو ! خرابه یا مشکل از چیز دیگه ایه؟ حتما جواب بدین پاداش داره

---------- نوشته در 01:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 PM ارسال شده بود ----------

تورو خدا جواب بدین کارت 2 هفته ـس رو دستم مونده امروز تازه دومین بارمه که تستش میکنم اگه خرابه بگین که برم پسش بدم یکی دیگه بخرم!

شما اکانتت چه رجینی هست؟؟منظورم اینه که اکانتتت واسه اروپاست یا امریکا؟؟
این کارتت رجینش چیه؟؟؟

omid_fakhrayi

کاربر سایت
Aug 10, 2009
144
نام
امید
اقامیخاستم اپدیت داشبوردمو از هارد به مموری خود ایکس باکس منتقل کنم.چون هر وقت هاردرودرمیارم بازیهای جدید که میذارم نیاز یه اپدیت داره.و میخام جوری عمل کنم که باابن کارکپی خور هم نپره.ممنون میشم

parsayan

کاربر سایت
Jun 20, 2010
11
نام
payam
دو تا سئوال دارم و نمی دونستم کجا مطرحش کنم
برای لایو توی قدم اول می خوام همه پروفایل هایی که توی داشبورد ساختمو به جز یکی پاک کنم که بتونم از اول با یه پروفایل بازی کنم که توش بازی پچ نشده نزارم ولی هر کاری میکنم و از هر جا کخ رفتم نتونستم هیچ یک از این پروفایل ها رو پاک کنم.
سئوال دیگه اینه که توی network setting اصلا Configure Network نداره تا بتونم ای پی بهش بدم
ببخشید اگه سئوال هام ابتدایی بودن
لطفا راهنمایی کنید

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
سلام دوستان باز امروز اومدم لایو بازی کنم با گفت باید آپدیت بشی .برای کسی هم اینجوری شده امروز دیشب نبود امروز ظهر اینجوری شد

rezor

کاربر سایت
May 7, 2011
44
سلام دوستان باز امروز اومدم لایو بازی کنم با گفت باید آپدیت بشی .برای کسی هم اینجوری شده امروز دیشب نبود امروز ظهر اینجوری شد
منم همین مشکلو دارم چی کار کنم ؟
ابدیت بکنم یا نه ؟
لطفا جواب بدین ممنون

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
بله امروز یه آپدیت جدید اومده که در سایت major nelson هم گفته شده البته کسایی که آپدیت کردن گفتن هیچ چیز جدیدی اضافه نمیکنه احتمالا آپدیت امنیتی باید باشه اما مشکلی هم در اجرای بازی ها بعد ار آپدیت به وجود نمیاد در فروم ها گفته شده چیزی فعلا مشخص نیست با مسوولیت خودتون آپدیت کنید.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان هر موقع خبری از ویژگیهای این اپدیت جدیده شد بیاین اطلاع رسانی کنید ببینیم این اپدیت دیگه چه مشکلاتی رو همراه خودش میاره؟؟؟؟

HERO7293

کاربر سایت
Nov 14, 2010
97
نام
ABOLFAZL
الان کس هس که آپدیت کرده باشه و جونه سالم به در برده باشه؟!:-s
دوستانی که آپدیت کردن لطفا یه آماری بدن بلکه ما هم آپدیت کنیم

redead_marston

کاربر سایت
May 9, 2011
29
سلام دوستان .
من صبح یک ساعت به xbl وصل شدم و بازی کردم ,اما الان خواستم وصل شم ازم اپدیت خواست .
ایا برای شما هم اپدیت خواست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا من چی کار کنم؟
میترسم اپدیت کنم دستگاهم اورجینال بشه ......
راهنمایی کنید لطفا....

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
سلام دوستان .
من صبح یک ساعت به xbl وصل شدم و بازی کردم ,اما الان خواستم وصل شم ازم اپدیت خواست .
ایا برای شما هم اپدیت خواست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا من چی کار کنم؟
میترسم اپدیت کنم دستگاهم اورجینال بشه ......
راهنمایی کنید لطفا....
اقا یکم صبر کنید مشخص بشه این اپدیت چی کار میکنه بعد همه با هم اپدیت میکنیم فعلا از جزییات خبری نیست!

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
یک بازی جدید ما با مایکرو سافت دوباره شروع شد مال منم آپدید می خواست سایت xbox360iso همگی در مورد ap2.5 صبح میکردند که این بازی ها بعلاوز گیرز3 و فورزا 4 اجرا نمیشه دقیق نیمیدم
جان خودتون یکی دل بزنه به دریا آپدید کنه و بعد هم تست فلگ کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر