همه چیز درباره ی Xbox Live

HERO7293

کاربر سایت
Nov 14, 2010
97
نام
ABOLFAZL
یک بازی جدید ما با مایکرو سافت دوباره شروع شد مال منم آپدید می خواست سایت xbox360iso همگی در مورد ap2.5 صبح میکردند که این بازی ها بعلاوز گیرز3 و فورزا 4 اجرا نمیشه دقیق نیمیدم
جان خودتون یکی دل بزنه به دریا آپدید کنه و بعد هم تست فلگ کنه
eeee زرنگی:d

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
دوستان به هیچ وجه تا اعلام رسمی C4eva به 13604 آپدیت نکنید، موارد امنیتی در این داشبورد آپدیت شده و احتمال این که فرم ویر جدیدی از طرف c4eva ریلیز شه خیلی زیاد هست.

بازی های XGD3 به احتمال خیلی زیاد بعد از آپدیت به داشبورد 13604 باعث فلگ شدن شما می شن.

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
خوش به حال خودم که هنوز التی نریختم انقدر این ماکروسافت کرم میریزه که اخرش این ایگس باگسو میفروشم یه میکرو میخرم 3ماهه ایگس باگس بازی نکردم بدنم بد جور در میکنه درد خماری بد دردیه

---------- نوشته در 02:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:49 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من الان میخواستم برم اپدیت رودانلود کنم دیدم اپدیت همون اپدیت 13599 بودش اصلا اپدیت جدیدی نیومده اینا همش شایعه است با خیال راحت بازی کنید حالشو ببرید

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
خوش به حال خودم که هنوز التی نریختم انقدر این ماکروسافت کرم میریزه که اخرش این ایگس باگسو میفروشم یه میکرو میخرم 3ماهه ایگس باگس بازی نکردم بدنم بد جور در میکنه درد خماری بد دردیه

---------- نوشته در 02:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:49 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها من الان میخواستم برم اپدیت رودانلود کنم دیدم اپدیت همون اپدیت 13599 بودش اصلا اپدیت جدیدی نیومده اینا همش شایعه است با خیال راحت بازی کنید حالشو ببرید
شایعه کجا بود دوست من ؟
http://www.vg247.com/2011/10/11/new-mandatory-360-dash-update-to-go-live-today/
شاید واسه شما هنوز اپدیت نیومده !

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
شما اگه این داشبورد رو آپدید نکنید یک ماه صبر کنی تو لیست موج حذف میشید یعنی بن نمی شید

---------- نوشته در 03:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:04 PM ارسال شده بود ----------

سلام
لطفا یه لینک از این مطلب C4eva بدید...[/QUOTE
www.c4evaspeaks.com

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
سلام
لطفا یه لینک از این مطلب C4eva بدید...[/QUOTE
www.c4evaspeaks.com
درسته آخرین خبر مربوط به آپدیته.به نظر میرسه امن و امانه گفتن که بازی ها بعد از آپدیت اجرا میشن...خطری نیست.
البته بعضیهاشون گفتن برای امنیت بیشتر رو OFW آپدیت کنید.بعد دوباره LT2 بریزید.بعضیهاشونم رو LT2 آپدیت کردن میگن مشکلی نیست.
حالا تصمیم با خودتون...:d

---------- نوشته در 03:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:16 PM ارسال شده بود ----------

اقا یکی بگه flag یعنی چی؟
ّFlag یعنی دستگاه شما به خاطر استفاده از بازی کپی نشانه گذاری میشه تا دفه ی بعد که به لایو وصل میشید مایکروسافت دسترسی شما رو به لایو قطع کنه.(Ban)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر