همه چیز درباره ی Xbox Live

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
میشه چون اکثر بچه های BC با دیال اپ کانکت میشن سرعت ها یکی هستش و اونقدری اذیت نمیکنه;)

یکی یه آموزش کلی کلی وصل شدن به 360 و بزاره من دیروز کنسولمو گرفتم نمی تونم به لیو وصل دیل آپ هم دارم البته فعلا... کلا نمی تونم به پی سی وصل شم:biggrin1:
اترنت وصله کاملا حله ولی وصل نمیشه وقتی تست مدیا کانکشن و می زنم Network Adaptor رو Wired نشون میده میره سر IP Address گیر می کنه Failed نشون میده سر More Info می رم علت رو میگه:
Your Console can't make a Lease with your DHCP
(تو همین مایه ها...);)
یکی کمک کنه;)

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
بر وبچز لایو باز امشب ساعت 10 به بعد با gow بیایید تو لایو.
من a1181 مخلص همه بر وبچز بازی سنتری علی الخصوص لایو بازاش.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
یکی یه آموزش کلی کلی وصل شدن به 360 و بزاره من دیروز کنسولمو گرفتم نمی تونم به لیو وصل شم دیل آپ دارم البته فعلا... کلا نمی تونم به پی سی وصل شم:biggrin1:
اترنت وصله کاملا حله ولی کنسول با پی سی ارتباط نداره وقتی تست مدیا کانکشنو می زنم Network Adaptor رو Wired نشون میده میره سر IP Address گیر می کنه Failed نشون میده سر More Info می رم علت رو میگه:
Your Console can't Make a Lease with your DHCP
(تو همین مایه ها...);)
یکی کمک کنه;)

یکی به منم کمک کنه;)

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
ببخشید دوستان.

میگم با این Adsl های پارس آنلاین که ماهیانه 9900 تومنه میشه توی Xbox Live بازی کرد یا

باید Adsl درست و حسابی باشه؟؟

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
بر وبچز لایو باز امشب ساعت 9.30 به بعد با gow بیایید تو لایو.
من a1181 مخلص همه بر وبچز بازی سنتری علی الخصوص لایو بازاش.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
ببخشید دوستان.

میگم با این Adsl های پارس آنلاین که ماهیانه 9900 تومنه میشه توی Xbox Live بازی کرد یا

باید Adsl درست و حسابی باشه؟؟

دوست عزیز فکر نکنم که بشه چون این نوع Adsl دارایه حجم معینی برایه دریافت و فرستادن فایل دارن( فکر کنم 2500مگ باشه) که شما همشو در عرض یه روز انلاین بازی کردن قورت میدی:p

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
بچه ها من یه مشکلی دارم! بابا تو رو خدا یکی جواب بده! ما هرچی می پرسیم هیچ کسی جواب نمی ده! من این فایل آپدیت دشبورد رو از ماکروسافت دانلود کردم و همونجوری رو سی دی رایت کردم گذاشتم تو دستگاه و لود شد ازم پرسید آیدیت کنم یا نه منم گفتم به آپدیت!
شروع کرد آپدیت کردن و دستگاه ریبوت شد ولی فقطی بالا اومد گفت update failed . و رفت تو دشبورد. از اون به بعد هرچی سی دی رو می ذارم تو دستگاه دیگه ازم نمی پرسه و مستقیم می ره تو دشبورد. چی کار می شه کرد به نظر شما؟؟؟ ممنون:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر