همه چیز درباره ی Xbox Live

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من میخواستم چند تا dlc بگیرم
اما به دلیل محدودیت دانلود امکان داه مدت زمان زیادی طول بکشه دانلودم
بعد تا جایی که یادم میاد اگه دستی یه دانلودی روپاوز کنی از active download میرفت و نمیدونستم از کجا پیداش کنم
حالا ممنون میشم بگید از چه طریقی پاوز کنیم که بشه دانلود رو دوباره پیدا کرد
بعد اگه وسط دانلود مشکلی پیش اومد یا کنسل رو زدیم ، بازی که پولش رو دادیم رو چه جوری دوباره دانلود کنیم
دوستان ممنون میشم سریع جواب بدید چون میخوام از این حراجی R* استفاده کنم...

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام
من تا حالا با XBOX به اینترنت یا لایو متصل نشدم...میخام الان متصل بشم این فایل چی چیه بره AVI نشون بده دانلود کنم....کجا برم چی کار کنم؟؟؟فریومرم این جدیدست معروف به فریمور کینکت:d اگه وصل بسم بن میشم من که نمیخام بازی کنم که بن بشم میخام این فایلرو دانلود کنم_______بابا یکی کمک کنه
کمک-کمک-کمک-H E L P ME
شما برای این که اون فایل کدک رو برای پخش ویدئو ها بگیرید باید یه فرمت که پخش نمی شه رو وقتی به اینترنت وصل هستید اجرا کنید که بهتون ارور می ده و شما می خواد کدکش رااز لایو بگیرید از اونجا شما رو به یه صفحه ای می بره و یه فایل 3-4 مگی دانلود می کنید .

اگر بن شدن براتون مهمه فقط شما لازمه فریم ویرتون LT باشه. اما اگر بن شدن براتون مهم نیست و بعد از این که به لایو وصل شدید وکدک گرفتید و دیگر نخواهید به لایو وصل بشید! با هر فریم ویری دوست داشتی برو چون که برای بن کردن اول میری تو لیست سیاه بعدش یه موقع مقرر بن می شید سریع بن نمی شید!

سلام
دوستان من میخواستم چند تا dlc بگیرم
اما به دلیل محدودیت دانلود امکان داه مدت زمان زیادی طول بکشه دانلودم
بعد تا جایی که یادم میاد اگه دستی یه دانلودی روپاوز کنی از active download میرفت و نمیدونستم از کجا پیداش کنم
حالا ممنون میشم بگید از چه طریقی پاوز کنیم که بشه دانلود رو دوباره پیدا کرد
بعد اگه وسط دانلود مشکلی پیش اومد یا کنسل رو زدیم ، بازی که پولش رو دادیم رو چه جوری دوباره دانلود کنیم
دوستان ممنون میشم سریع جواب بدید چون میخوام از این حراجی R* استفاده کنم...
اول سوال آخریتون رو جواب بدم. شما اول بازی رو دانلود می کنید بعد MP اون رو پرداخت می کنید یعنی اول بازی رو به صورت دمو دانلود می شه بعد آنلاک گیم رو می زنید بعد چقدر می خواد ازتون بعدش Redeem code مایکروسافت پوینتتون رو وارد می کنید اونوقت بازی فول می شه.

برای resume کردن بازی اگر برقها هم برن میشه دانلود بازی رو ادامه داد متاسفانه حالا حضور ذهن ندارم چه گزینه هست ولی چیزی که یادمه سر راست هست! ولی نکته مهم این که بازی که استاپ کردید رو بعد از این که به لایو وصل بشید معمولا خود به خود ادامه دانلود داده خواهد شد...

آخرین ویرایش:

HERO7293

کاربر سایت
Nov 14, 2010
97
نام
ABOLFAZL
تورو خدا یکی کمکم کنه خسته شدم اینقد اپدیت کردم:((:((:((:((:((:((
اگه یه بازیو اپدیت کرده باشم و بیام بیرون دو دقیقه بعدش بخوام برم تو باید دوباره اپدیتش کنم)x)x)x)x
درضمن از فلشم استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت:((:((:((:((:((

VCHIP

کاربر سایت
Dec 15, 2007
27
دوستان چرا جدیدا ایکس باکسو برای اولین بار به لایو وصل میکنی دیگه اکانت گلد نمیده همش free میشه من اینو رو 3 تا ایکس باکس امتحان کردم
من هم همین مشکل رو دارم و الیت دارم ولی گلد نداد . کشور رو هم US زدم.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دوستان چرا جدیدا ایکس باکسو برای اولین بار به لایو وصل میکنی دیگه اکانت گلد نمیده همش free میشه من اینو رو 3 تا ایکس باکس امتحان کردم
از پروفایل تکراری یعنی قبلا گلدش رو مصرف کردی که استفاده نمی کنی؟

Lord gamer

کاربر سایت
Aug 19, 2010
47
نام
OMID
سلام به همه دوستان
من یه سوال دارم اونم اینکه شنیدم patch جدید واسه CoD:BO اومده.
ممنون میشم اگر میشه یکی upload کنه یا اگر تو سایت هست یه آدرس به ما بدید تا پیداش کنیم.:d

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
کمک فوری
من از OFFGAMERS یک ماکروسافت پوینت 2100 خریدم وقتی میرم ADD کنم توی REDEEMCODE وقتی کد رو میزنم میگه این کد قبلا استفاده شده دلیلش چی هست ترو خدا کمک ؟؟؟؟؟

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
کمک فوری
من از OFFGAMERS یک ماکروسافت پوینت 2100 خریدم وقتی میرم ADD کنم توی REDEEMCODE وقتی کد رو میزنم میگه این کد قبلا استفاده شده دلیلش چی هست ترو خدا کمک ؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما پوینتی که خریدی برای کجا هستش آمریکا/اروپا اگر آمریکا رو خریده باشی باید کشورت رو آمریکا بگذاری تو گیمرتگت و کد رو وارد کنی اگر هم اروپا خریدی یه کشور اروپایی باید کشورت رو انتخاب کنی و کد رو وارد کنی این اولین راه
شما این کد که بهت داده رو باید بدون خط و غیره وارد کنی ، به صورت پشت سرهم بدون فاصله
اطمینان هم پیدا کن که کدی که داده رو درست نوشتی یا نه
دیگه کارای بالا رو انجام دادی نشد حتما کد تقلبی یا اشتباه هستش
امیدوارم مشکلت حل بشه با حرکت های بالا

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی

sadeghbb

کاربر سایت
Sep 10, 2009
240
نام
S@D3GHBB
سلام
شرمنده که تو این بخش میپرسم سوالم رو
حقیقت داره که میگن سرور های PSN ضعیف هستن به همین دلیل تو بازی همیشه دچار لگ و پینگ بالا بودن خواهیم شد؟!
چیزی که توی لایو ایکس باکس دیده نمیشه و سرور های بسیار قوی داره

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
سلام دوستان
من وایرلس دارم و اینترنت رو به وسیله کارت شبکه اول (1) دریافت و اون رو برروی کارت شبکه دوم(2)شیر میکنم و سپس از کارت شبکه 2 میدم به هاب ( هاب من یک مودم adsl شرکت tp-link مدل td-w9801g می باشد) و از هاب به 360 و ps3 حالا میخواستم بدونم چجوری نیتونم nat رو open کنم. در حال حاضر نت مدراتور هسته چه کنم؟؟؟؟؟ لایو اساسین کرید و کال بلک اصلا نمیشناسن.:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر