همه چیز درباره ی Xbox Live

paymank

کاربر سایت
May 8, 2008
2
اقا سلام من تا حالا لایو بازی نکردم چند تا سوال دارم
1:این که میگن 1 ماه رایگانه یعنی من با هر فریم ویری برم بن نمیشم؟
2:سرعت 128 برای لایو کافیه؟

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
اقا سلام من تا حالا لایو بازی نکردم چند تا سوال دارم
1:این که میگن 1 ماه رایگانه یعنی من با هر فریم ویری برم بن نمیشم؟
2:سرعت 128 برای لایو کافیه؟

1- فعلا آخرین فریم ویرLT+ هستش که برای اینکه فلگ یا بن نشی باید حتما بریزی .
2- بله میتونید به شرطی که ping یا latency خوبی داشته باشید اینجا میتونید تست کنید پینگ تون رو .

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
آقا پست منو چرا پاک کردی سوال پرسیدم اون تابیک update می پرسیم میگن برو تو این تاپیک میام این تاپیک میپرسیم پست منو پاک می کنید خوب شما جای من بودی چه کار میکردی

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
آقا پست منو چرا پاک کردی سوال پرسیدم اون تابیک update می پرسیم میگن برو تو این تاپیک میام این تاپیک میپرسیم پست منو پاک می کنید خوب شما جای من بودی چه کار میکردی

حالا که عمومی سوال میکنی، عمومی هم جوابت رو میدم.

من پست شما را پاک نکردم بلکه منتقل کردم به جای درستش، برات هم یک پیغام با لینک فرستادم که سوالت رو منتقل کردم و الان کجاست. الان هرکسی هم روی آی شما بزنه پیغام من رو میبینه. حتی Shoosh هم جوابت رو اونجا داده.
لطفا اول بررسی کنید و بعد شاکی بشید.

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
سلام.
من چند وقت رمز اکانت رو یادم رفته و چون خودم درستش نکردم سوال امنیتیشو نمیدونم و برای فرستادن ایمیل هم خرابه.اساتید لطفا یک روش خوب بگه هکی چیزی. :(:(:(
sahmousavi@hotmail.com

ایمیلی که وارد کردید رو یادتونه چی وارد کردید؟

یه روشی دیگر هم از خود ایکس 360 وارد محیط لایو شوید نیاز به یوزر پسورد نداره! از اونجا احتمالا میشه وارد اطلاعات اکانتتون بشید و پسورد رو عوض کنید. (البته من احتمال می دم چون این اتفاق نیفتاده که امتحان کنم!)

Sahmousavi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
14
ایمیلی که وارد کردید رو یادتونه چی وارد کردید؟

یه روشی دیگر هم از خود ایکس 360 وارد محیط لایو شوید نیاز به یوزر پسورد نداره! از اونجا احتمالا میشه وارد اطلاعات اکانتتون بشید و پسورد رو عوض کنید. (البته من احتمال می دم چون این اتفاق نیفتاده که امتحان کنم!)
نه نمیشه من این کار رو تست کردم.نشد

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
دوستان من فرمویرم LT هست و قبل از LT+ از روش باگ آپدیت کینک انیمال+آپدیت Assassin's creed، استفاده کردم و می کنم (یعنی هنوز پلاس نریختم). اگه من به لایو وصل شم و فقط آرکید دانلود کنم، بن میشم؟
ممنون

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
دوستان من فرمویرم LT هست و قبل از LT+ از روش باگ آپدیت کینک انیمال+آپدیت Assassin's creed، استفاده کردم و می کنم (یعنی هنوز پلاس نریختم). اگه من به لایو وصل شم و فقط آرکید دانلود کنم، بن میشم؟
ممنون

نه مشکلی نخواهید داشت ولی حواستون باشه که بازیهای داری پچ امنیتی رو کنسولتون نزارید!

به نظر شما بهترین کاری که تو لایو میشه با پوینت های خریداری شده انجام داد چیه؟ :)

این دیگه چه سوالیه!:d

اگر من بودم می رفتم اکانت EA برای لایو FIFA 11 رو می خریدم!
چیزهای متفاوتی برای خرید هست از DLC بگیر تا بازی آرکید و حتی تغییر نام کاربریتون و و و..

درکل بستگی به خودتون داره!

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
این دیگه چه سوالیه!:d

اگر من بودم می رفتم اکانت EA برای لایو FIFA 11 رو می خریدم!
چیزهای متفاوتی برای خرید هست از DLC بگیر تا بازی آرکید و حتی تغییر نام کاربریتون و و و..

درکل بستگی به خودتون داره!
آره اکانتمو تو فیفا فعال کردم
یه کمی مونده تو حسابم اما بازی هاش خیلی گرونن :d
در ضمن اکثر بازیهاش رو روی PC هم میشه انجام داد

mohamad_lhp

کاربر سایت
Jan 1, 2007
157
نه مشکلی نخواهید داشت ولی حواستون باشه که بازیهای داری پچ امنیتی رو کنسولتون نزارید!
اوکی، ممنون. وقتی آفلاین باشم و این بازی ها رو (داری پچ امنیتی) انجام بدم که مشکلی نیست؟ در حالت آفلاین اصولا دیتایی برای فلگ یا بن شدن که ذخیره نمی شه؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
اوکی، ممنون. وقتی آفلاین باشم و این بازی ها رو (داری پچ امنیتی) انجام بدم که مشکلی نیست؟ در حالت آفلاین اصولا دیتایی برای فلگ یا بن شدن که ذخیره نمی شه؟

بازیها را پچ کنید و راحت بازیها را انجام بدید.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
من یه سوال فنی داشتم
من از کسی شنیدم که این اکانتی که تو لایو ساختم یک ماهه هست و بعد یک ماه دیگه نمیتونم با اون به لایو وصل و یا بازی کنم و باید یکی دیگه بسازم و یا شارژش کنم:-s
راستش اصلا متوجه منظورش نشدم کسی نیست بیاد یه توضیح کامل و زیر دیپلوم برام بده؟:(الگر اینطوریه چطوری باید بفهمم که اکانت مات ثابت هست یا یک ماهه؟:-/

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من یه سوال فنی داشتم
من از کسی شنیدم که این اکانتی که تو لایو ساختم یک ماهه هست و بعد یک ماه دیگه نمیتونم با اون به لایو وصل و یا بازی کنم و باید یکی دیگه بسازم و یا شارژش کنم:-s
راستش اصلا متوجه منظورش نشدم کسی نیست بیاد یه توضیح کامل و زیر دیپلوم برام بده؟:(الگر اینطوریه چطوری باید بفهمم که اکانت مات ثابت هست یا یک ماهه؟:-/

شما وقتی یک گیمرتگ میسازید برای استفاده در XBox Live به شما به همراه گیمرتگ یک اکانت 1 ماهه Gold داده میشه که بتونید بازی ها رو آنلاین بازی کنید و با امکاناتی که اکانت Gold داره آشنا بشید.بعد از اون شما باید اکانت Gold رو بخرید که در 3 مدل 1-3-12 ماهه ارائه میشه.
روی هر کنسول هم فقط به 3تا گیمرتگ که میسازید اکانت Gold تعلق میگیره.مابقی به صورت اکانت Silver خواهند بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر