همه چیز درباره ی Xbox Live

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
به نظر من هم ارورت خیلی شبیه به همونیه که توی جوابش گفته باید بری پیش فروشنده و ازش بخوای اکانت رو اکتیو کنه و 24 صبر کنی و ازینجور حرفها. میگه بعضی از کدها نیاز دارن که اکتیو بشن و... من جات بودم به پشتیبانیه جایی که ازش خریدم خیلی جدی گیر میدادم که مشکل از شماست و یا درستش کنید یا یکی دیگه بدید. یعنی طوری صحبت کنی که 100% مطمئنی که مشکل از فروشنده ست و مایکروسافت هم تایید کرده و فروشنده باید اکانت رو درست کنه. اگر قبول نکردن این یه تیکه متن رو براش بفرست:
Some prepaid cards must be activated by a retailer. Activation can take up to 24 hours. If the card does not work 24 hours after purchase, please take the card back to the retailer and ask them to activate it.
موفق باشی

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
دوباره ایمیل زدم بهشون.حالا غلط غلوطش بمونه:
Hello Valued Master @};-
My problem is still coming:
When i Input My Redeem code in my console this message will appear :
This code give you Microsoft points.1600 Microsoft points
and I press redeem now and this error will shown:
Can't retrieve information from xbox live.
please try again later.
status code:801613FB

i am very disappointed :(
please help me
please please please please please please help me

منتظر جوابشون هستم

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
از دیروز تا به حال پشتیبان سایت ایکس باکس 3 تا ایمیل زدن به من که این کدت را باید retailer (فروشنده؟)فعال کنه.به فروشنده گفتم گفت از ارور در خود کنسول عکس بگیر بفرست به من.این کار را کردم اما از دیروز تا به حال هرچی زنگ میزنم به فروشنده جواب نمیده.
جالبه الآن پشتیبان سایت ایکس باکس ایمیل زده که ما دیگه نمیتونیم و نمیشه که از طریق ایمیل شما را راهنمایی کنیم،شما باید به ما تلفن بزنید :d حسابشو بکنید منکه حرف زدن فارسی رو خوب بلد نیستم :d زنگ بزنم به اونا...چه شود.
ولی مورد مهم اینه که تو کنسول میگه که کدت 1600 پوینت داره اما وقتی Redeem now را میزنم پیغام خطا میده!
آقا 25 هزار دادیم دود شد رفت رو هوا.البته بازم پیگیری می کنم

الآن زنگ زدم به فروشنده گفت پیغام خطای شما را فرستادیم به پشتیبان ایکس باکس(فکر کنم همینو گفت)برای پیگیری.ایشون که گفت مشکل حل میشه [-o<

آخرین ویرایش:

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام
از دیروز تا به حال پشتیبان سایت ایکس باکس 3 تا ایمیل زدن به من که این کدت را باید retailer (فروشنده؟)فعال کنه.به فروشنده گفتم گفت از ارور در خود کنسول عکس بگیر بفرست به من.این کار را کردم اما از دیروز تا به حال هرچی زنگ میزنم به فروشنده جواب نمیده.
جالبه الآن پشتیبان سایت ایکس باکس ایمیل زده که ما دیگه نمیتونیم و نمیشه که از طریق ایمیل شما را راهنمایی کنیم،شما باید به ما تلفن بزنید :d حسابشو بکنید منکه حرف زدن فارسی رو خوب بلد نیستم :d زنگ بزنم به اونا...چه شود.
ولی مورد مهم اینه که تو کنسول میگه که کدت 1600 پوینت داره اما وقتی Redeem now را میزنم پیغام خطا میده!
آقا 25 هزار دادیم دود شد رفت رو هوا.البته بازم پیگیری می کنم

الآن زنگ زدم به فروشنده گفت پیغام خطای شما را فرستادیم به پشتیبان ایکس باکس(فکر کنم همینو گفت)برای پیگیری.ایشون که گفت مشکل حل میشه [-o<

اصلا این کارته گلده؟؟؟:d
یعنی چی 1600 پوینت داره شاید کدی که بهت داده فروشنده برای پوینت بوده نه گلد کارت!

ویرایش: این پستو جدی نگیر من فکر کردم کارت گلد خریدی!:d

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
اصلا این کارته گلده؟؟؟:d
یعنی چی 1600 پوینت داره شاید کدی که بهت داده فروشنده برای پوینت بوده نه گلد کارت!

ویرایش: این پستو جدی نگیر من فکر کردم کارت گلد خریدی!:d

دوست عزیز point که ربطی به اکانت اصلی (Gold) نداره با پوینت مثلا 1600 میشه دو تا بازی مثل NFS یا fifa که آنلاین باید حتما پوینت داشته باشی تا بتونی ثابت بازی کنی (البته دو روز رایگان اجازه بازی بهت میده) یا با پویت میشه گیمر تگ مخصوص گرفت یا از فروشگاه لایو بازی یا فیلم یا موزیک دانلود کنید
ویرایش تو بعد اینکه اینها رو نوشتم دیدم :d

Under$iege

کاربر سایت
Jan 18, 2011
128
نام
پویا
سلام.ببخشید یه سوال مبتدیانه دارم اگه کفری نمیشید!!:d
با دانلود یه dlc یا یه بازی مثل bad company 2 vietnam میشه رو همه ی پروفیلها اجراش کرد یا باید برای هر پروفایل جدا بخریم از لایو؟

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام.ببخشید یه سوال مبتدیانه دارم اگه کفری نمیشید!!:d
با دانلود یه dlc یا یه بازی مثل bad company 2 vietnam میشه رو همه ی پروفیلها اجراش کرد یا باید برای هر پروفایل جدا بخریم از لایو؟
چرا کفری؟؟;)
اولا bc 2 vietnam هم یک dlc هستش بعدشم بله میشه توی هر پروفایلی که بخواید اجراش کنید.

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
سلام دوستان خوبین من امروز وصل شدم به نت با xbox360 نوشته my account is expird چه کار کنم تازه پول داده بودم فیفا 11 رو پوینت خریدم دوستان راهنمایی کنید

من اکانت 30 روز داشتم ممکن اون تموم شده از کجا بفهم اخه با یکی بازی میکردم گفت اکانتیتو میدنم 4 تا زد بودم بهش به نظر مشکل از کجاست

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
سلام دوستان خوبین من امروز وصل شدم به نت با xbox360 نوشته my account is expird چه کار کنم تازه پول داده بودم فیفا 11 رو پوینت خریدم دوستان راهنمایی کنید

من اکانت 30 روز داشتم ممکن اون تموم شده از کجا بفهم اخه با یکی بازی میکردم گفت اکانتیتو میدنم 4 تا زد بودم بهش به نظر مشکل از کجاست

معمولا دوره عضویت که تمام میشه، یه نامه از مایکروسافت برات میاد.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوست عزیزم. اقای hoom ناظم انجمن. امروز ما هر چی نوشتیم حتی اونایی که بر خلاف قوانین هم نبود به راحتی حذف کردی..........خوب پس یه دفعه بگو هیشکی حرف نزنه جز شما.... لطفا این رو دیگه حذف نکن.:(:((

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
دوست عزیزم. اقای hoom ناظم انجمن. امروز ما هر چی نوشتیم حتی اونایی که بر خلاف قوانین هم نبود به راحتی حذف کردی..........خوب پس یه دفعه بگو هیشکی حرف نزنه جز شما.... لطفا این رو دیگه حذف نکن.:(:((

دوست من هیچی رو من پاک نکردم، بلکه همه رو منتقل کردم به این تایپیک.

آپدیت XBox Live و مشکلات آن

لطفا خیلی سریع قضاوت نکنید.

• Like
Reactions: taherism

alirgame

کاربر سایت
Nov 5, 2005
92
Can't retrieve information from xbox live.
please try again later.

و هربار با یک Status Code جدید

همه چیم درسته، کارتم سالمه، کارت از بانک امریکاس، لوکیشنم هم امریکا انتخاب کردم
مشخصات آدرس در پروفایل و کارتم هم یکیه
یعنی همه ی این موارد رو که پشتیبانی کایکروسافت گفت چک کردم:

This behavior may occur if one or more of the following conditions are true:

. The Xbox LIVE billing address does not match the billing address for the credit card.

. Using a new credit card that has not been activated yet.

. The outstanding balance on the Xbox LIVE fee is more than the available credit on the credit card account.

. The credit card account is not set up to accept online purchases or automatic billing.

. The credit card number contains spaces, dashes, or other nonnumeric characters.

. Usage of an international credit card on a US Xbox LIVE account

هیچکدوم اینا نیست . . .

نمیدونم چرا باز این پیغام رو میده
زمانی هم که کارت وارد نکرده بودم این پیغام رو میداد

کسی موفق شده این مشکل رو حل کنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر