همه چیز درباره ی Xbox Live

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من آپدیت فریمور جدید رو انجام دادم حالا فقط می خوا برم لایو آپدیت فیفا رو بگیرم برای این آپدیت گلد میخواد؟
اگه تو یه پروفایل آپدیت کنم تو بقیه پروفایل ها هم اعمال میشه؟
این سوال که صد بار پرسیدم وکسی جواب نداده رو دوباره می پرسم اگه بازی non-stealth روی هارد نصب باشه و من موقع لایو یه بازی دیگه که stealth هست رو بازی کنم ماکروسافت می تونه هارد منو بخونه و بفهمه که این بازیا نصب شده؟
اگه برای 5 ثانیه به لایو وصل بشم تا امتیازم آپدیت بشه تو این 5 ثانیه امکان شناسایی هست؟
فکر کنم مشکلی نداشته باشی و آپدیت می کنه! ولی آپدیتش چیزی خاصی نداره بیشتر برای آنلاین بازی کردن هست که شما نمی خوایید آنلاین بزنید!
من جایی نشنیدم که چک می کنه یا نه! ولی برای احتیاط حتما بازی رو قبل از وصل شدن به لایو پاک کنید.
شما لازمه 1 ثانیه هم وصل شید چک می کنه!

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان از کجا بهفمم پروفایل و کنسولم مال اروپاست یا آمریکا؟؟ میخوام اکانت بخرم...
مهم نیست که کنسولت مال کدوم کشور و کدوم ریجن باشه
برای فهمیدن اینکه پروفایلت را کدوم کشور ساختی برو توی سایت Xbox.com و برئ توی پروفایلت و ببین آدرس را کجا زدی
پ.ن: اگه میخوای گلد بخری مهم نیست که اکانتت مال اروپا باشه یا آمریکا ( کلا اکانت گلد ریجن فیریه )، ما در مورد پوینت این صادق نیست

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
مهم نیست که کنسولت مال کدوم کشور و کدوم ریجن باشه
برای فهمیدن اینکه پروفایلت را کدوم کشور ساختی برو توی سایت Xbox.com و برئ توی پروفایلت و ببین آدرس را کجا زدی
پ.ن: اگه میخوای گلد بخری مهم نیست که اکانتت مال اروپا باشه یا آمریکا ( کلا اکانت گلد ریجن فیریه )، ما در مورد پوینت این صادق نیست

آره پوینت هم میخوام...

تو سایت رفتم دیدم

تو شهر زدم : new york تو ادرس نوشتم usa . کشورم زدم usa . یعنی آمریکاست دیگه؟

SamaN9

کاربر سایت
Aug 6, 2010
19
نام
سامان
( کلا اکانت گلد ریجن فیریه )

درود دوستان عزیز

این یه تیکه ای رو متوجه نشدم ؟ چی فیریه ؟

من می خوام به Xbox Live وصل بشم و بازی کنم 3 تا اکانت گلد کنسول مصرف کردم حالا باید چی کار کنم ؟

از کجا باید اکانت گلد بگیرم ؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
درود دوستان عزیز

من می خوام به Xbox Live وصل بشم و بازی کنم 3 تا اکانت گلد کنسول مصرف کردم حالا باید چی کار کنم ؟

شما بد برداشت نکنید! اکانت گلد پولیه! منظور ایشون ریجنش یعنی منطقش فری هست یعنی این که فرقی نداره مال کدوم منطقه باشی هر جا باشی می تونی از مناطق مختلف استفاده کنی ! (در کل مثل psn منطقه بندی نیست)

پ ن : منظورم از مناطق PAL (اروپا) US(آمریکا و کانادا) و...

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
آره پوینت هم میخوام...

تو سایت رفتم دیدم

تو شهر زدم : new york تو ادرس نوشتم usa . کشورم زدم usa . یعنی آمریکاست دیگه؟
آره با این چیزی که زدین و دیدین اکانتتون مال آمریکاست

یکی از دوستان لطف میکنه یا جای خوب و ارزون رو واسه خرید گلد و پوینت بمون معرفی کنه..

درود دوستان عزیز

من همیشه از اینجا میخرم:
Game-ir.com

• Like
Reactions: FC Barcelona

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
ملت غیور شما می تونید برید توی XBOX INSIDE ?من نمی تونم همش ارور می ده که دیسکانکت شدی یا تایم اوت!
مشکل از ISP هست؟!یا ....؟!

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
سلام دوستان من دو تا سوال دارم که اولیش رو همین امشب جواب بدید خیلی مهمه

اول اینکه من ومدم الان برم AC:BH مولتی پلیر بازی کنم وقتی به لایو وصل میشم یه پیام مربوط به آپدیت 190 مگی رو میده این آپدیت چی هست؟؟؟ آپدیت کنم یا نه؟؟ خیلی ضروریه جواب بدید لطفاً

دوم اینکه من شنیدم آخر هفته ی لایو یعنی همون شنبه و یک شنبه ی خودمون میشه هر بازی رو تو لایو با اکانت سیلور انجام داد این درسته؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر