همه چیز درباره ی Xbox Live

سلام. من میخوام یه لایو وصل بشم ولی ارور mtu میده . اینترنتم پارس انلاین. هر چی توی تنظیمات مودم میگردم چیزی به اسم mtu پیدا نمیکنم. مودمم symphony 800 .

سوال دارم..لطفا جواب بدین!!
من یه هفته پیش ده تومن دادم و ایکس باکسمو آپدیت کردن...!!!!

الان من با خیال راحت و برای اولین بار میتونم لایو برم؟؟؟چه جوری؟؟؟

(لطا آدرس انجمنی و ....ندین و به طور خلاصه بگین!!)

سلام دوستان من دو تا سوال دارم که اولیش رو همین امشب جواب بدید خیلی مهمه

اول اینکه من ومدم الان برم AC:BH مولتی پلیر بازی کنم وقتی به لایو وصل میشم یه پیام مربوط به آپدیت 190 مگی رو میده این آپدیت چی هست؟؟؟ آپدیت کنم یا نه؟؟ خیلی ضروریه جواب بدید لطفاً

دوم اینکه من شنیدم آخر هفته ی لایو یعنی همون شنبه و یک شنبه ی خودمون میشه هر بازی رو تو لایو با اکانت سیلور انجام داد این درسته؟؟؟

یکی جوابمو بده

راستی یه سوال دیگه من داشتم بازی می کردم که یه ارور داد از بازی اومد بیرون و کنسول ریستارت شد بعدش آواتارم رفت آپدیت با آواتار داشتم قبلاً دوباره با فلش آپدیت ریختم ولی باز هم چند وقت بعد همین طوری شد

دستگاهم چشه؟؟؟

سلام دوستان من دو تا سوال دارم که اولیش رو همین امشب جواب بدید خیلی مهمه

اول اینکه من ومدم الان برم AC:BH مولتی پلیر بازی کنم وقتی به لایو وصل میشم یه پیام مربوط به آپدیت 190 مگی رو میده این آپدیت چی هست؟؟؟ آپدیت کنم یا نه؟؟ خیلی ضروریه جواب بدید لطفاً

دوم اینکه من شنیدم آخر هفته ی لایو یعنی همون شنبه و یک شنبه ی خودمون میشه هر بازی رو تو لایو با اکانت سیلور انجام داد این درسته؟؟؟

سوال دوم: نه همیشه این جوری نیست همیشه هر وقت مجانی کنه برات به ایمیلت می فرسته که کی مجانیه

سوال دوم: نه همیشه این جوری نیست همیشه هر وقت مجانی کنه برات به ایمیلت می فرسته که کی مجانیه

مرسی دوست عزیز

یکی جوابمو بده

من داشتم بازی می کردم که یه ارور داد از بازی اومد بیرون و کنسول ریستارت شد بعدش آواتارم رفت آپدیت با آواتار داشتم قبلاً دوباره با فلش آپدیت ریختم ولی باز هم چند وقت بعد همین طوری شد

دستگاهم چشه؟؟؟

جواب اینا رو کسی نمی دونه؟؟؟:((

مشكل با فلش

با سلام من هر كاري كردم نتونستم xbox رو update كنم رو هر فلشي ريختم تو بخش تنظيماتش ميشناسه وقتي مثلا آهنگ توش باشه مي شناسه ولي پوشه update رو نه .چند نوع فلش ازمايش كردم نشد فرمت fat32 كردم نشد رو dvd هم رايت كردم نشد لطفا راهنمايي كنيد

اقا سلام من ميخوام به live وصل بشم حد اقل سيستم مورد نياز براي وصل شدن چيه و سرعت adsl چقدر باشه خوبه واينكه مودم adsl چي باشه بهتره.و در اخر بهترين روش براي وصل شدن كدام است متشكرم.

چرا نمی شه خرید (درستش کرده برو همین الان بگیر!)

نه بابا نمی شه خرید....

من عضو شدم ولی لاگین نمشه....
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هیچکس جایی دیگۀ سراغ نداره ؟

اساتید لطفا کمک.
xbox من مدل 2006 و درایوشم فکر کنم هیتاچی.برای اولین بار می خواستم به لایو وصل بشم که پیغام داد باید اپدیت کنم.حالا اگه اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ بن نمی شم؟راحت می تونم بازی کنم؟(بیشتر gears و cod)

دوستان من فریمورم lt قدیمی هست و اپدیتو lt+ رو نریختم اون روش دو اپدیتی رو انجام دادم ولی الان که میخوام برم تو لایو میگه باید اپدیت کنی میخوام بدونم اگه این اپدیتی رو که میگه بریزم برای بازی ها به مشکل میخورم یا نه؟

اساتید لطفا کمک.
xbox من مدل 2006 و درایوشم فکر کنم هیتاچی.برای اولین بار می خواستم به لایو وصل بشم که پیغام داد باید اپدیت کنم.حالا اگه اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ بن نمی شم؟راحت می تونم بازی کنم؟(بیشتر gears و cod)
اپدیت جدیدرو منم دیروز ریختم و تا حالا به مشکلی برنخوردم!!!!

سلام. من میخوام یه لایو وصل بشم ولی ارور mtu میده . اینترنتم پارس انلاین. هر چی توی تنظیمات مودم میگردم چیزی به اسم mtu پیدا نمیکنم. مودمم symphony 800 .
من نه ماه این مشکلو داشتم(مودمم Zyxel بود)
هرکاری کردم نتونستم MTU رو بالا تر از 1364 بیارم اخر یه D-link جور کردم و یه هفتس دارم بازی میکنم
بنظر من به خود پارس انلاین زنگ بزن ببین باید چیکار کنی
اگه واقعا نتونستی عوض کنی به نظر من یه مودم خوب بخر
همی مودمای خود پارس انلاین افتضاحن

با سلام من هر كاري كردم نتونستم xbox رو update كنم رو هر فلشي ريختم تو بخش تنظيماتش ميشناسه وقتي مثلا آهنگ توش باشه مي شناسه ولي پوشه update رو نه .چند نوع فلش ازمايش كردم نشد فرمت fat32 كردم نشد رو dvd هم رايت كردم نشد لطفا راهنمايي كنيد

چند تا فرضیه وجود داره

1-شما ممکنه فال آپدیت رو اکسترکت نکرده باشی

2-ممکنه شما فایل آپدیت رو اشتباهی دانلود کرده باشی یعنی به جای آپدیت جدیده آپدیت قدیمی رو دانلود کرده باشی

اقا سلام من ميخوام به live وصل بشم حداقل سيستم مورد نياز براي وصل شدن چيه و سرعت adsl چقدر باشه خوبه واينكه مودم adsl چي باشه بهتره.و در اخر بهترين روش براي وصل شدن كدام است متشكرم.

اینجا منظور از سیستم چیه؟؟؟؟؟

برای live هم پینگت هر چی پایین تر باشه بهتره ولی من خودم با 128 بازی می کنم زیاد بد نیست اما اگه یه 512 داشته باشی ردیفه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or