همه چیز درباره ی Xbox Live

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
سلام به تمامی دوستان. من کنسول خودم رو با برنامه XVal 2.0 چک کردم و در نهایت پیغام Secdata is Clean رو گرفتم. حالا من اگه بازی های Non Stealth در محیط لایو اجرا کنم ولی بصورت آنلاین هیچ بازی رو انجام ندم امکانش هست کنسول در لیست بن قرار بگیره یا خیر؟ ممنون می شم از دوستان با تجربه یکی پاسخ بده.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام به تمامی دوستان. من کنسول خودم رو با برنامه XVal 2.0 چک کردم و در نهایت پیغام Secdata is Clean رو گرفتم. حالا من اگه بازی های Non Stealth در محیط لایو اجرا کنم ولی بصورت آنلاین هیچ بازی رو انجام ندم امکانش هست کنسول در لیست بن قرار بگیره یا خیر؟ ممنون می شم از دوستان با تجربه یکی پاسخ بده.
برنامه Xval بیشتر برای اینکه شما یه کنسول رو تست کنی ببینی بن شده هست یا نه مثلاً می خوای یک کنسول دست دوم بخری. وقتی این برنامه پیغام clean می ده به این معنی هست که کنسول بن نشده ولی تضمینی نداره که شناسایی یا flagged نشده باشه کنسول.
شناسایی شدن هم اصلاً ربطی به آنلاین بازی کردن نداره. از همون لحظه های که اکانت شما در لایو لاگین می شه کلیه اطلاعات کنسول در اختیار مایکروسافت قرار می گیره یعنی شما اگر بازی رو داخل درایو بگذارید و اصلاً اجراشم نکنید، اگر بازی non-stealth باشه شناسایی می شید.

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
سلام.....
firewall توی این صفحه نیست ... تو صفحه بعد یا قبل باید باشه(میدونم تو یکی از صفحه هاست حالا بالا پایین داره:).... ولی مثل همین هاست باید تیکش رو ورداری (disable کنی)...
اگر مودم رو config کنی مسلما نیازی به وارد کردن dns نیست و مودم بطور auto مقدار رو میشناسه.... هرچیزی شناخت همون ملاکه.... احتمالا اشتباه بت گفته یا تو متوجه نشدی... همونی که مودم شناخته درسته....
هیچ گزینه ای وجود نداره...اما اگه تو همون صفحه ای که گذاشتم ppp ip extension رو بزنم nat و firewall هر دو disable میشن

در ضمن در مورد dns یک نفر که از شرکت واسه راه اندازی اومده بود این dnsرو(217.218.127.104)
به من داد توی internet protocol هم همینو وارد کرد.توی device info مودم مثل اینکه عدد dns primary و secendory برعکس وارد کرده/:):-/

یه مسیله ی دیگه اینکه من مشترک adsl 512 ام هما چرا dspeed رو 256 زده؟یعنی یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست؟

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
هیچ گزینه ای وجود نداره...اما اگه تو همون صفحه ای که گذاشتم ppp ip extension رو بزنم nat و firewall هر دو disable میشن

در ضمن در مورد dns یک نفر که از شرکت واسه راه اندازی اومده بود این dnsرو(217.218.127.104)
به من داد توی internet protocol هم همینو وارد کرد.توی device info مودم مثل اینکه عدد dns primary و secendory برعکس وارد کرده/:):-/

یه مسیله ی دیگه اینکه من مشترک adsl 512 ام هما چرا dspeed رو 256 زده؟یعنی یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست؟

تو تب ADVANCE برید نت رو فعال کنید , upnp هم فعال. پورت هایی را که هم گفتم باز کنید.

بله ای اس پی سرعت شما را 256 ثبت کردن. زنگ بزنید سروصدا. از این دزدی بازی ها در میارن.... حقتون رو حتما بگیرید.

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
تو تب ADVANCE برید نت رو فعال کنید , upnp هم فعال. پورت هایی را که هم گفتم باز کنید.

بله ای اس پی سرعت شما را 256 ثبت کردن. زنگ بزنید سروصدا. از این دزدی بازی ها در میارن.... حقتون رو حتما بگیرید.
چی؟ای نفس کش!پدرشونو در میارم.می رم از اونجا قطع می کنم از شاتل می گیرم
با اون پینگشون که 500!دانلود شبانه هم آزاد نیست:-q[-x:boxing::censored::evil1::ranting::gunner::headband::coolgun:

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
با اون پینگشون که 500!دانلود شبانه هم آزاد نیست:-q[-x:boxing::censored::evil1::ranting::gunner::headband::coolgun:

سلام داداش
یه نصیحت دوستا نه از شاتل نگیر
اره رایگانه شبانه ولی با سرعت 3 کیلو
روزا نه هم بعضی وقتا 4 یا 8 کیلو

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
با اون پینگشون که 500!دانلود شبانه هم آزاد نیست:-q[-x:boxing::censored::evil1::ranting::gunner::headba nd::coolgun:
سلام...
درباره اینترنت ...همونطور که گفتم بهتر نت رو عوض کنی و از شرکت دیگه ای نت بگیری... مخابرات پینگ افتضاحی داره و بدرد بازی نمیخوره...نت رو عوض کن احتمالا این مشکلاتت با config هم حل میشه... ولی از شاتل هم نت نگیر چون حداقل من کسی رو ندیدم از شاتل تعریف کنه...

payam-206

کاربر سایت
Oct 27, 2010
5
سوال

سلام من xbox Elite دارم با مادر بورد جاسپر و آپدیت 2.09...تا الان هم به Xbox Live متصل نشدم میخوام بدونم چطوری وصل بشم؟
آیا به گیمر کارت نیاز دارم ؟
بدون گیمر کارت هم میشه ؟
بازی ها باید اورجینال باشه؟

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
سلام من xbox Elite دارم با مادر بورد جاسپر و آپدیت 2.09...تا الان هم به Xbox Live متصل نشدم میخوام بدونم چطوری وصل بشم؟
آیا به گیمر کارت نیاز دارم ؟
بدون گیمر کارت هم میشه ؟
بازی ها باید اورجینال باشه؟
وقتی که مودمت رو به کنسول وصل کردی و به اینترنت وصل شد از قسمت پروفایلت join to xboxlive رو میزنی که میره واسه ی ساخت گیمرتگ.گیمرتگ که ساخته شد یک ماه گلد رایگان داری که میتونی آنلاین بازی کنی.تقریبا همه با بازی های کپی بازی می کنن ولی حتما فریمور دستگاهتو lt 1.1 کن بازیهات هم فول استیلث باشن که شاید شناسایی نشی!

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
سلام داداش
یه نصیحت دوستا نه از شاتل نگیر
اره رایگانه شبانه ولی با سرعت 3 کیلو
روزا نه هم بعضی وقتا 4 یا 8 کیلو

سلام...
درباره اینترنت ...همونطور که گفتم بهتر نت رو عوض کنی و از شرکت دیگه ای نت بگیری... مخابرات پینگ افتضاحی داره و بدرد بازی نمیخوره...نت رو عوض کن احتمالا این مشکلاتت با config هم حل میشه... ولی از شاتل هم نت نگیر چون حداقل من کسی رو ندیدم از شاتل تعریف کنه...
پس از کجا بگیرم؟!من ساری زندگی می کنم چند تا شرکت adsl اینجا هست اما نمیدونم نماینده ی کدوم شرکت اند:-o
پاس آنلاین هم که هیچی یه دانش گستر میمونه که بی سیمه با یه فرا موج که به نظر من گرونه،از 128 هم بیشتر نمیده.موندم چیکار کنم

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
پس از کجا بگیرم؟!من ساری زندگی می کنم چند تا شرکت adsl اینجا هست اما نمیدونم نماینده ی کدوم شرکت اند:-o
پاس آنلاین هم که هیچی یه دانش گستر میمونه که بی سیمه با یه فرا موج که به نظر من گرونه،از 128 هم بیشتر نمیده.موندم چیکار کنم
درباره پارس آنلاین اونجا نمیدونم ولی من که اهوازم ...عالیه کیفیتش... ولی یکی از دوستان که شیراز بود از پارس آنلاین گرفته بود میگفت خیلی افتضاست... باید بپرسی ببینی که اونجا استفاده میکنه و راضیه...
بقیه شرکت ها هم میگم باید بپرسی... حالا همین شاتل هم ی سوال بکن... شاتل من ندیدم تو هیچ شهری خوب بوده باشه... همه جا مینالن ازش....

payam-206

کاربر سایت
Oct 27, 2010
5
@li جان از شما ممنونم
فقط چند تا سوال دیگه میمونه که من آیا با همین بازی های معمولی هم میتونم وارد بشم یا اینکه باید اورجینال باشه ؟
و اینکه بعد 1ماه چکار کنم ؟چطوری میتونم دوباره بازی کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر