همه چیز درباره ی Xbox Live

@li جان از شما ممنونم
فقط چند تا سوال دیگه میمونه که من آیا با همین بازی های معمولی هم میتونم وارد بشم یا اینکه باید اورجینال باشه ؟
و اینکه بعد 1ماه چکار کنم ؟چطوری میتونم دوباره بازی کنم ؟

ببین برای بازی کردن میتونه از همین بازی های کپی که در حال حاضر تو بازار هست استفاده کنی فقط مراقب باش بازیهات فول استیلث باشن تا تو لایو مشکلی پیش نیاد یا خدایی نکرده بن نشی :) . برای انکه بدونی بازی ها هم فول استیلث یا نه این جا برو همه چیزا رو توضیح داده برای دونستن این که فول استیلث یا نه http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=23814

بعد از یک ماه اکانت سیلور میشه و میتونه همه ی کارهای قبلی رو کنی فقط نمی تونی انلاین بازی کنی که باید بری یه کارت لایو بگیری و دوباره اکانت گلدو شارژ کنی تا بتونی بازی هم کنی

-----------------------------------------------------

1ac8e7876d2b463b8f53.png

@li جان از شما ممنونم
فقط چند تا سوال دیگه میمونه که من آیا با همین بازی های معمولی هم میتونم وارد بشم یا اینکه باید اورجینال باشه ؟
و اینکه بعد 1ماه چکار کنم ؟چطوری میتونم دوباره بازی کنم ؟
بله دوستمون هم توضیح دادن من خودم دقیق نمی دونم از کجا باید اکانت گلد بگیرم:d
تهرانم زندگی نمی کنم اما فعلا به خاطر بن ویو بازی نمیکنم تا ببینم بعدش باید چی کار کنم

بله دوستمون هم توضیح دادن من خودم دقیق نمی دونم از کجا باید اکانت گلد بگیرم:d
تهرانم زندگی نمی کنم اما فعلا به خاطر بن ویو بازی نمیکنم تا ببینم بعدش باید چی کار کنم
من از این سایت تا الان هم گلد گرفتم هم پوینت هم PSn $سایتش عالی هست بعد خرید همونجا کد رومیده
http://www.gamecredits.ir/

آقا من یه گندی زدم! کمکم کنید! :(

پروفایل مجانی 1 ماهه ی اولم تموم شد....بعد من خر رفتم 1600 پوینت مایکروسافت از همین سایت بالاییه خریدم....و به حسابم 1600 تا اضافه شد....بعد رفتم تو بازی که فیفا 11 خودمو اکتیو کنم دیدم چون لایو اکانت اولم تموم شده اصلا گزینه ی اکتیو کردن فیفا نمیاد!
تو اکانت دومم(دومین اکانت رایگان) الان رفتم خواستم اکتیو کنم دیدم تو این اکانت اصلا پوینتی وجود نداره!
تازه دوهزاریم افتاد که چه گندی زدم! راهی نداره پوینتم رو به این اکانت دومیه منتقل کنم؟ یعنی باید 2 ماه وایسم تا بازی کنم آنلاین فیفا رو؟

آقا من یه گندی زدم! کمکم کنید! :(

پروفایل مجانی 1 ماهه ی اولم تموم شد....بعد من خر رفتم 1600 پوینت مایکروسافت از همین سایت بالاییه خریدم....و به حسابم 1600 تا اضافه شد....بعد رفتم تو بازی که فیفا 11 خودمو اکتیو کنم دیدم چون لایو اکانت اولم تموم شده اصلا گزینه ی اکتیو کردن فیفا نمیاد!
تو اکانت دومم(دومین اکانت رایگان) الان رفتم خواستم اکتیو کنم دیدم تو این اکانت اصلا پوینتی وجود نداره!
تازه دوهزاریم افتاد که چه گندی زدم! راهی نداره پوینتم رو به این اکانت دومیه منتقل کنم؟ یعنی باید 2 ماه وایسم تا بازی کنم آنلاین فیفا رو؟
نه نمیتونیPoint transer کنی برو از همون سایت یه گلد 3 ماهه یا 1 ساله بگیر بازی کن

دوستان من دستگاهمو تازه خریدم و داشبورد ایناش جدیده medal of honor و SVR 2011 و همه رو میاره ولی نمی دونم فریمور داره یا نه میخوامم برم لایو بازی کنم باید چکار کنم:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or