همه چیز درباره ی Xbox Live

من روزها راحت میتونم به لایو وصل بشم اما شب های تو قسمت XBOX LIVE ارور MTU میده . میگه مینیمومش فلانه برو تغییر بده.

مودم رو هم مستقیم وصل کردم به کنسول. NAT اینترنتم هم اپنه.

لطفا بگید چه کنم

مودمم هم zyxel

من روزها راحت میتونم به لایو وصل بشم اما شب های تو قسمت XBOX LIVE ارور MTU میده . میگه مینیمومش فلانه برو تغییر بده.

مودم رو هم مستقیم وصل کردم به کنسول. NAT اینترنتم هم اپنه.

لطفا بگید چه کنم

مودمم هم zyxel

mtu رو درمودم اتوماتیک بزار ببین میشه ؟
اگر نشد بزاری روی 1400

من تو پروفایلم چند تا بازی نا امن انجام دادم رو هاردم هم نصبند اگه دیسک تو دستگاه نباشه فقط یه لحظه وصل بشم تا امتیازیم ثبت بشه بن میشم یا نه؟

اقا منم مشکل mtu دارم:((
هم شب هم روز تو قسمت کانفیگ مودم لعنتی ZyXEL چیزی به اسم MTU نداره تو Advance wan هم نداره
فقط میدونم MTU من 1300
از دست این پارس انلاین .......

من تو پروفایلم چند تا بازی نا امن انجام دادم رو هاردم هم نصبند اگه دیسک تو دستگاه نباشه فقط یه لحظه وصل بشم تا امتیازیم ثبت بشه بن میشم یا نه؟
قاعدتا که باید بن نشید!
زیاد نمی شه حدس زد! ولی اگر بدون دیسک وصل بشی و فرم ویر LT روی کنسولت نصب باشه احتمال بن شما خیلی کمه.

كمك درباره Nat

سلام به همه دوستان . من قبلا با ADSL به لايو وصل ميشدم و هيچ مشكلي نداشتم . اما الان دارم با وايمكس مبين نت وصل ميشم و تو قسمت Test Connection تو مرحله آخر از NAT ايراد ميگيره در حالي كه همه NAT ها Enabel هست . و حتي به كمك دوستان در همين تاپيك DMZ ساختم و در قسمت Virtual Server هم اون 3 تا پورت رو وارد كردم اما باز از NAT ايراد ميگيره .

البته ميتونم به لايو وصل بشم اما نمستونم به كسي Join بشم و ... و وسط بازي ميپره بيرون .

كسي نميدونه بايد چيكار كنم ؟؟ راه ديگه اي به ذهنتون نميرسه ...

ممنون ميشم راهنمايي كنين ..:x>:d<

سلام
من یه پروفایل معمولی ساختم که لایو نیست.
حالا میخوام یه پروفایل تو لایو بسازم .
ایا میشه گیم اسکور ها رو برد توش راهی چیزی هست؟

سلام دوستان.

من به تازگی وارد لایو می خوام بشم اما این اررور را میده:

8015401D

من از اکانت 1 ماهه رایگان استفاده می کنم.البته برای اولین بار است

Last edited by a moderator:
عکسی که گذاشته بودی خیلی بزرگ بود (4000x3000) و مجبور شدم پاکش کنم، لطفا رعایت کنید.

و اما مشکل شما، احتمالا کشوری رو که برای محل اقامتت انتخاب کردی، توی لیست کشورهای مورد ساپورت نیست.

سلام
من یه پروفایل معمولی ساختم که لایو نیست.
حالا میخوام یه پروفایل تو لایو بسازم .
ایا میشه گیم اسکور ها رو برد توش راهی چیزی هست؟
اینم اضافه کنم میشه که همین یوزر رو کاری کنم لایو شه که گیم اسکورها بمونه.
:"> یکی جواب بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or