همه چیز درباره ی Xbox Live

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام یه سوال داشتم اگر خودمون VISA Card یا Master Card از صرافی تهیه کنیم میشه خودمون به صورت آنلاین اشتراک ایکس باکس 1 ماهه از خود Xbox Live بخریم چون تو خود ایکس باکس 1 ماهه هست ولی تو ایران نمیفروشن به خاطر صرف نداشتن و بعد از این اشتراک 1 ساله هم 47 دلار هستش همچین کاری رو میتونیم انجام بدیم با اکانت Live خودمون ؟ :confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام یه سوال داشتم اگر خودمون VISA Card یا Master Card از صرافی تهیه کنیم میشه خودمون به صورت آنلاین اشتراک ایکس باکس 1 ماهه از خود Xbox Live بخریم چون تو خود ایکس باکس 1 ماهه هست ولی تو ایران نمیفروشن به خاطر صرف نداشتن و بعد از این اشتراک 1 ساله هم 47 دلار هستش همچین کاری رو میتونیم انجام بدیم با اکانت Live خودمون ؟ :confused:

این کار شدنیه...شما می تونید از ویزا کارت های غیرقابل شارژ هم استفاده کنید،اما بهتر هست که به جای این کُد خریداری کنید.مثلا از سایت زیر :

Code:
http://www.maximuscards.com/

• Like
Reactions: Mohammad®eza

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
این کار شدنیه...شما می تونید از ویزا کارت های غیرقابل شارژ هم استفاده کنید،اما بهتر هست که به جای این کُد خریداری کنید.مثلا از سایت زیر :

Code:

آقا یه سوال دیگه من باید کدوم اکانت رو خریداری کنم اکانت آمریکا ، کانادا یا اروپا من تو قسمت اکانت Live کشورم رو زدم آمریکا باید اکانت آمریکا خریداری کنم ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا یه سوال دیگه من باید کدوم اکانت رو خریداری کنم اکانت آمریکا ، کانادا یا اروپا من تو قسمت اکانت Live کشورم رو زدم آمریکا باید اکانت آمریکا خریداری کنم ؟

بله باید آمریکا رو خریداری کنید.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
یک سوال من یک دونه گلد 12 ماه خریدم بعد میگه اطلاعات تکمیل کنید بعد من شهر و کد پستی میزنم قبول نمیکنه(تو مرحله 3)راهنمایی کنید ممنون

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
یک سوال من یک دونه گلد 12 ماه خریدم بعد میگه اطلاعات تکمیل کنید بعد من شهر و کد پستی میزنم قبول نمیکنه(تو مرحله 3)راهنمایی کنید ممنون
شما یه بار از www.xbox.com برو یه ادرس درست بده.که دیگه سر ادرس بهت گیر نده.ادرسم اگه تو امریکا می خوای من دارم.(راحت می شه جور کرد)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,999
نام
محمد امین
دوستان این گیمر اسکور Gamer score هایی که در بازی میگیریم تاثیری در لایو داره؟یا اصلا به درد میخوره؟

نه یک جورایی نشانه قدرت گیمر و مدت زمان بازی کردنش هست مثلا یکی مثل آقای X که ........ 50.000 تا گیمر اسکور داره یکی هم مثل من 300 تا:biggrin1:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244

Code:

سلام یه سوال داشتم من دوست دارم به طور مستقیم از خود ایکس باکس اکانت خریداری کنم با ویزا کارت این سایت ها اکثرا با چند تومان اختلاف قیمت با خود ایکس باکس اکانت میفروشن اگر من مستقیم از ایکس باکس با ویزا کارت اکانت خریداری کنم مشکلی پیش میاد مثلا : خطر بن شدن هست یا چیزهای دیگه ؟

چون خود Xbox بره خرید قیمت هاش به صرفه تره تا سایتهای فرعی .

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
سلام یه سوال داشتم من دوست دارم به طور مستقیم از خود ایکس باکس اکانت خریداری کنم با ویزا کارت این سایت ها اکثرا با چند تومان اختلاف قیمت با خود ایکس باکس اکانت میفروشن اگر من مستقیم از ایکس باکس با ویزا کارت اکانت خریداری کنم مشکلی پیش میاد مثلا : خطر بن شدن هست یا چیزهای دیگه ؟

چون خود Xbox بره خرید قیمت هاش به صرفه تره تا سایتهای فرعی .
نه مشکلی پیش نمیاد.اگه تونستی حتمآ از خودش بگیر چون خیلی به صرفه تره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر