همه چیز درباره ی Xbox Live

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
سلام
من اکانت لایو میخام کسی سراغ داره؟تو لایو یه تبلیغی هست که میگه xboxlive gold 1$ per month میخاستم ببینم میشه از این ماهی یک دلاری استفاده کرد.
یعنی کسی کردیت کارت داره واسم شارژ کنه.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام
من اکانت لایو میخام کسی سراغ داره؟تو لایو یه تبلیغی هست که میگه xboxlive gold 1$ per month میخاستم ببینم میشه از این ماهی یک دلاری استفاده کرد.
از ایران هم میتونی بخری.همین سایت هم میفروشه. برو به قسمت فروشگاه

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
اخه من 12 ماهه نمیخام .صد در صد تا اون موقع بن شدم.3 ماهه هم خیلی گرون در میاد.میخام ببینم کسی کردیت کارت نداره 3 ماه واسم شارژ کنه من مثلا دلاری 3000 تومن باهاش حساب کنم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
سلام

اخه من 12 ماهه نمیخام .صد در صد تا اون موقع بن شدم.3 ماهه هم خیلی گرون در میاد.میخام ببینم کسی کردیت کارت نداره 3 ماه واسم شارژ کنه من مثلا دلاری 3000 تومن باهاش حساب کنم.

تو همین سایت هم میفروشند ولی یکم گرون در میاد خصوصا 3 ماهه الان فروشگاه های زیادی هستن که با دلاری 1100 تومن برات کار انجام میدن..

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
تو همین سایت هم میفروشند ولی یکم گرون در میاد خصوصا 3 ماهه الان فروشگاه های زیادی هستن که با دلاری 1100 تومن برات کار انجام میدن..
سلام
میشه لطف کنید اسم این فروشگاهها رو واسم پیام بزنید.ممنون میشم.

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
نه 3 ماهه بازیسنتر گرون درمیاد.12 ماهه قیمتش خوبه که من نمیخام.میخام ببینم با کردیت کارد میشه اکانت لایو رو شارژ کرد؟؟؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
بله میشه
هم از سایت xbox.com
هم تو خود xbox live
راستی منم میخواستم با کردیت کارد شارژ کنم
میگفت داری یه چیزی رو اشتباه میزنی
حالا شما امتحان کن ببین درسته یا نه

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
بله میشه
هم از سایت xbox.com
هم تو خود xbox live
راستی منم میخواستم با کردیت کارد شارژ کنم
میگفت داری یه چیزی رو اشتباه میزنی
حالا شما امتحان کن ببین درسته یا نه
من کردیت کارد ندارم .میخاستم ببینم اگه کسی داره پول بریزم به حسابش واسم 3 ماه شارژ کنه.نمیدونم اصلا این کار شدنی هست یا نه؟لطفا یکی از اساتید بیان توضیح بدن.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من کردیت کارد ندارم .میخاستم ببینم اگه کسی داره پول بریزم به حسابش واسم 3 ماه شارژ کنه.نمیدونم اصلا این کار شدنی هست یا نه؟لطفا یکی از اساتید بیان توضیح بدن.

پیشنهاد می کنم از سایت هایی که پرداخت ها رو انجام میدن استفاده کنی و ازشون بخوای از سایت هایی مثل سایت زیر برات خرید کنند.

Code:
http://www.maximuscards.com/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر