همه چیز درباره ی Xbox Live

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
منم یک مشکلی دارم برای وصل شدن به لایو ممنون میشم کمک کنین.dns رو هم زدم.تو تست نتوورک و کانکشن وصل میشه ولی تو ایکس باکس لایو میمونه و ضربدر قرمز رو میده.
اول یک ارور mtu میداد که رفتم زیادش کردم و درست شد.الان یک سوم اون خط سبز پر میشه بعد ارور میده.میگه اینترنت وصله ولی به لایو نمیتونی وصل بشی.روتر رو روشن خاموش کن و دوباره امتحان کن.هر کار میکنم فایده نداره.(خاموش وشن،تغییر dns و...)چه کنم؟

مودمم چهار تا ورودی لن داره و این رو به یکیش بهش وصل کردم.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
باید بری تو تنظیمات مودم. از داخل کنسول هیچ کاری نمیتونی انجام بدی
اینو که میدونم. پورت ها رو توی تنظیمات مودم وارد کردم دیگه. ولی همچنان مشکل وجود داره
منم یک مشکلی دارم برای وصل شدن به لایو ممنون میشم کمک کنین.dns رو هم زدم.تو تست نتوورک و کانکشن وصل میشه ولی تو ایکس باکس لایو میمونه و ضربدر قرمز رو میده.
اول یک ارور mtu میداد که رفتم زیادش کردم و درست شد.الان یک سوم اون خط سبز پر میشه بعد ارور میده.میگه اینترنت وصله ولی به لایو نمیتونی وصل بشی.روتر رو روشن خاموش کن و دوباره امتحان کن.هر کار میکنم فایده نداره.(خاموش وشن،تغییر dns و...)چه کنم؟

مودمم چهار تا ورودی لن داره و این رو به یکیش بهش وصل کردم.
شما کانکشنت ppoe هست؟

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
آقا اينترنت با محدوديت اصلاً راه نداره واسه بازی؟
حتی اگه 10Gمحدوديت باشه؟
اصلاً اگه تقريباً بخوام روزی 18 ساعت بازی کنم (با احتساب اينکه 1 شب تا 8 صبح از محدوديت ام کم نشه)10Gمحدوديت جواب ميده واسه 1 ماه؟
اگه زياده ، چه محدوديتی بگيرم خوبه؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
آقا اينترنت با محدوديت اصلاً راه نداره واسه بازی؟
حتی اگه 10Gمحدوديت باشه؟
اصلاً اگه تقريباً بخوام روزی 18 ساعت بازی کنم (با احتساب اينکه 1 شب تا 8 صبح از محدوديت ام کم نشه)10Gمحدوديت جواب ميده واسه 1 ماه؟
اگه زياده ، چه محدوديتی بگيرم خوبه؟

من خودم اینترنت 2 گیگ دارم که معمولا اگر بخوام زیاد بازی کنم (روزی 10 ساعت) یک 4 گیگ دیگه هم میگیرم یعنی ماهی 6 گیگ

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان من دیگه نمی تونم MW2 بازی کنم تو لایو.یکی از دوستان گفت اینفیتی سرور ها را آپ تو دیت کرده و پینگ های پایین نمی توانند بازی کنند.من باید چی کار کنم؟
find game را که می زنم هیچی پیدا نمی کنه...
کسی نیست کمک کنه...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
کسی نیست کمک کنه...
تنظیمات مودمت درسته؟

- اگه مودمت DMZ داره، IP کنسول رو بهش بده.
- پورت های کنسول رو Forward کردی؟
- Firewall داری؟ جوری تنظیمش کن که به IP کنسولت کاری نداشته باشه
- سعی کردی به بچه هایی که تو لیست دوستات هستن مستقیما وصل بشی؟ منظورم اینه که از Find Game استفاده نکنی.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
قسمت سوم منظورت کجاست ؟؟ ban نشدم ! یهو اینطوری شده ! ip هم عوض کردم

من بیش از 1 ماهه که کنسول رو روشن نکردم. اصلا اسماش یادم رفته ، ولی وقتی کنسول شما می خواد به اینترنت وصل بشه ابتدا مودم و کنسول وصل شده ، سپس به اینترنت وصل شده و در مرحله سوم به XBL وصل میشه. مشکل مرحله سوم یعنی مشکلی نباید در زمینه تنظیمات کانکشن باشه. بن هم نشدی چون الان موقع بن شدن نیست. XBL هم که برقراره ، برای همین هیچ حدس قابل قبولی نمی تونم بزنم برات. غالبا اگر MTU ایراد میگیره مشکل از XBL هست.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تنظیمات مودمت درسته؟

- اگه مودمت DMZ داره، IP کنسول رو بهش بده.
- پورت های کنسول رو Forward کردی؟
- Firewall داری؟ جوری تنظیمش کن که به IP کنسولت کاری نداشته باشه
- سعی کردی به بچه هایی که تو لیست دوستات هستن مستقیما وصل بشی؟ منظورم اینه که از Find Game استفاده نکنی.
؟!!!!!!:confused::confused::confused::confused: عزیز زیر دیپلم توضیح می دی؟فقط بگم که دو سه بار به دوستان جوین شدم ولی بعد از چند ثانیه هنوز به بازی وصل نشده می گه سرور ها پرن!راستی قبلا می تونستم بازی کنم ها!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
؟!!!!!!:confused::confused::confused::confused: عزیز زیر دیپلم توضیح می دی؟فقط بگم که دو سه بار به دوستان جوین شدم ولی بعد از چند ثانیه هنوز به بازی وصل نشده می گه سرور ها پرن!راستی قبلا می تونستم بازی کنم ها!

به احتمال فایروال شما ON هست که نمیگزاره از یک محدوده ای خارج بشی شما باید بری تو تنظیمات مودم و فایروال رو OFF کنی..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر