همه چیز درباره ی Xbox Live

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آقا من چون NAT رو OPEN نکردم بعضی اوقات voice ندارم؟
من نمیتونم NAT رو OPEN کنم!:((

چرا نمی تونی Open کنی؟مشکل کجاست؟

خوب پدرام جون اینجا رو هم رفتم
یعنی من SC رو میخواستم چیزی از DLC ایش نبود !!

اتفاقا من زمانی که داشتم جواب سوالت رو می نوشتم،خودم چک کردم.همون جا تو قسمت New Arrivals اولین گزینه س.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اتفاقا من زمانی که داشتم جواب سوالت رو می نوشتم،خودم چک کردم.همون جا تو قسمت New Arrivals اولین گزینه س.
آره :biggrin1:
همین الان 2باره رفتم دیدم تازه گذاشتن !
ولی انگار قبل این یه DLC دیگه هم داده بودن که رایگان بود !! این یکی 800 تا پوینت میخواد !! :biggrin1:
من اون اولیه رو میخوام که اگه اومده باشه !

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
چرا نمی تونی Open کنی؟مشکل کجاست؟
متاسفانه نمیدونم مشکل از کجاست! من اون پورت ها رو برای همون IP کنسول وارد میکنم ولی بازم وقتی از طریق کنسول ارتباطم رو با لایو تست میکنم، میگه که NAT رو OPEN نکردی!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
متاسفانه نمیدونم مشکل از کجاست! من اون پورت ها رو برای همون IP کنسول وارد میکنم ولی بازم وقتی از طریق کنسول ارتباطم رو با لایو تست میکنم، میگه که NAT رو OPEN نکردی!

خُب شما مطمئنی که پورت ها UDP و TCP بودنشون رو صحیح وارد می کنی؟

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
یه توضیح دقیق بده که تنظیمات کنسول رو دقیقا به چه شکل انجام دادی؟
مثل پست اول! مستقیم به روتر وصل کردم کنسول رو! همه چیز رو هم دستی وارد کردم. مشکل از این نیست، احتمالا مشکل از تنظیمات مودم هست. من خیلی راحت به لایو وصل میشم و مشکلی ندارم فقط بعضی مواقع صدای بقیه رو ندارم(بخصوص تو بازیهای جدید مثل s/s). حدسم این بود که به خاطر NAT هست.

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
سلام
من خواستم بعد از چند روز برم لایو اما کانکت نشد !! تست رو که زدم حتی به اینترنت هم میزنه وصل میشه !
اما وقتی میخواد به شبکه لایو وصل بشه قطع میشه !!اکانت گلدم تمام شده البته اما فکر نکنم ربطی داشته باشه
لطفا راهنمایی کنین

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
سلام
من خواستم بعد از چند روز برم لایو اما کانکت نشد !! تست رو که زدم حتی به اینترنت هم میزنه وصل میشه !
اما وقتی میخواد به شبکه لایو وصل بشه قطع میشه !!اکانت گلدم تمام شده البته اما فکر نکنم ربطی داشته باشه
لطفا راهنمایی کنین

غالبا وقتی کانکت نمیشه اون بالا یک سری توضیح میده و میزنه علت چیه. اونجا رو چک کن ببین چی زده و مشکل از کجاست ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
مثل پست اول! مستقیم به روتر وصل کردم کنسول رو! همه چیز رو هم دستی وارد کردم. مشکل از این نیست، احتمالا مشکل از تنظیمات مودم هست. من خیلی راحت به لایو وصل میشم و مشکلی ندارم فقط بعضی مواقع صدای بقیه رو ندارم(بخصوص تو بازیهای جدید مثل s/s). حدسم این بود که به خاطر NAT هست.

باید بری تو تنظیمات مودم. از داخل کنسول هیچ کاری نمیتونی انجام بدی

mohammad_twe

کاربر سایت
Dec 28, 2006
281
غالبا وقتی کانکت نمیشه اون بالا یک سری توضیح میده و میزنه علت چیه. اونجا رو چک کن ببین چی زده و مشکل از کجاست ...
نوشته
there's s problem with your connection select mor information for a descrirtion of the problem and how you can fix it
هرکاری هم کردم درست نشد !!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
نوشته
there's s problem with your connection select mor information for a descrirtion of the problem and how you can fix it
هرکاری هم کردم درست نشد !!​
ایده خاصی ندارم ، غالبا این مشکل با ریست مودم و یا تغییر IP و از اینجور کارها حل میشه. کلا اگر مشکل توی قسمت سوم باشه
غالبا حل میشه. ( یا از XBL، بن شدن یا ... )

بازم تست کن ببین درست میشه ...​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر