همه چیز درباره ی Xbox Live

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
ببخشید شما که با این اطمینان صحبت می کنید میشه بگید Microsoft دقیقا کجا همچین حرفی را زده؟لطفا منبع معرفی کنید.
در مورد اون TOU که بچه ها گذاشتن اگر می خواهید بگید یکبار من در تاپیک بن توضیح دادم خدمت تمام دوستان بعد از صحبت با Support ماکروسافت.اون کشور ها زمانی شما را بن می کنند که یک Transaction داشته باشید یعنی با IP ایران شما چیزی خریداری بکنید.یا خلاصه معامله ای صورت بگیره.
منتظر منبع که گفته باشه بخاطر ایرانی بودن بن میشید هستم از طرف شما.

داشتم ناامید میشدم اما انگار بعضیا هستن فکر میکنند و نظر میدن منم باهات موافقم

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
من از شرکت های اینترنت خبری ندارم ، رایتل فقط برای موبایل هست ؟؟؟ اگر فقط برای موبایل نیست ، سرعتش خیلی خوبه از اون بگیر

اين چن روز كه تونستم برم لايو با رايتل رفتم
از موبايل و ايپد با سيمكارت هاي ديتا و اعتباري اينترنت رو شِير كردم.

Sent from my iphone5 using Tapatalk

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
ببخشید شما که با این اطمینان صحبت می کنید میشه بگید Microsoft دقیقا کجا همچین حرفی را زده؟لطفا منبع معرفی کنید.
در مورد اون TOU که بچه ها گذاشتن اگر می خواهید بگید یکبار من در تاپیک بن توضیح دادم خدمت تمام دوستان بعد از صحبت با Support ماکروسافت.اون کشور ها زمانی شما را بن می کنند که یک Transaction داشته باشید یعنی با IP ایران شما چیزی خریداری بکنید.یا خلاصه معامله ای صورت بگیره.
منتظر منبع که گفته باشه بخاطر ایرانی بودن بن میشید هستم از طرف شما.

والا من نمیدونم دیدن تو پردیس و این جا بحث شده گفتم این جا بگم حالا برید بن نشدید بیاید بگید

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام دوستان یه سوال من دارم از ساپورت مایکروسافت پوینت مجانی میگیرم(تا الان 7900 تا گرفتم)ولی جدیدا هر موقع میرم میتونن چت های قبلی منو ببینن(من با یه چنتا اکانت دیگه میرم ولی بازم میفهمن)کسی میدونه سیستمشون چطوری کار میکنه و چطوری میشه سیستم رو گول زد؟

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام و درود مخصوصا استاد kain وبهرام عزیز .دوستان شما در مورد بن شدن تاپیکو اشتباه اومدید ادم وحشت میکنه جو میدید نکنید اقا قلبم من یکی ضعیفه پیر شدم دیگه جدا اگر حرفی هم میگید به عنوان کمک من یکی که میگم ممنون ولی سند مدرک منبع من از دیروز که از مسافرت اومدم همه این بازی سنترو تاپیکاشو سایتهای مربوط به کنسول و گیمو زیر ورو کردم جای ندیدم بگم ما ایرانی هستیم بن شدیم با توجه به گفته استاد فربد وقتی خرید از ای پی ایران باشه ما که مستقیم نمیتونیم با شیر و... خرید میکنیم .اگر کسی هم با خرید و شیر و چیز پی ان مشکل داشت به من پ.خ بزنه سه راه و چند مجموعه رو و چند منبع رو میگم امید وارم که مشکلی نداشته باشن .اینقدر جو دادید من وحشت کردم میخوام نماز وحشت بخونم تو تاپیک خودش بحسو ادامه بدیم بهتره تا هی از این صفحه تو اون صفحه جامپ بزنیم.ممنون جو ندین آآآآآآآآآآقااااااااااااااا)x

keoush

کاربر سایت
Aug 11, 2010
124
با سلام خدمت دوستان.
مشکل بسیار بزدگ و حادی برای من پیش اومده که مسأله اصلی اون جدا ازاین تاپیکه...
من با hotmail اکانت(پروفایل) xbl ام رو ساختم و از اونجایی که هردو اکانت ماکروسافت هستن با هم مرتبط و تا حدودی یکی اند(مثل اکانت Google+ که بر پایه ی همونgmail هست)
حدود یک سال پیش hotmail بنده برای وارد شدنش پیغامی به من داد مبنی بر این که احتمالا کسی به اکانت شما وارد شده و از من خواست که پسوورد رو تغییر بدم.برای این کار هم با روال معمول فرستان میل یا کد به ایمیلی که در هنگام ساخت hotmail وارد کرده بودم پیش رفتم ولی هر چقدر گزینه ی ارسال کد رو زدم هیچ ایمیلی حاوی کد از ماکروسافت در ایمیل ابتدایی(پشتیبانی)دریافت نکردم.
از یهروش دیگه برای بازیابی hotmail ام استفاده کردم.-->این که با پر کردن یک فرم از اطلاعات و مشخصاتِ hotmail به ماکروسافت اثباتکنمکه من مالک اصلی ایمیل هستم و اجازه دسترسی پیداکنم...ولی جواب نداد..
من hotmail رو با اطلاعات(مثلا تاریخ تولد) دقیق و صحیح نساخته بودم وبه همین دلیل اونفرمرو قبول نکردن!!

حالا مشکل اینجاست که من برای ورود به اکانت xbl باید پسووردhotmail رو وارد کنم که به مشکل برمیخوره و یعنی من اکانتم رو از دست دادم!؟! و اگه اتفاقی پیش بیاد وبرای sign in شدن ازم پسوورد بخواد دیگه نمیتونم واردش بشم.

اگه راه حلی دارید لطفا پیشنهاد بدید.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام دوستان یه سوال من دارم از ساپورت مایکروسافت پوینت مجانی میگیرم(تا الان 7900 تا گرفتم)ولی جدیدا هر موقع میرم میتونن چت های قبلی منو ببینن(من با یه چنتا اکانت دیگه میرم ولی بازم میفهمن)کسی میدونه سیستمشون چطوری کار میکنه و چطوری میشه سیستم رو گول زد؟
داداش این روش خیلی وقته دیگه کار نمیکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر