همه چیز درباره ی Xbox Live

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,825
اين لايو سرعتش براي من خيلي كم شده براي يك آپديت چند 4 مگي بايد 20 دقيقه صبر كنم.بعدم كه آپديت شد هر چند دقيقه ديسكانكت ميشم.الانم خود كنسول خود بخود خاموش شد.بعد خواستم برم تو پروفايلم گفت ايميل و پستو بزن زدم.بعد يك ارور داد : 80072ef3
بعد رفتم ارورو سرچ كردم يكي از راه حلاش پاك كردن پروفايل و دانلود مجددش بود.ولي الان ميخوام دانلود كنم به خاطر سرعت فضايي ارور ميده وسط دانلود.
ميخواستم ببينم سرعت براي همه اينجوريه يا نه.اينترنتمم هيچ مشكلي نداره فقط تو لايو اينجوريه

اتفاقا همین الان میخواستم بگم منم یه 4 روزی هست مشکل دارم کلا با لایو خیلی. دیشب نمونش اپدیت 37 مگی هیلو4 45 دیقه طول کشید! در صورتی که نرمالش 10 دیقه بود واسه من مثل سابق اگه میخواست بگیره حالا مشکلم دانلود نبود فقط پینگ هم افتضاح شده اومده 300 340 در صورتی که بالای 150 نمیرفت . توی بازی ها هم لگ میزنه خیلی تا جایی که نمیشه راحت بازی کرد اصلا

ولی با این حال روی pc سرعت دانلود مثل سابقه نمیدونم چرا اینجوریه تو لایو :(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
اتفاقا همین الان میخواستم بگم منم یه 4 روزی هست مشکل دارم کلا با لایو خیلی. دیشب نمونش اپدیت 37 مگی هیلو4 45 دیقه طول کشید! در صورتی که نرمالش 10 دیقه بود واسه من مثل سابق اگه میخواست بگیره حالا مشکلم دانلود نبود فقط پینگ هم افتضاح شده اومده 300 340 در صورتی که بالای 150 نمیرفت . توی بازی ها هم لگ میزنه خیلی تا جایی که نمیشه راحت بازی کرد اصلا

ولی با این حال روی pc سرعت دانلود مثل سابقه نمیدونم چرا اینجوریه تو لایو :(
رفتم catch هاردو پاك كردم پروفايلم درست شد ولي سرعت پايينه البته كمي بهتر شده و ديگه براي 4 مگ 20 دقيقه صبر نكردم.

shooter09

کاربر سایت
Sep 28, 2012
14
رفتم catch هاردو پاك كردم پروفايلم درست شد ولي سرعت پايينه البته كمي بهتر شده و ديگه براي 4 مگ 20 دقيقه صبر نكردم.
شما از چه نتی استفاده میکنی؟پارس آنلاین برای دانلود کردن آپدیت های لایو مشکل داره خیلی طول میده فقط صبح ها خوب دانلود میکنه!

Prince of Pars

کاربر سایت
Mar 7, 2011
67
دوستان ببخشید .

من بعد از تقریبا یک سال ، دوباره به لایو وصل شدم . آپدیت ها و . . . رو هم به درستی انجام دادم و الانم فقط میخوام یه dlc برای dance centeral 3 دانلود کنم .

امروز یه اکانت 24 ساعته و پوینj لازم خریدم تا این dlc رو دانلود کنم . ولی وقتی میخوام دانلودش کنم با این ارور مواجه میشم :

136516953430521_0IMG_20130405_175900.jpg

احتمالا ارور به خاطر سیستم ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گه . خواستم ببینم که چکار باید بکنم تا این ارور داده نشه . . .

خواهشا جواب بدید . فقط خواهشا سریعتر جواب بدید چون اکانتم داره تموم میشه . . . . لطفا . . .

ممنون

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
دوستان ببخشید .

من بعد از تقریبا یک سال ، دوباره به لایو وصل شدم . آپدیت ها و . . . رو هم به درستی انجام دادم و الانم فقط میخوام یه dlc برای dance centeral 3 دانلود کنم .

امروز یه اکانت 24 ساعته و پوینj لازم خریدم تا این dlc رو دانلود کنم . ولی وقتی میخوام دانلودش کنم با این ارور مواجه میشم :

136516953430521_0IMG_20130405_175900.jpg

احتمالا ارور به خاطر سیستم ف.ی.ل.ت.ر.ی.ن.گه . خواستم ببینم که چکار باید بکنم تا این ارور داده نشه . . .

خواهشا جواب بدید . فقط خواهشا سریعتر جواب بدید چون اکانتم داره تموم میشه . . . . لطفا . . .

ممنون

از طریق خود کنسول نمیتونید بخرید
شما چیز رو فعال کنید رو کامپیوتر برید سایت xbox اونیو که میخوید بخرید بعد کنسول رو روشن کنید خودش دانلود میکنه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
شما از چه نتی استفاده میکنی؟پارس آنلاین برای دانلود کردن آپدیت های لایو مشکل داره خیلی طول میده فقط صبح ها خوب دانلود میکنه!
نه مخابرات از دو روز پيش اينجوري شده.الان بهتر شده ولي بازم ديسكانكت ميشم

shahriyar e

کاربر سایت
Feb 19, 2012
49
سلام دوستان عزیز بچه ها کسی میدونه بازی Dark Souls Prepare To Die Edition چه سایتی به صورت بورنر مکس میفروشه؟دوستان این بازی همون dlc بازی dark souls به نام atorias of the abyss هست؟من dark sols تا الان نگرفتم بخوام بخرم باید هر دو بازی dark soul و Dark Souls Prepare To Die Edition بخرم یا دومی کفایت میکه لطفا راهنماییم کنید

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
سلام دوستان عزیز بچه ها کسی میدونه بازی Dark Souls Prepare To Die Edition چه سایتی به صورت بورنر مکس میفروشه؟دوستان این بازی همون dlc بازی dark souls به نام atorias of the abyss هست؟من dark sols تا الان نگرفتم بخوام بخرم باید هر دو بازی dark soul و Dark Souls Prepare To Die Edition بخرم یا دومی کفایت میکه لطفا راهنماییم کنید

Prepare To Die Editionرو بگیری کافیه

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان اين بازي جديده كه اومده injustice كه مقل مورتال كامبته عرضه جهاني شده بريم بگيريم؟؟ يا مثل گرزه؟؟

سلام دوست عزیز سوالاتت در مورد گیم رو اینجا http://forum.bazicenter.com/thread1335/page694/ بپرس که هم بهتره هم چیزی نگن اگر هم دوست داری ریسک کنی برای بن همین الان بزار گیمو برو تو لایو یا 12 روز صبر پیشه کن.گینس نیست این دفعه 10 من می گم هنر نیست زودتر بازی کردن./:)

سلام .دوست عزیز این حرفها چیه بستن کجا بود کلا با کاتیوشا پل ارتباطیمونو بمبارون کردن .ولی دور از شوخی فقط به علت ای پی ادرس ایران هست که یا باید وی ***تو پی سی خرید کنی یا شیر کنی تا تو کنسول الانم که در حال حاضر برای شیر فقطپورت های sstp باز هستند که رو کنسول قابل استفاده هستند.

Last edited by a moderator:

farokhbahalou

کاربر سایت
Mar 8, 2013
25
نام
فرخ
سلام من دو تا سوال داشتم :
1) من بازی dead space 3 رو دانلود کردم . موقع اکسترکت کردن فایل ها ارور crc میده من فایلا رو ریپیر کردم اما هنوز دوتاش خرابه که منو مجبور میکنه دوباره دانلودشون کنم . ولی می خواستم بدونم که اگه من با برنامه 7zip اکسترکتشون کنم که دیگه کاری به یه بیت دو بیت ناقص بودنشون نداره و به طور کامل اکسترکتشون می کنه (بر خلاف winrar) مشکلی برا اسکن با abgx و رایت و آنلاین بازی کردن و بن شدن پیش نمیاد ؟ (چون واقعا دوباره دانلود کردنشون زجره)
2) من که تازه sign in کردم لایو برام پیقام یک ماه گلد مجانی اومد ولی نتونستم فعالش کنم چون credit card و master card و..... ندارم . کسی میتونه تو این زمینه هم منو کمک کنه که این ماه رو فعال کنم ؟
ممنون

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
سلام من دو تا سوال داشتم :
1) من بازی dead space 3 رو دانلود کردم . موقع اکسترکت کردن فایل ها ارور crc میده من فایلا رو ریپیر کردم اما هنوز دوتاش خرابه که منو مجبور میکنه دوباره دانلودشون کنم . ولی می خواستم بدونم که اگه من با برنامه 7zip اکسترکتشون کنم که دیگه کاری به یه بیت دو بیت ناقص بودنشون نداره و به طور کامل اکسترکتشون می کنه (بر خلاف winrar) مشکلی برا اسکن با abgx و رایت و آنلاین بازی کردن و بن شدن پیش نمیاد ؟ (چون واقعا دوباره دانلود کردنشون زجره)
2) من که تازه sign in کردم لایو برام پیقام یک ماه گلد مجانی اومد ولی نتونستم فعالش کنم چون credit card و master card و..... ندارم . کسی میتونه تو این زمینه هم منو کمک کنه که این ماه رو فعال کنم ؟
ممنون
1-با winrar هم میشه اکسترکت کرد ولی حجم فایل کمتر از مقدار اصلی هست!با 7zip هم فکر کنم همون مشکل رو داشته باشی!
من در بازی رزیدنت اویل 6 پارت آخر ارور میداد بی خیالش شدم و اکسترکتش کردم ولی بازی اجرا نمیشد احتمال اجرا نشدن بسیار زیاد هست!
2-باید کشوری رو انتخاب کنی که مسترکارت توش رسمیت نداشته باشه قبلا هند رو که انتخاب میکردی کار میکرد یعنی یه ماه رو میداد و کارت اعتباری نمیخواست!
الان دوستان میگن از کار افتاده بعضی ها هم میگن هنوز کار میکنه!
یک نکته بیش از سه بار نمیتونی با این روش یه ماه رایگان بگیری خود من سه ماه گلد با این روش گرفتم!

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
1-با winrar هم میشه اکسترکت کرد ولی حجم فایل کمتر از مقدار اصلی هست!با 7zip هم فکر کنم همون مشکل رو داشته باشی!
من در بازی رزیدنت اویل 6 پارت آخر ارور میداد بی خیالش شدم و اکسترکتش کردم ولی بازی اجرا نمیشد احتمال اجرا نشدن بسیار زیاد هست!
2-باید کشوری رو انتخاب کنی که مسترکارت توش رسمیت نداشته باشه قبلا هند رو که انتخاب میکردی کار میکرد یعنی یه ماه رو میداد و کارت اعتباری نمیخواست!
الان دوستان میگن از کار افتاده بعضی ها هم میگن هنوز کار میکنه!
یک نکته بیش از سه بار نمیتونی با این روش یه ماه رایگان بگیری خود من سه ماه گلد با این روش گرفتم!
اگه ip عوض بشه با همون کنسول میشه بازم گلد مجانی گرفت؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر