همه چیز درباره ی Xbox Live

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
سلام
چطور ميشه با voice توي ايكس باكس لايو با دوستان حرف زد؟يعني سيم هدفون رو من بايد كجا بزنم ؟
ممنون

شما هدست مخصوص لایو باید بخری که به دسته ایکس باکس وصل میشه. قیمتش هم 20 تومن

---------- نوشته در 06:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

توجه توجه

با توجه به اطلاع رسانی C4 تا اطلاع ثانوی هیچ کسی لایو نرود و آبدیت جدید را انجام ندهد.تا وقتی که C4 این آبدیت را بررسی کند و خبر نهایی را اعلام کند.لطفا به همه اطلاع رسانی کنید که تا اطلاع ثانوی به لایو وصل نشوند.در حال حاضر لایو امنیت ندارد.

متن اصلی سایت C4 به قرار زیر است:

Just a quick heads-up to let everyone know that MS has begun rolling out a SystemUpdate that brings the dash/kernel to version 2.0.14717.0. It appears that it's being deployed in the usual staggered fashion over different regions as some have gotten it and some have not yet been prompted. No official word yet from Microsoft as to what the update is for. As always, c4eva and the team advise you to be cautious and hold off on updating until they've had a chance to analyze it.

آخرین ویرایش:

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
شما هدست مخصوص لایو باید بخری که به دسته ایکس باکس وصل میشه. قیمتش هم 20 تومن

---------- نوشته در 06:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

توجه توجه

با توجه به اطلاع رسانی C4 تا اطلاع ثانوی هیچ کسی لایو نرود و آبدیت جدید را انجام ندهد.تا وقتی که C4 این آبدیت را بررسی کند و خبر نهایی را اعلام کند.لطفا به همه اطلاع رسانی کنید که تا اطلاع ثانوی به لایو وصل نشوند.در حال حاضر لایو امنیت ندارد.

متن اصلی سایت C4 به قرار زیر است:
مگه باز آپدیت جدید داده بیرون من همین الان لایو بودم خبری نبود که.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
سلام
چطور ميشه با voice توي ايكس باكس لايو با دوستان حرف زد؟يعني سيم هدفون رو من بايد كجا بزنم ؟
ممنون
داخل دسته یک جا برای وصل کردن هدست هست(هدفون نه هدست)فکر کنم جک یک میلیمتری اسمشه!
من جایی برای وصل کردن سیم هدفون هم تو x360 پیدا نکردم و فکر نکنم داشته باشه فقط همون دسته جای هدست داره!

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
b-)سلام بر تمامی بر و بچ باحال بازی سنتر . والا من دنبال description آپدیت جدید لایو گشتم یعنی همون 2.0.14717.0 رو میگم که بالاخره الان از یه سایت معتبر که خودم هم عضوشم این خبر دستم رسید گفتم شاید بد نباشه شما هم بدونید :

System Software Changes/Other

This is a general system maintenance update and there are no new features that will show up once the
system has been updated.

The CB is Patched and Upgraded blocking Reset Glitch Hack on Phat Motherboard Models.

که منظورش اینه که این آپدیت در نوع و ساختار نرم افزاری دستگاه تغییرات خاصی انجام نمیده که نیاز به توضیح باشه فقط برای دوستانی که دارن دستگاه های فت رو jtag میکنن کار یکم سخت تر شده همین البته فعلا

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
مگه باز آپدیت جدید داده بیرون من همین الان لایو بودم خبری نبود که.

آره اومده البته به مرور واسه همه میاد واسه منم هنوز نیومده

---------- نوشته در 09:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:13 AM ارسال شده بود ----------

b-)سلام بر تمامی بر و بچ باحال بازی سنتر . والا من دنبال description آپدیت جدید لایو گشتم یعنی همون 2.0.14717.0 رو میگم که بالاخره الان از یه سایت معتبر که خودم هم عضوشم این خبر دستم رسید گفتم شاید بد نباشه شما هم بدونید :

System Software Changes/Other

This is a general system maintenance update and there are no new features that will show up once the
system has been updated.

The CB is Patched and Upgraded blocking Reset Glitch Hack on Phat Motherboard Models.

که منظورش اینه که این آپدیت در نوع و ساختار نرم افزاری دستگاه تغییرات خاصی انجام نمیده که نیاز به توضیح باشه فقط برای دوستانی که دارن دستگاه های فت رو jtag میکنن کار یکم سخت تر شده همین البته فعلا

مرسی داداش بابت اطلاع رسانی
منتظر تایید نهایی C4 هم باید باشیم.

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
کمکم

من 1 ساعت نمیشه دستگامو گرفتم

ال تی 3 هست

به وای فای وصل شد داشتم بازی میکردم یکدفعه اومد بیرون دیگه هیچ بازی رو نمیاره
بدون هیچ اروری میپره بیرون همون اول

راستی یک بار هم وسط بازیم ریستارد شد بعد اپدیتی که واسه بازی خواست
ابدیت بازی حدو 30 ثانیه طول کشید و بعدش دستکاه ریستارت شد
بازی رو اورد ولی دیگه ن اون بازی و بقیه بازی هام رو نمیهار

fora 4 ---mw3---soul calibur 4

کمممک
واسه soul calibour بود اپدیت

---------- نوشته در 12:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:21 AM ارسال شده بود ----------

مشکل بر طرف شد
اپدیت جدید و داشبورد رو نصب کردم درست شد

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
سلام
اگه دستگاه LT3 و آخرین داشبرد و دیسک کامل رایت شده باشه تو لایو بن نمی شیم
لطفا اگه مطمن هستید جواب بدید
نمی خوام این دستگاه هم بر باد بره
مرسی

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
آپدیت جدید داشبورد به ورژن 2.0.14717.0 منتشر شده و مشکلاتی که ایجاد میکنه رو براتونمینویسم شاید بدرد خورد:
1-RGH بر روی کنسول های phat غیر ممکن میشه و کلا باید بی خیالش بشید.
2-اجرا دیسک های truncrate غیر ممکن می شود!
حالا هر کسی خواست آپدیت کنه فعلا همین قدر اطلاعات هست از کسانی که آپدیت کردن لطفا اگه میتونن مورد دوم رو تست کنند ببینند واقعیت داره یا نه!
ببخشید میشه یه توضیحی در مورد دیسک های RGH و truncrate بدین.
هیچ اطلاعاتی ندارم در این مورد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر