همه چیز درباره ی Xbox Live

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
آقا ما همچنان تو کف لایویم !!!( همون مشکل بالا)
دوستان من به لایو وصل شدم که داشبوردو آپدیت کردم و گیمرتگ ساختم ، ولی هنوز بازی نکردم .... حالا اکانت یه ماهه گلد رایگانم داره مصرف و تموم میشه ؟

doncarllo1

کاربر سایت
Jan 2, 2012
42
منم همین مشکل رو دارم داشبورد رو ابدیت کردم اکانت رو هم ساخته شد ولی وقتی باز می خواد وارد شه ارور میده الان bbc گفتش لایو رو هم ***** شده

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آقا ما همچنان تو کف لایویم !!!( همون مشکل بالا)
دوستان من به لایو وصل شدم که داشبوردو آپدیت کردم و گیمرتگ ساختم ، ولی هنوز بازی نکردم .... حالا اکانت یه ماهه گلد رایگانم داره مصرف و تموم میشه ؟
آره دوست عزیز وقتی آبدیت اومده و وصل شدی دیگه گلدت داره مصرف میشه.پس نهایت استفاده رو ببر و اگر مشکلی داری حل کن چون الان قیمت گلد کارتها خیلی بالاست (یک ماه 30 تومن سه ماهه 45 تومن) باید تا میتونی از این مفتیه استفاده کنی:d

---------- نوشته در 07:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:10 PM ارسال شده بود ----------

منم همین مشکل رو دارم داشبورد رو ابدیت کردم اکانت رو هم ساخته شد ولی وقتی باز می خواد وارد شه ارور میده الان bbc گفتش لایو رو هم ***** شده

عزیزم چرا شایعه میسازی من الان لایو بودم یه ربع پیش و هیچ مشکلی نداشتم.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
آقا ارور میده!؟ خب چه اروری میده!؟ TEST CONNECTION رو بزنید ببینید اونجا اروری میده یا نه! اگه داد یادداشت کنید بنویسید اینجا! اگرم ارور نداد توی test connection و جای دیگه ارور داد! اون ارور رو هم یادداشت کنید و بنویسید اینجا!

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
آقا تو تست کانکشن راحت وصل میشه به لایو ...
ولی وقتی می خوایم به پروفایل لایومون (همون پروفایلی که باهاش گیمر تگ ساختیم) وصل شیم ایمیل و پسورد می خواد ...
وقتی وارد می کنیم دو تا دایره میان که تو هم می چرخن (!) و بعد ارور میده و میگه بعدا سعی کنید ، اگه شماره ارورشم خواستی یه بار دیگه امتحان می کنم و مینویسم ...

یعنی ممکنه به خاطر 22 بهمن باشه ؟!!

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
آقا تو تست کانکشن راحت وصل میشه به لایو ...
ولی وقتی می خوایم به پروفایل لایومون (همون پروفایلی که باهاش گیمر تگ ساختیم) وصل شیم ایمیل و پسورد می خواد ...
وقتی وارد می کنیم دو تا دایره میان که تو هم می چرخن (!) و بعد ارور میده و میگه بعدا سعی کنید ، اگه شماره ارورشم خواستی یه بار دیگه امتحان می کنم و مینویسم ...

یعنی ممکنه به خاطر 22 بهمن باشه ؟!!
آره شماره ارورشو بنویس! یکبار ریکاوری یا دانلود کن پروفایلتو فکر کنم درست شه! نه اگه مشکل اینترنتی وجود داشت تو تست کانکشن ارور میداد

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
آقا این کاری که گفتی رو هم کردم ولی نشد ...
دانلود پروفایل رو زدم ، بعد دوباره ایمیل و پسورد خواست وارد کردم و و گیمر تگم رو شناخت و سلام کرد:d بعد زد دانلودینگ پروفایل ولی خط دانلودش تکون نخورد و بعد یه مدت دوباره این ارورو داد :

sorry.xbox live profiles cant be download right now . try again later
80151103

---------- نوشته در 09:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:04 PM ارسال شده بود ----------

دوستان حتما این لینک رو بخونید فهمیدم مشکل از کجاست !!!)x
عدم دسترسی بیش از 30 میلیون کاربر اینترنت به ایمیل های خارجی/ متولیان پاسخ روشنی نمی دهند

ای خدا ... کره زمین به این بزرگی ... جا قحط بود که ما تو این خراب شده به دنیا اومدیم ؟؟؟

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان سلام.
من چند بار دیگه هم این سوالو پرسیدم هیچکس جواب نداد لطفا این بار جوا ب بدین:
اگه الان من که دستگاهم LT2 هست رو LT3 کنم دیگه بازی ها از روی هارد آفلاین هم اجرا نمیشن؟؟

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
سلام
آقا یه سوال فنی::d

من پروفایلی رو که قبلاً باهاش آفلاین بازی می کردم، 1 ماه پیش به گیمرتک تبدیل کردم و الان باهاش لایو بازی میکنم ولی هیچ امتیاز و رتبه ای به گیمرتک من نمیده و سه تا از ستارهام پره ولی وقتی برای بقیه دوستان را نگاه میکنم اکثراً رتبه 1،2،3 به گیمرتکاشون داده و پنج تا ستارشون پره در صورتی که اسکور و امتیاز بازیهاشون هم از من خیلی کمتره، علتش چیه؟ من باید تو کدوم قسمت برم تا به گیمرتکم امتیاز بده؟ :-/

آخرین ویرایش:

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.این بازی های آرکید که میگن چه جوری و از کجا میشه دانلود کرد؟مایکروسافت پوینت میخواد؟از کجا میشه خریدش؟اصلا میصرفه که برم سراغش؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان سلام.
من چند بار دیگه هم این سوالو پرسیدم هیچکس جواب نداد لطفا این بار جوا ب بدین:
اگه الان من که دستگاهم LT2 هست رو LT3 کنم دیگه بازی ها از روی هارد آفلاین هم اجرا نمیشن؟؟

سلام همشهری:d
هر سوالی داشتی از خودم بپرس:d
ببین اگه LT3 بریزی اون موقع دو حالت واست به وجود میاد

1- برای آفلاین بازی کردن می تونی از همین دیسکهای معمولی بازی بخری اما واسه اجرا باید آبدیت هر بازی رو از اینترنت بگیری و با فلش بریزی تو هارد کنسول اما بازی فقط بدون نصب اجرا میشه یعنی اگه بازی رو نصب کنی تو هارد اجرا نمیشه.تازه بعضی اوقات واسه بعضی بازیها با این روش وسط بازی کنسول هنگ میکنه!

2 - بازیها رو برنر مکس بخری که قیمت هر بازیش 3 برابر بازی معمولی هستش اما دیگه بازیها بدون هیچ مشکلی هم رو هارد نصب میشه و هم هیچ هنگی نداره.واسه آنلاین بازی کردن هم کاملا امنیت داره.

راستی LT3 رو بریز بیا لایو منم لایو هستم هر روز:d دیسکهای برنر مکس هم بهت میگم از کجا بخری و بدون مشکل هم میتونی از رو هارد آفلاین بازی کنی و هم بدون استرس انلاین بزنی

---------- نوشته در 10:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:37 AM ارسال شده بود ----------

سلام.این بازی های آرکید که میگن چه جوری و از کجا میشه دانلود کرد؟مایکروسافت پوینت میخواد؟از کجا میشه خریدش؟اصلا میصرفه که برم سراغش؟

بازیهای آرکد بازیهای کم حجمی هستند که میشه از خود شبکه Xbox Live دانلود کرد.که البته کسانی که jtag کردن می تونند از نت هم دانلود کنند.بله پوینت میخواد.چند تا فروشگاه تخصصی در زمینه فروش پوینت هستند که می تونی از این فروشگاه ها پوینت کارت خریداری کنی.در حال حاضر قیمت گلد کارت و پوینت کارتها خیلی بالاست و اصلا به صرفه نیست البته اگه از لحاظ مالی مشکلی نداری بخر.

زامبی

کاربر سایت
Dec 28, 2011
62
سلام

من پروفایلی رو که قبلاً باهاش آفلاین بازی می کردم، 1 ماه پیش به گیمرتک تبدیل کردم و الان باهاش لایو بازی میکنم ولی هیچ امتیاز و رتبه ای به گیمرتک من نمیده و سه تا از ستارهام پره ولی وقتی برای بقیه دوستان را نگاه میکنم اکثراً رتبه 1،2،3 به گیمرتکاشون داده و پنج تا ستارشون پره در صورتی که اسکور و امتیاز بازیهاشون هم از من خیلی کمتره، علتش چیه؟ من باید تو کدوم قسمت برم تا به گیمرتکم امتیاز بده؟ :-/

جان بچتون یکی جواب بده

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان لایو بوق شد ؟

sorry.xbox live profiles cant be download right now . try again later
80151103

ظاهرا این مشکل به دلیل اتفاقی هست که بر سر یاهو میل و جی میل تو ایران اومده و انتظار میره به زودی درستش کنند!! البته واسه همه اینطور نیست من همین الان لایو بودم و مشکلی نداشتم.

---------- نوشته در 06:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:08 PM ارسال شده بود ----------

سلام

جان بچتون یکی جواب بده

اون ستاره هایی که دوستات گرفتن به دلیل بازی زیادشون تو لایو و کسب امتیاز در بازی آنلاین بوده نه افلاین! دقت کن داداش!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر