همه چیز درباره ی Xbox Live

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
سلام
دوستان من تا حالا به لایو وصل نشدم و اگه بخوام با مودم adsl به صورت مستقیم کانکت شم هیچ تنظیمی رو تو داشبورد نباید عوض کنم و خودش کانکت میشه ؟

و سوال مهم : من فقط می خوام MW3 بازی کنم ... اگه یه پروفایل جدید بسازم (فقط برا لایو) و با اون بیام لایو خطر بن یا فلگ شدن نداره ؟

ممنون:d

---------- نوشته در 01:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 PM ارسال شده بود ----------

آقا جون مادرتون کمک کنید ...
الان کانکت شدم بعد Sing in رو زدم و گفت باید آپدیت کنی ... بعد یه چیزی دانلود شد و ریاستارت کرد ... بعدش کل محیط داشبورد تغییر کرد و سیاه و خاکستری شد (خیلی خوشگل شد )
ولی MW2 و 3 رو اجرا نمیکنه و وقتی می خوام برم تو بازی میگه این دیسک ساپورت نمی شود ..... ولی MW1 رو اجرا کرد ...
الان دقیقا چی شده ؟؟ کپی خورم پرید ؟:-s:(

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
قا جون مادرتون کمک کنید ...
الان کانکت شدم بعد Sing in رو زدم و گفت باید آپدیت کنی ... بعد یه چیزی دانلود شد و ریاستارت کرد ... بعدش کل محیط داشبورد تغییر کرد و سیاه و خاکستری شد (خیلی خوشگل شد )
ولی MW2 و 3 رو اجرا نمیکنه و وقتی می خوام برم تو بازی میگه این دیسک ساپورت نمی شود ..... ولی MW1 رو اجرا کرد ...
الان دقیقا چی شده ؟؟ کپی خورم پرید ؟:-s:(
نترس خون سرد باش. این آپدیتی که کردی نمیزاره دیسک های XGD3 رو اجرا کنی مگر اینکه این دیسکا با برنرمکس رایت شده باشن. شما Lt3 رو بریز اگه نریختی ، بعد دیگه باید برای بازی های جدید رو با پچ Lt3 بخری از اون مغازه داری که میخری باید بش بگی. البته فروشگاهای اینترنتی هم هستن.
بازی های قدیمی تر اجرا میشن قبل از Geow3 اینا

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
ولی آقا MW2 که کلی قبل از gears3 اومد ... اونم اجرا نمیشه ...
اگه لطف کنید و یه توضیح درباره نحوه بن نشدن (!) هم بدید واقعا ممنون میشم ...

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اره ولی اونم XGD3 هستش و قفل Ap 2.5 روشه. چندتا بازی هستن که اینطورین مثه fable 3 - AC : BH - Halo :Reach - NFS : HP و ....
بن شدن هم توضیح خاصی نداره یهو میبینی داری بازی میکنی زارتی یه پیام برات میاد که شما بن شدید. به چندتا فاکتور بستگی داره مثه فریمویر و پچ های بازی و بعضی وقت ها هم موج بن که راه میفته یهو .
شما بهتره که چیزایی که میتونید مث فریمویر و بازی امن رو داشته باشید. البته مهمترین چیز فریمویره

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
برای بن شدن اول شما فلگ میشید بعد در یه تاریخی تمام کسانی که فلگ شدن توسط موج بنی که از مایکروسافت میاد بن میشن
برای دستگاه های کپی احتمال فلگ نشدن هیچوقت 0% نیست
ولی برای اینکه احتمال فلگ شدن کم بشه شما باید همیشه آخرین فریمور رو داشته باشید که الان LT3 هست و بازی ها هم همه باید آخرین پچ رو داشته باشن و بازی های جدید (XGD3) علاوه بر این که باید پچ باشن باید به روش Burner Max رایت بشن

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
دوستان یه گیمر تگ ساختم ولی وقتی میخوام با پروفایلم sign شم ازم ایمیل و پسورد می خواد ... وقتی وارد می کنم (همونایی که در حین ساخت گیمرتگ داده بودم) بعد یه مدت پیغام خطا میده و میگه بعدا سعی کنید (یه کد اروری هم داره)
چه باید کرد ؟!:d

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
منم دقیق همین مشکل رو داشتم رفتم یه اکانت درستط کنم ولی نشد اومدم رو مرورگر تست کردم نشد کلا یه چند روزیه سرویس های ایمیل هر کدوم رو بگی با بدبختی میتونیم اونم با اونننن روش های بووووق میتونیم بریم تو احتمالا واسه اینه

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
منم دقیق همین مشکل رو داشتم رفتم یه اکانت درستط کنم ولی نشد اومدم رو مرورگر تست کردم نشد کلا یه چند روزیه سرویس های ایمیل هر کدوم رو بگی با بدبختی میتونیم اونم با اونننن روش های بووووق میتونیم بریم تو احتمالا واسه اینه
چطوری این مشکل حل کنیم من منم همین مشکل دارم :((

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
اکانت درست می کنم راحت هم تموم میشه اما میخواهی وصل بشی دوباره ایمیل با پسورد میخواد همون ایمل پسورد میزنی که که باهش درست کردی باز نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر