همه چیز درباره ی Xbox Live

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
حل شد .ممنون

---------- نوشته در 08:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:08 PM ارسال شده بود ----------

وقتی میخوام بازی کنم میگه your account is not allowed to play

از یه ماه رایگان اسلیم استفاده میکنم...همین امروز داشتم بازی میکردم ولی الان ارور داد
Test connection رو میزنی هیچ اروری نمیده!؟ اگه ارور نمیده تو این قسمت یکبار پروفایلتو دانلود یا همون ریکاوری کن! برای ریکاوری به ایمیلی که برای گیمرتگت دادی به علاوه پسوردی که برای گیمرتگ دادی نیاز داری.

برو بكس لايو باز ، براي ما پارس آنلايني ها همون راه هست كه مودم رو بريج كنيم ديگه؟ راه ديگه اي نيومده؟ ما پارس آنلايني ها اونايي هستيم كه MTU ارور ميده :d
يك راهنماي قدم به قدم بگيد به ما اين MTU كشت مارو
توی تست کانکشن ارور میده!؟ ربطی به بریج نداره! MTU در حالت Bridge 1500 هستش! در حالت PPPOE روی 1480 !! که اون رو هم خودتون می تونید تنظیم کنید!
شما تنظیمات رو به صورت manual وارد کن! MTU رو هم 1500 کن! اگه مشکلت حل نشد 1بار پروفایلتو ریکاوری یا دانلود کن ...

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
توی تست کانکشن ارور میده!؟ ربطی به بریج نداره! MTU در حالت Bridge 1500 هستش! در حالت PPPOE روی 1480 !! که اون رو هم خودتون می تونید تنظیم کنید!
شما تنظیمات رو به صورت manual وارد کن! MTU رو هم 1500 کن! اگه مشکلت حل نشد 1بار پروفایلتو ریکاوری یا دانلود کن ...
اصلا به لايو وصل نميشه ، تو كانكشن تا لايو ميره بعد يه ضربدر ميزنه روش. مودمم Zyxel ـه و نميشه به MTU دست زد. من تو PSN راحت ميرم اما لايو نميتونم برم ، بچه هايي كه پارس آنلاين داشتن همه اينطوري شدن

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
اصلا به لايو وصل نميشه ، تو كانكشن تا لايو ميره بعد يه ضربدر ميزنه روش. مودمم Zyxel ـه و نميشه به MTU دست زد. من تو PSN راحت ميرم اما لايو نميتونم برم ، بچه هايي كه پارس آنلاين داشتن همه اينطوري شدن

وقتی تو لایو صربدر میده شاید یهنی بن شدی وقتی پیام داد y دسته رو برن(همون دکمه زرده) اگه تو Z نوشته باشه 190d کارت تمومه

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
وقتی تو لایو صربدر میده شاید یهنی بن شدی وقتی پیام داد y دسته رو برن(همون دکمه زرده) اگه تو Z نوشته باشه 190d کارت تمومه

نه اینکار برای فهمیدن فلگ شدنه اگه بن شده باشی موقعی که می خوای وصل شی به لایو می نویسه شما اجازه ی استفاده از لایو روندارید و تا تاریخ ........... از حالت بن در نخواهید آمد. من 2 بار تجربه کردم. قبل از اینکه کلا IxThreme ها بیاند دو بار با کنسول کپی بن شدم.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
خوب اينارو كه خودم ميدونم ، راه حل مشكل MTU چيه؟ من چند وقت پيش ديدم يكي از بچه هايي كه پارس آنلاين داشت گفت يه كاري كرد و رفت يادم نيست چي بود چند صفحه هم گشتم ولي پيدا نكردم

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
Test connection رو میزنی هیچ اروری نمیده!؟ اگه ارور نمیده تو این قسمت یکبار پروفایلتو دانلود یا همون ریکاوری کن! برای ریکاوری به ایمیلی که برای گیمرتگت دادی به علاوه پسوردی که برای گیمرتگ دادی نیاز داری.

اون مشکل حل شد. پروفایلم رو دانلود کردم ولی الان میگه نمیتونی با این اکانت آنلاین بازی کنی در حالی که صبح همون روز داشتم بازی می کردم

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
اون مشکل حل شد. پروفایلم رو دانلود کردم ولی الان میگه نمیتونی با این اکانت آنلاین بازی کنی در حالی که صبح همون روز داشتم بازی می کردم
خب شاید گلدت تمام شده! برو تو اکانت ستینگ نگاه کن ببین گلد داری یا نداری

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
میگم هر بازی رو که میخوای تو لایو بازی کنی باید پچ کنی؟من تا الان فکر مکردم فقط بازی های Xgd3 ap2.5 باید پچ شن .من 6 ماه دارم بازی های معمولی اجرا میکنم الان یکی از دوستان گفت اگه از بازی هایی معمولی و بدون پچ استفاده میکنی فلگ شدی:D

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
خوب اينارو كه خودم ميدونم ، راه حل مشكل MTU چيه؟ من چند وقت پيش ديدم يكي از بچه هايي كه پارس آنلاين داشت گفت يه كاري كرد و رفت يادم نيست چي بود چند صفحه هم گشتم ولي پيدا نكردم
بچه ها كمك كنيد

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
میگم هر بازی رو که میخوای تو لایو بازی کنی باید پچ کنی؟من تا الان فکر مکردم فقط بازی های Xgd3 ap2.5 باید پچ شن .من 6 ماه دارم بازی های معمولی اجرا میکنم الان یکی از دوستان گفت اگه از بازی هایی معمولی و بدون پچ استفاده میکنی فلگ شدی:D
راست گفته !;)

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
بچه ها یه سوال من دیروز دستگاهمو اپدیت 14699 با یو اس بی زدم اپویت شد ولی بازی ها از رو هارد اجرا نمیشه با سی دی اجرا میشه ولی وقتی میریزی تو هارد وقتی میخوای بری تو بازی لنز دستگاه هی جیر جیر میکنه بعد که تو بازی میره یه ارور میده وقتی ارور رو اوکی میکنم دسگاه خاموش میشه عجب غلطی کردم اپدیت کردم میخوام بدونم راهی هست که درست شه ایا با التی 3 بازی ها از رو هارد اجرا میشن یا هنوز با سی دی بازی اجرا میشههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
بچه ها یه سوال من دیروز دستگاهمو اپدیت 14699 با یو اس بی زدم اپویت شد ولی بازی ها از رو هارد اجرا نمیشه با سی دی اجرا میشه ولی وقتی میریزی تو هارد وقتی میخوای بری تو بازی لنز دستگاه هی جیر جیر میکنه بعد که تو بازی میره یه ارور میده وقتی ارور رو اوکی میکنم دسگاه خاموش میشه عجب غلطی کردم اپدیت کردم میخوام بدونم راهی هست که درست شه ایا با التی 3 بازی ها از رو هارد اجرا میشن یا هنوز با سی دی بازی اجرا میشههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فک نکنم به اپدیت ربط داشته باشه قبل از این آپدیت بازی ها بدون دیسک از رو هارد اجرا میشد؟

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
تا قبل از نصب اپدیت 14699 اجرا میشد از رو هارد ولی الان اگه بازی رو هارد نباشه یا سی دی بازی کنی اجرا میشه ولی اگه تو هازد باشه داخل بازی میره ولی ارور میده خاموش میشه

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
تا قبل از نصب اپدیت 14699 اجرا میشد از رو هارد ولی الان اگه بازی رو هارد نباشه یا سی دی بازی کنی اجرا میشه ولی اگه تو هازد باشه داخل بازی میره ولی ارور میده خاموش میشه
شما باید LT3 رو نصب کنی و بازی هایی که قفل XGD3 دارن رو به صورت ورباتیم و Burner max رایت کنی یا بخری تا از روی هارد اجرا شه! اگه آفلاین بازی میکردی دلیلی نداشت آپدیت کنی که دچار چالش شی تو این گرونی!!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر