همه چيز درباره ویندوز Vista

• Thread starter Thread starter Behzadr
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه سوال دیگه دارم من هنوز ویندوزم رو اکتیو نکردم:biggrin1: مال پرنیانه گفته زنگ بزن پشتیبانی سریال نامبرشو بگیر حسش نیست زنگ بزنم کسی سریل نامبرش رو یا فایل کرکش رو داره؟

دوستان کسی میدونه unidentified network رو چطوری میشه درستش کرد ؟
الان همه چیز رو به راه هست ولی این رو اعصاب منه به این جهت که هر وقت یکی از دستگاه های
توی شبکه رو خاموش میکنم یا خود کامپیوترم رو خاموش میکنم و روشن میکنم باید برم تو قسمت
مربوطه و این نتورک ناشناس رو از حالت عمومی به خصوصی (privet) برگردونم کسی راه حلی نداره ؟

کرک ویندوز ویستای من از اون شبیه ساز های بایوس نوت بوک هست که مال پارادایس هست و مثلا asus میکنه.اما با ریختن درایور مادربورد مربوط به ساتا صفحه ابی میاد و میگه که ارور در رویال.سیس میده ومجبور میشم یا کرک غیر فعال کنم یا دراور ساتا رو.کرک یا روش دیگه برای فعال کردن ویستا هست؟
ویستا 32 بیتی.مادربورد m55sli s4

کرک ویندوز ویستای من از اون شبیه ساز های بایوس نوت بوک هست که مال پارادایس هست و مثلا asus میکنه.اما با ریختن درایور مادربورد مربوط به ساتا صفحه ابی میاد و میگه که ارور در رویال.سیس میده ومجبور میشم یا کرک غیر فعال کنم یا دراور ساتا رو.کرک یا روش دیگه برای فعال کردن ویستا هست؟
ویستا 32 بیتی.مادربورد m55sli s4
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=18&page=145

kasi modoneh chetory misheh as ecovery(file haye ke sakhtafzar ra mishnasone be cumputer)noskheh
azafeh roye yk DVD Write kard
windose toye drive c hast toy drive ham faghat file haye windose va hamin ecovery hast hichi narikhtam
in ra baruy zamani ke windose ra khastam avaz konam mikhum
toy gabeh nabood agar ham bedam dorost konan koli pool migiran
windows ham vista hast
lotfan begid che file haye ra bayad copy kard

يه مشكل كوچيك دارم : از وقتي vista نصب كردم دكمه هاي تو بازيها رو نشون نمي ده
تو هر بازي اولش مي نويسه كه هر كاري با چه كليدي انجام مي شه اما تو ويستا به جاي اسم كليد فقط دو تا پرانتز ميزاره !!!!
مثلا اينطوري: jump []
action []
كسي ميدونه اشكال از چيه؟؟

سلام

الان بهترین کرکی که برای ویستا هست چیه؟
اصلا هنوز کرکیه یا سریال نامبری شده!؟

من دفعه‌ی قبل که ویستا ریخته بودم از همینکه شبیه‌ساز نوت‌بوک‌های Asus و اینا بود استفاده کردم
هنوزم همون بهترینه؟

سلام

یادمه وقتی که این کرک جدید پارادایس اومد (همین که Bios رو شبیه‌سازی میکنه) یه فایلم اومده بود که کرک قبلیو از روی سیستم پاک می‌کرد تا بتونی کرک جدید رو نصب کنی
همچین چیزی بوده یا من اشتباه می‌کنم؟
اگه بوده یه لینکی چیزی بدین اعصاب منو بهم ریخت این ویندوز مزخرف

یه سوال دارم به نظر شما الن می شه فقط از ویندوز vista استفاده کرد یعنی xp رو برای همیشه کنار بزاریم

نه نه نه نکنی اینکاروها اصلا فکرشم نکن به نظر من ویستا رو برای همیشه بزار کنار از همون xp استفاده کن ویندوز ویستا فاجعه س یا حداقل ویستا هوم بیسیکش ! سرویس پک 1 ش باز بدنیست ولی هیچی xp نمیشه باور کن ویستا دهنه منو سرویس کرده و نمی تونم عوضشم کنم بدبختی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or