همه چيز درباره ویندوز Vista

• Thread starter Thread starter Behzadr
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
از دوستان بازی باز که از Vista استفاده می کنند می خام این مقاله رو در مورد Virual Address Space بخونن.

موفق باشین.​

این چیه؟ hellgate رو هم که میخوام اجرا کنم یه ارور میده و وقتی OK رو می زنم این صفحه میاد

سلام

کسی ویستا 64 بیت نصب کرده؟
مشکل خاصی نداره؟

XP 64 Bit که سراسر مشکل بود. خیلی از برنامه‌ها باهاش سازگار نبودن

ویستا 32 و 64 بیت هم توی برنامه‌هایی که ساپورت می‌کنن باهم فرقی دارن؟

این چیه؟ hellgate رو هم که میخوام اجرا کنم یه ارور میده و وقتی OK رو می زنم این صفحه میاد
واسه همین گفتم بخون.
این مقاله مربوط به Hotfix است که تغییراتی در نحوه مدیریت حافظه گرافیکی می دهد. برخی از برنامه هایی که با dx9 کار می کنند در ویستا مشکل دارند. آنها ممکن است موجب تخلیه virtual address space شوند. در برخی فروم های بازی دیدم که به کاربران ویستا پیشنهاد شده این پچو نصب کنند.
پ.ن: اگه چند تا کارت گرافیک دارین قبلش باید یه hotfix دیگه نصب کنین, که تو همون آدرسی که دادم اومده.

آخرین ویرایش:
من چند وقته وقتي pc رو روشن مي كنم هنگام بوت شدن قبل از اينكه wellcom screen ويندوز بالا بياد ديگه كامپيوتر تو همون وضعيت تو صفحه سيام مي مونه و ويندوز بالا نمياد!!!!
و مجبورم يه بار PC رو RESTART كنم و بعد تازه يه صفحه مياد كه چندا گزينه داره ( START WINDOWS NORMALLY و SAFE MODE و ...... ) وبعد از اون مي رم تو ويندوز...
كسي مي دونه مشكل از كجاست؟؟
بايد چي كار كنم؟؟؟

من چند وقته وقتي pc رو روشن مي كنم هنگام بوت شدن قبل از اينكه wellcom screen ويندوز بالا بياد ديگه كامپيوتر تو همون وضعيت تو صفحه سيام مي مونه و ويندوز بالا نمياد!!!!
و مجبورم يه بار PC رو RESTART كنم و بعد تازه يه صفحه مياد كه چندا گزينه داره ( START WINDOWS NORMALLY و SAFE MODE و ...... ) وبعد از اون مي رم تو ويندوز...
كسي مي دونه مشكل از كجاست؟؟
بايد چي كار كنم؟؟؟
فک می کنم ویندوز شما خراب شده باشه
وقتی اون قسمت انتخاب گزینه ها می آد ویندوز شما درست اجرا نمیشه

حوب يه گزينه بود كه از اونجا ويندوز از آخرين باري كه سالم boot شده بالا مياد اين مشكل حل شد ولي به جاش 3 تا مشكل ديگه..... !!!‌:-"
اول اينكه وقتي روي shot down كليك مي كنم تا pc رو خاموش كنم به جاي خاموش شدم مي ره تو حالت sleep و بايد از قسمتي كه همه گزينه ها رو با هم داره خاموش كنم ( restart-shot down-sleep و .... )
2) ويستا نمي تونه Directx 9 رو اجرا كنه؟؟؟ بازي call of jaurez به Directx 9 احتياج داره و من هرچي نصبش مي كنم باز مي نويسه ورژن Directx براي بازي مناسب نيست ( Directx 10 ) !!!!
3) وقتي ميام nod 32 رو upgread كنم يه سريال و پسورد مي خواد كه تو ويندوز xp همچين چيزي نمي خواست ؟؟!!! :confused:
ممنون مي شم جواب بديد

چند وقته هر بازی رو اجرا می کنم این ارور رو میده و اجرا نمیشه این چیه؟
6jlzns6.jpg

آخرین ویرایش:
من اومدم crysis اجرا کنم . پیغام میده بازی اجرا نمیشه اما تو xp اجرا میشه .
من تست کردم و بازی هم اجرا شد....
ببینید بازی رو درست نصب کردید؟
) ويستا نمي تونه Directx 9 رو اجرا كنه؟؟؟ بازي call of jaurez به Directx 9 احتياج داره و من هرچي نصبش مي كنم باز مي نويسه ورژن Directx براي بازي مناسب نيست ( Directx 10 ) !!!!
نه نمی تونه...این ویندوز بر پایه دایرکت 10 ساخته شده!
اول اينكه وقتي روي shot down كليك مي كنم تا pc رو خاموش كنم به جاي خاموش شدم مي ره تو حالت sleep و بايد از قسمتي كه همه گزينه ها رو با هم داره خاموش كنم ( restart-shot down-sleep و .... )
یعنی منظورت اینه که کلید ها جابه جا عمل می کنه؟
چون تو ویستا کلا تغییر داده شده باید رو اون فلش بغل علامت log off کلیک کنی و گزینه shut down رو بزنی....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or