همه چيز درباره ویندوز Vista

• Thread starter Thread starter Behzadr
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان من تو اجرای بازی تو ویستا مشکل دارم هر بازی که می کنم یا خیلی کنده یا وسط بازی خارج می شه:((
لطفا اگه کسی راه حلی بگه

سلام
ویندوز modem رو نمیشناسه چه کار کنم وقتی درایورش هم میخوام نصب کنم ارور میده میگه modemی پیدا نمیکنه که بخواهد براش درایور نصب کنه
یعنی وقتی مدم رو وصل میکنی و کامپیوترو روشن هیچی تغییر نمی کنه هیچ پیغامی ارروری نمیده

توصيه ميكنم بريد و ويستاي MRT رو بگيريدچون از همه سي دي هاي ديگه اي كه من گرفتم بهتره..................................................................................................................

.................................... ( Windows Vista Unlimite ( MRT.....................................
سلام
ببخشید اینو از کجا گرفتی؟!؟;)

یعنی وقتی مدم رو وصل میکنی و کامپیوترو روشن هیچی تغییر نمی کنه هیچ پیغامی ارروری نمیده

مدم که وصله برادر
من میگم با این وجود که مدم وصله اجازه نمیده درایورشو نصب کنم و ارورش هم اینه که مودمی پیدا نمیکنه که براش درایور نصب کنه
البته من الان مدمم در xp بدرستی کار میکنه

مثل هر برنامه دیگه ای روی فایل setup کلیک میکنم بعد از اینکه چند تا لودینگ میگذره این ارور رو میده منظورم همون اروری هست که قبلا گفتم

بابا درایور دقیقا مال ویستا هست
بذارید یه بار خود ویستا از طریق اینترنت درایور رو پیدا کنه و نصب کنه
برای این کار به قسمت کنترل پنل برید و گزینه Problem Reports رو پیدا کنید
وارد این قسمت شدید از قسمت سمت راست منوها گزینه دوم یعنی See Problem رو بزنید
وقتی وارد این قسمت شدید باید حتما به اینترنت کانکت باشید
ویندوز به صورت اتومات همه ارور های ویندوز رو به سایت منتقل می کنه و بروز ترین نسخه مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری رو در اختیار شما قرار میده
شما بعد از انجام این کار 100% مشکلت حل میشه

آقا من میگم نمی تونم به اینترنت وصل شم به خاطر اینکه مدمو نمیشناسه بعد شما میگی باید به اینترنت وصل باشی
اصلا یه کار کنیم میشه شما آخرین درایور مدم zoltrix سری z-cyber رو برای vista -32bit بذارید شاید این درایور من مشکل داشته باشه
البته میدونم زحمت میشه معذرت میخوام
ممنون

اقا ویستا به Sys من ریته 5.6 رو داده
AM2 AthlonX2 Dual Core 6400+ 3.2Ghz
GeIL 4 GIG DDr2 800
Western Digital 320MB Sata (16mb Buffer)
EVGA GeForce 8800 ULTRA
به sys قبلیم داده بود 5.1
AMD Athlon 3200+
7800GT
2 GIG DDR400
MaXtore 200GB

مشکلش چیه ؟
هنوز ویستا ای نیومده که تاریخش از 11/02/2006 جلوتر باشه .

آقا من میگم نمی تونم به اینترنت وصل شم به خاطر اینکه مدمو نمیشناسه بعد شما میگی باید به اینترنت وصل باشی
اصلا یه کار کنیم میشه شما آخرین درایور مدم zoltrix سری z-cyber رو برای vista -32bit بذارید شاید این درایور من مشکل داشته باشه
البته میدونم زحمت میشه معذرت میخوام
ممنون
شما بايد يه modem كه با vista سازگاري داره بگيري مثل : gigabyte vista ready
قيمتشم حدود 10-15 تومن بايد باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or