همه چيز درباره ویندوز Vista

Kent

کاربر سایت
Sep 6, 2007
573
عجب چیز اشغالیه این sp2 دانولد کردم روی دو تا ویندوز نصب کردم نمیدونم برای من اینطوریه یا برای همه
مدی پلیر صداش وقتی داری DVD نگاه میکنی با مشکل مواجه شده تو کار شبکه اختلال وارد میکنه (IP دستی
رو قبول نمیکنه و با هربار ریست باید بری IP بدی یا بذاریش روی اتوماتیک تا کار کنه )
چنتا اپدیت هم هست که نمیذاره نصب بشن ویندوز هم هنوز بصورت اکتیویت باقی مونده
کسی اطلاعاتی چیزی نداره ؟

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
یک سوال وقتی فلش به دستگاه وصل میکنیم یه گزینه ready boost میاد!!! میخوام ببینم کار این قسمت چیه؟!؟ آِیا از فلش به عنوان رم استفاده میکنه در اون حالت؟!؟

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام دوستان
من ویستا سرویس پک 2 رو نصب کردم از روی لرد 8
ولا خوب بود ملی هی بدتر شد یه روش بگید این پروسس های اضافی رو بشه برا همیشه از دستشون خلاص شد همش سی پی یو 100درصد لده دیوونه شدم به لبم رسیده خودش دیدم یهو فونت هارو عوض کرده خودش از اینترنت دیسکانکت میشه و...
سریعا اگه ممکنه پاسخبدید.

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
دوستان بهترین ویندوز برای بازی چیه؟؟ ویستا یا 7
درود
7 بهتره.

سلام دوستان
من ویستا سرویس پک 2 رو نصب کردم از روی لرد 8
ولا خوب بود ملی هی بدتر شد یه روش بگید این پروسس های اضافی رو بشه برا همیشه از دستشون خلاص شد همش سی پی یو 100درصد لده دیوونه شدم به لبم رسیده خودش دیدم یهو فونت هارو عوض کرده خودش از اینترنت دیسکانکت میشه و...
سریعا اگه ممکنه پاسخبدید.
درود
اصلا ویستا ویندوز به صرفه ای نیست. کلا بی خیالش بشید برید سراغ ویندوز 7.

آخرین ویرایش:

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
یک سوال وقتی فلش به دستگاه وصل میکنیم یه گزینه ready boost میاد!!! میخوام ببینم کار این قسمت چیه؟!؟ آِیا از فلش به عنوان رم استفاده میکنه در اون حالت؟!؟
بله بعنوان رم استفاده میکنه مثل Virtual Memory که یه فضایی رو از رو هارد اشغال میکنه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر