هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

چندتا سوال:

1- جریان این کدها که میگن روی بازیها هست چیه ؟ که تا تاریخ فلانه و از این حرفها...
2- چطوری میشه آنلاین بازی کرد ؟
3- برنامه ها و تم ها و... جانبی برای PS3 از کجا میتونم بگیرم ؟

1-چند نوع کد همراه بازی داریم : کد برای بازی کردن آنلاین مانند بازی هایی که شرکت EA می سازه مثل سری FIFA که یک کد همراهش هست برای آنلاین بازی کردن که از اون میشه فقط روی یک دستگاه استفاده کرد . نوع دوم کد ها با وارد کردن در PSN به شما آیتم های اضافی میدن . مثل تم مخصوص و....

2- برای آنلاین بازی کردن ،اولین حرکت اینه که دستگاهت کپی خور نباشه (البته قبلا میشد ولی الان ریسکش بالاست.) دومین حرکت اینه دستگاهت آخرین آپدیت firmware رو داشته باشه . سومین قدم ایجاد یک اکانت PSN هست . وقدمه آخر هم در حین این که به اینترنت وصل هستی وارد بازی میشی و به قسمت multiplayer میری.

3-یک سری از تم ها و برنامه ها توی psn هست و به صورت مجانی یا پولی قابل استفاده هست و یک سری دیگه هم تو اینترنت ریخته فقط کافیه سرچ کنی ps3 theme. البته ps3 برنامه آنچنانی نداره ، مگر اینکه هکش کنی . یک سری برنامه ها هستند که با حود firmware عرضه میشن . که با دانلود کردن اون ها می تونی ازشون استفاده کنی.

1-چند نوع کد همراه بازی داریم : کد برای بازی کردن آنلاین مانند بازی هایی که شرکت EA می سازه مثل سری FIFA که یک کد همراهش هست برای آنلاین بازی کردن که از اون میشه فقط روی یک دستگاه استفاده کرد . نوع دوم کد ها با وارد کردن در PSN به شما آیتم های اضافی میدن . مثل تم مخصوص و....

2- برای آنلاین بازی کردن ،اولین حرکت اینه که دستگاهت کپی خور نباشه (البته قبلا میشد ولی الان ریسکش بالاست.) دومین حرکت اینه دستگاهت آخرین آپدیت firmware رو داشته باشه . سومین قدم ایجاد یک اکانت PSN هست . وقدمه آخر هم در حین این که به اینترنت وصل هستی وارد بازی میشی و به قسمت multiplayer میری.

3-یک سری از تم ها و برنامه ها توی psn هست و به صورت مجانی یا پولی قابل استفاده هست و یک سری دیگه هم تو اینترنت ریخته فقط کافیه سرچ کنی ps3 theme. البته ps3 برنامه آنچنانی نداره ، مگر اینکه هکش کنی . یک سری برنامه ها هستند که با حود firmware عرضه میشن . که با دانلود کردن اون ها می تونی ازشون استفاده کنی.

مرسي جواب كامل و مفيد.
پس يعني من اگه بخوام pes يا fifa آنلاين بازي كنم بايد بازي آكبند بخرم ؟
از كجا بفهمم كدوم بازيا كد داره ؟
آنلاين بازي كردن مجانيه ؟

يه سوال هست كه تو ذهنم رژه مي ره :d
فرض كنيد يك نفر مي خواد يه PS3 بگيره و 1 اكانت UK بسازه و همه ي بازي هارو هم ريجن 2 بگيره .
حالا فرق داره كنسول ريجن 1 باشه يا 2 ؟ تو آنلاين بازي كردن به صورت بالا مشكلي پيش نمي ياد ؟
آخه الآن تو بازار ريجن 2 پيدا نمي شه .
ممنون

يه سوال هست كه تو ذهنم رژه مي ره :d
فرض كنيد يك نفر مي خواد يه PS3 بگيره و 1 اكانت UK بسازه و همه ي بازي هارو هم ريجن 2 بگيره .
حالا فرق داره كنسول ريجن 1 باشه يا 2 ؟ تو آنلاين بازي كردن به صورت بالا مشكلي پيش نمي ياد ؟
آخه الآن تو بازار ريجن 2 پيدا نمي شه .
ممنون

هیچ مشکلی پیش نمیاد!
تنها چیزی که مهمه این هستش که ریجن اکانتتون با بازی یکی باشه
اون هم برای وقتی که DLC میخرید یا دانلود میکنید

• Like
Reactions: Amin.J
ببخشید یعنی الان که من دستگام PAL 2 هستش و اکانت US ساختم برای خرید DLC اینا مشکل پیدا می کنم ؟
گیج شدم من :|

نه عزیز من!
گفتم که به ریجن کنسولتون ربطی نداره!!
مهم ریجن اکانتتون و بازی هستش
یعنی بر فرض شما mortal kombat میخری ریجن ۲
میخوای DLC دانلود کنی حتما باید اکانتت ریجن ۲ اروپا یا امارات ... باشه
برای بعضی از بازیهای مثل battlefield bad company 2 فرقی نمیکرد
ولی اکثر بازی ها واسه دانلود dlc باید ریجن بازی با اکانت هم خوانی داشته باشه
ریجن کنسول هم فقط در مورد دیدن فیلم بلوری مهمه که ریجن فیلم باید با کنسول یکی باشه

مرسي جواب كامل و مفيد.
پس يعني من اگه بخوام pes يا fifa آنلاين بازي كنم بايد بازي آكبند بخرم ؟
از كجا بفهمم كدوم بازيا كد داره ؟
آنلاين بازي كردن مجانيه ؟
ریجن بازی و کنسول که میگن دیگه چیه؟

یه سوال دیگه هم اضافه شد :-D
ممنون میشم جواب بدید...

سلام به همگی...

من ميخوام کنسولم(PS3) رو به صورت عادي (يعني زماني که در حالت هک با دانگل نيست) به اينترنت متصل کنم,آيا اين امکان وجود داره که کنسول به صورت اتوماتيک آپديت بشه يا چيزي رو آپديت کنه که کنسول رو نشه ديگه با دانگل هکش کرد و اگر اين امکان وجود داره ,آيا راهي واسه غير فعال کردن آپديت اتوماتيک وجود داره؟
یا با خیال راحت وصل بشم..

سلام به همگی...

من ميخوام کنسولم(PS3) رو به صورت عادي (يعني زماني که در حالت هک با دانگل نيست) به اينترنت متصل کنم,آيا اين امکان وجود داره که کنسول به صورت اتوماتيک آپديت بشه يا چيزي رو آپديت کنه که کنسول رو نشه ديگه با دانگل هکش کرد و اگر اين امکان وجود داره ,آيا راهي واسه غير فعال کردن آپديت اتوماتيک وجود داره؟
یا با خیال راحت وصل بشم..

تو بخش playstation network پرسیدین جواب داده شد
نیازی نیست یه سوال رو هرجا بپرسین
خوبه نوشتن هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل هک*

سلام خسته نباشید.
دوستان من میخواستم یه PS3 بگیرم اما موندم که بگیرم یا نه!!! (360 دارم) فقط به این دلیل میخوام بگیرم که با PSP مچش کنم کسی میدونه این کار به درد میخوره یا نه؟ خیلی دلم میخواد ببینم مالی هست یا نه اگه این کارو بکنم باز باید یه PSP دیگه بگیرم:( چون این یکی به فنا رفته
به نظرتون کار عقلانی هست یا نه!!! (در ضمن من بیماری خرید کنسول بدون دلیل دارم)

آقا سلام
یکی منو راهنمایی کنه :
1 : میشه با ps3 فیلم تیریدی دید چه طوری؟ لطفا راهنمایی کنید ؟
2 : بازی چه طور ؟ لطفا راهنمایی کنید ؟:-/

heeeeeeeeeeeelp

سلام بچه ها
من بازی god of warIII گرفتم اما روی 10 تا DVD روی PS3 که نمیریزه
باید بریزم روی PC بعد انتقال بدم روی PS3 ?
باید از RAR خارج بشه؟
باید هر 10 پارتشو بریزم رو PC بعد از RAR خارج کنم؟

سلام بچه ها
من بازی god of warIII گرفتم اما روی 10 تا DVD روی PS3 که نمیریزه
باید بریزم روی PC بعد انتقال بدم روی PS3 ?
باید از RAR خارج بشه؟
باید هر 10 پارتشو بریزم رو PC بعد از RAR خارج کنم؟

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل هک*

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or