هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام خسته نباشید.
دوستان من میخواستم یه PS3 بگیرم اما موندم که بگیرم یا نه!!! (360 دارم) فقط به این دلیل میخوام بگیرم که با PSP مچش کنم کسی میدونه این کار به درد میخوره یا نه؟ خیلی دلم میخواد ببینم مالی هست یا نه اگه این کارو بکنم باز باید یه PSP دیگه بگیرم:( چون این یکی به فنا رفته
به نظرتون کار عقلانی هست یا نه!!! (در ضمن من بیماری خرید کنسول بدون دلیل دارم)
بگیر اقا چرا نه الان بازی های انحصاری زیادی داره پلی 3 و به نظر من بگیر و حالشو ببر

آقا سلام
یکی منو راهنمایی کنه :
1 : میشه با ps3 فیلم تیریدی دید چه طوری؟ لطفا راهنمایی کنید ؟
2 : بازی چه طور ؟ لطفا راهنمایی کنید ؟:-/

1- بله میشه دید این پسوندهای هست که فعلا پلی3 ساپورتش میکنه

video:
Memory Stick Video Format
- MPEG-4 SP (AAC LC)
- H.264/MPEG-4 AVC High Profile (AAC LC)
- MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC)
MP4 file format
- H.264/MPEG-4 AVC High Profile (AAC LC)
MPEG-1 (MPEG Audio Layer 2)
MPEG-2 PS (MPEG2 Audio Layer 2, AAC LC, AC3(Dolby Digital), LPCM)
MPEG-2 TS(MPEG2 Audio Layer 2, AC3(Dolby Digital), AAC LC)
MPEG-2 TS(H.264/MPEG-4 AVC, AAC LC)
AVI
- Motion JPEG (Linear PCM)
- Motion JPEG (μ-Law)
AVCHD (.m2ts / .mts)
DivX
WMV
- VC-1(WMA Standard V2)
music:

Memory Stick Audio Format(ATRAC)
MP3
- MPEG-1/2 Audio Layer3
- MP3 Surround
MP4(MPEG-4 AAC)
WAVE(Linear PCM)
WMA
شاید اینا کامل نباشه
2-بازی دیگه نمیخواد کاری کنی یک بازی اونجینال میخری و خیلی راحت بازی میکنی دیگه راهنمایی نداره:d

به نام خدا

سلام من میخوام یه هارد سگیت ازنوع goflex باظرفیت 500 و usb2 و دور هارد 7200 آیا روی ps3 جواب میده

بعدشم از کجا بفهمم هارد دور 7200 یا 5400

ممنون

یاعلی

به نام خدا

سلام من میخوام یه هارد سگیت ازنوع goflex باظرفیت 500 و usb2 و دور هارد 7200 آیا روی ps3 جواب میده
بعدشم از کجا بفهمم هارد دور 7200 یا 5400
ممنون

یاعلی

سیگیت ها اکثرا سازگاری کامل دارن. من که تاحالا باهاشون مشکلی نداشتم.
این مدل فکر کنم FreeAgent GoFlex™ Pro Ultra
باشه.

سلام.
دوستان من بازی FIFA 11 اورجینال خریدم... وقتی میخوام Online Pass وارد کنم میگه یا اشتباهه یا قبلا استفاده شده! در صورتی که بازی پلمپ بود.
درضمن به من اجازه دانلود از FIFA STORE هم نداد، گفت ریجن دستگاهت با ریجن بازی یکی نیست...
حالا برای آنلاین بازی کردنش باید چیکار کنم ؟
"PS3 SLIM 250GB REGION J"

سلام.
دوستان من بازی FIFA 11 اورجینال خریدم... وقتی میخوام Online Pass وارد کنم میگه یا اشتباهه یا قبلا استفاده شده! در صورتی که بازی پلمپ بود.
درضمن به من اجازه دانلود از FIFA STORE هم نداد، گفت ریجن دستگاهت با ریجن بازی یکی نیست...
حالا برای آنلاین بازی کردنش باید چیکار کنم ؟
"PS3 SLIM 250GB REGION J"

دوست عزیز منم 160GB ریجن 3 داشتم و ریجن بازیم 2 بود و مشکل شما رو داشتم . شما یه اکانت جدید درست کن محل سکونت رو UK بزن . بعد با اون اکانت کد رو وارد کن و قبول میکنه و یه فایل فکر کنم 100 کیلوبایتی بهت میده تا بتونی با همه ی اکانت های روی سیستمت آنلاین بازی کنی ;)

دوست عزیز منم 160GB ریجن 3 داشتم و ریجن بازیم 2 بود و مشکل شما رو داشتم . شما یه اکانت جدید درست کن محل سکونت رو UK بزن . بعد با اون اکانت کد رو وارد کن و قبول میکنه و یه فایل فکر کنم 100 کیلوبایتی بهت میده تا بتونی با همه ی اکانت های روی سیستمت آنلاین بازی کنی ;)

سلام.
مرسی دوست عزیز... منظورتون اکانت توی کجاست ؟ کجا اکانت باید درست کنم ؟

سلام دوستان
من کنسول رو خونه یکی از دوستام با کابل HDMI وصل کردم ولی الآن میخوام تو خونه با کابل سه فیش وصلش کنم اما کابل سه فیش رو نمشناسه. راهی هست که بدون این که تنظیمات رو به صورت دستی عوض کرد ، بشه با کابل سه فیش وصلش کرد؟

سلام دوستان
من کنسول رو خونه یکی از دوستام با کابل HDMI وصل کردم ولی الآن میخوام تو خونه با کابل سه فیش وصلش کنم اما کابل سه فیش رو نمشناسه. راهی هست که بدون این که تنظیمات رو به صورت دستی عوض کرد ، بشه با کابل سه فیش وصلش کرد؟

دکمه پاور دستگارو در حالت خاموش نگه دار بعداز اولین بوق رهاکن .

سلام.
مرسی دوست عزیز... منظورتون اکانت توی کجاست ؟ کجا اکانت باید درست کنم ؟

شما مثلا توی دستگاهت یدونه یوزر به اسم خودت داری , یدونه جدید درست کن و با اون یه اکانت جدید PSN بساز و محل سکونت رو UK بزن .بعد با اون اکانت وارد فیفا شو و بهش اطلاعات بده . اون اکانت رو هم روی سیستمت حذف نکن بزار بمونه . همین :d

من فردا میخوام یه مانیتور w2261vp بگیرم.میخواستم ببینم میشه از ورودی هدفون برای hdmi برای اسپیکرم صدا بگیرم؟یعنی از ورودی هدفون یه کابل بزنم به اسپیکر و صدای ps3 رو از اسپیکرم بگیرم؟(میخوام ps3 رو با hdmi بزنم به مانیتور و ورودی هدفون(مخصوص hdmi) رو بزنم به اسپیکر و صدا بگیرم.امکانش هست؟)

من فردا میخوام یه مانیتور w2261vp بگیرم.میخواستم ببینم میشه از ورودی هدفون برای hdmi برای اسپیکرم صدا بگیرم؟یعنی از ورودی هدفون یه کابل بزنم به اسپیکر و صدای ps3 رو از اسپیکرم بگیرم؟(میخوام ps3 رو با hdmi بزنم به مانیتور و ورودی هدفون(مخصوص hdmi) رو بزنم به اسپیکر و صدا بگیرم.امکانش هست؟)

بلی میشه مشکلی نیست

سلام بچه ها
من امروز یه fifa 11 گرفتم و هرچقدر کدش رو میزنم باز میگه که یا کد اشتباهه یا اینکه دیگه اعتبار نداره.
راستی برای اولین بارم هست که دارم از یه کد استفاده میکنم . اگه راهی داره ممنون میشم کمکم کنید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or