هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام بچه ها
من امروز یه fifa 11 گرفتم و هرچقدر کدش رو میزنم باز میگه که یا کد اشتباهه یا اینکه دیگه اعتبار نداره.
راستی برای اولین بارم هست که دارم از یه کد استفاده میکنم . اگه راهی داره ممنون میشم کمکم کنید.

ریجن بازی با ریجن اکانت PSN یکی باشه
همخوانی نداشته باشه error میده

سلام بچه ها
من امروز یه fifa 11 گرفتم و هرچقدر کدش رو میزنم باز میگه که یا کد اشتباهه یا اینکه دیگه اعتبار نداره.
راستی برای اولین بارم هست که دارم از یه کد استفاده میکنم . اگه راهی داره ممنون میشم کمکم کنید.

صفحه قبل همین تاپیک یه نفر دیگه از دوستان هم مشکل شما رو داشت.

البته من حدس میزنم که ریجن بازی شما 2 هست :d فیفا شما هر ریجنی باشه در اکانت PSN باید کشوری رو که مربوط به ریجن بازی هست رو انتخاب کنید

سلام.
دوستان من بازی FIFA 11 اورجینال خریدم... وقتی میخوام Online Pass وارد کنم میگه یا اشتباهه یا قبلا استفاده شده! در صورتی که بازی پلمپ بود.
درضمن به من اجازه دانلود از FIFA STORE هم نداد، گفت ریجن دستگاهت با ریجن بازی یکی نیست...
حالا برای آنلاین بازی کردنش باید چیکار کنم ؟
"PS3 SLIM 250GB REGION J"
منم 160GB ریجن 3 داشتم و ریجن بازیم 2 بود و مشکل شما رو داشتم . شما یه اکانت جدید درست کن محل سکونت رو UK بزن . بعد با اون اکانت کد رو وارد کن و قبول میکنه و یه فایل فکر کنم 100 کیلوبایتی بهت میده تا بتونی با همه ی اکانت های روی سیستمت آنلاین بازی کنی ;)
سلام.
مرسی دوست عزیز... منظورتون اکانت توی کجاست ؟ کجا اکانت باید درست کنم ؟
شما مثلا توی دستگاهت یدونه یوزر به اسم خودت داری , یدونه جدید درست کن و با اون یه اکانت جدید PSN بساز و محل سکونت رو UK بزن .بعد با اون اکانت وارد فیفا شو و بهش اطلاعات بده . اون اکانت رو هم روی سیستمت حذف نکن بزار بمونه .

سلام من یه ps3 slim whte classic خریدم..خوب ....بگید خوب:dوقتی میخام تو دستگاه یه dvd میزارم مثل قهوه تلخ دستگاه به مدت 4 ثانیه شروع میکنه لرزیدن بعد که پخش میکنه اصلا صدا نمیده میخاستم بدونم طبیعیه؟!! این صدا یا نه چون تو phat اصلا صدایی نبود:d

سلام من یه ps3 slim whte classic خریدم..خوب ....بگید خوب:dوقتی میخام تو دستگاه یه dvd میزارم مثل قهوه تلخ دستگاه به مدت 4 ثانیه شروع میکنه لرزیدن بعد که پخش میکنه اصلا صدا نمیده میخاستم بدونم طبیعیه؟!! این صدا یا نه چون تو phat اصلا صدایی نبود:d

طبیعی هستش
بستگی به دی وی دی داره
تو خود فت هم اگه دقت کرده باشی بعضی ها صدا راه میندازن
اما
سعی کن اینها رو با ps3 نبینی ! همین قهوه تلخ واسه سود بیشتر از آشغال ترین مدیا استفاده میکنه! دی وی دی پلیر هم وایه خوندنش به لرزش میوفته!
*

واقعا حیف PS3 نیس که باهاش اون دی وی دی های مزخرف قهوه تلخ رو که معلوم نیس از چی درست شدن رو نگاه کنی :-/دستگاه به این زیبایی رو باید نوازش کرد نه اینکه هرچیزی روش بزاری تا برات پخش کنه :d

خیلی از بازیهای جدید موقع اجرا حجم نسبتاً زیادی رو برای نصب روی هارد اشغال می کنند. (چه از رو دیسک بخواد اجرار بشه چه با مولتی من از روی هارد)
حالا اگه دیگه نخوایم اون بازی رو اجرا کنیم چطور اونو آن اینستال کنیم که دیگه فایلی هم روی هارد کنسول باقی نمونه و فضای هارد زیادتر بشه ممنون

خیلی از بازیهای جدید موقع اجرا حجم نسبتاً زیادی رو برای نصب روی هارد اشغال می کنند. (چه از رو دیسک بخواد اجرار بشه چه با مولتی من از روی هارد)
حالا اگه دیگه نخوایم اون بازی رو اجرا کنیم چطور اونو آن اینستال کنیم که دیگه فایلی هم روی هارد کنسول باقی نمونه و فضای هارد زیادتر بشه ممنون

دوست عزیز شما فقط برو فایل های نصب شده بازی را پاک کن.
برای اینکار هم روی منوی بازی بالاترین آیکون برای فایل های نصب شده هستش از اونجا هر بازی که خواستی پاک کن

ما که اصلا هیچ DVDرو نیمیخونه جریانش چیه؟
شما باید بری تو یتنظیماتش ماله system و اونجا دو تا گزینه داره باید فعال کنی البته قبلش باید به اینترنت وصل باشی

یه سوال وقتی دستگامو خاموش میکنم رو LCD یه خط سفید میادبعد خاموش میشه این نرماله؟

شما مانیتورت چی
من میگم یا از hdmi هست که خوب وصل نیست یا داره خراب میشه فیش های دیگر هم یک امتحانی کن ببین چه جوریه

سلام من امروز رفتم اسلیم 160 گیگ بخرم فروشنده گفت ساخت ژاپن دارم و ساخت چین.
ژاپنی رو 20 تومن گرون تر میگفت من شک کردم آخه مگه همه ساخت چین نیستن اسلیم ها؟ این ساخت ژاپن جدید اومده؟ یا شگرد فروشنده بود واسه گرون فروشی لطفا راهنمایی کنید:-s

سلام من امروز رفتم اسلیم 160 گیگ بخرم فروشنده گفت ساخت ژاپن دارم و ساخت چین.
ژاپنی رو 20 تومن گرون تر میگفت من شک کردم آخه مگه همه ساخت چین نیستن اسلیم ها؟ این ساخت ژاپن جدید اومده؟ یا شگرد فروشنده بود واسه گرون فروشی لطفا راهنمایی کنید:-s
دروغ گو بودن در وجود این فروشنده های کنسول هست همیشه... داداش همش مال یک جاست... تو fat ژاپن داشت اما اسلیم نه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or