هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

[TABLE="class: tborder, width: 100%, align: center"]
[TR]
[TD="class: alt1, bgcolor: #E6EAED"]سلام دوستان می خواستم از علمای فن درخواست کنم که آیا راهی برای اجرای فیلم های سه بعدی از روی هارد تو ps3 وجود داره یا نه؟
happy.gif

[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tborder, width: 100%, align: center"]
[TR]
[TD="class: alt1, bgcolor: #E6EAED"]سلام دوستان می خواستم از علمای فن درخواست کنم که آیا راهی برای اجرای فیلم های سه بعدی از روی هارد تو ps3 وجود داره یا نه؟
happy.gif
[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TR]
[/TABLE]
سلام به شما
نه متاسفانه وجود نداره چون فیلم باید کانورت بشه و این کار باعث میشه فریم ریت فیلم پایین بیاد و از حد اندازه 3d بگذره و تصویر 3d نشه

با مدیا سرور پلی3 میشه mkv کپی و پخش کرد. اما کسی 3d رو امتحان کرده؟
تست کردم اون mkv هم تبدیل میشه بعد میره تو سیستم همون فایل دقیقا کپی نمیشه توش چون کنسول mkv رو نمیشناسه مدیا سرور با برنامه MEncoder ای که توش داره همزمان تبدیل میکنه و کپی میکنه

فایل سه بعدی بود تلویزیونم سه بعدی خودش بود :-??
پسوند فایلت چی بود؟
تبدیل کردی؟ با چه برنامه ای؟
فایلتو بکش بنداز تو این برنامه که لینکشو دادم بعد کل جزئیاتشو تو یه فایل متنی ذخیره کن برام بفرست اگه بشه میتونیم خیلی ها رو راهنمایی کنیم همین کارو بکنن تا بتونن sd ببینن
Download MediaInfo v0.7.52 (open source) - AfterDawn: Software downloads
2-3 مگ هست دانلودش کن خوبه

ممنون دوست عزیز.
قبلا رو ورژن 3 و خورده ای این قابلیت بود، یعنی برش داشتن؟
احتمالا بوده و برداشتنش چون من خودم از قدیک ps3 نداشتم بدونم این قابلیت بوده یا نه به هرحال الان دیگه همچین چیزی نیست. شاید خیلی درخواست شده که برداره سونی چون خب ممکنه یکی نخواد همون اول بره تو بازی

سلام به شما
اگه الان هک شده بازی میکنی برو تو بخش ps3 jailbreak بپرس کمکت میکنن
ولی اگه اوریجینال بازی میکنی چند تا سوال دارم
دستگاهت جاش ترازه؟
تهویه مناسب داره؟
خیلی گرد و خاک نگرفته؟
نوسان برق نداری؟
اسلیمه یا فته ؟
شماره سریالشو بده ببینم تاریخ ساختش برا کی هست احتمالا زیاد خاک گرفته باید خاکشو بگیری
ایستاده میزاریش یا خوابیده؟[/QUOTE]

ممنون دوست عزیز
بله جاش ترازه و تهویه ی مناسب هم داره
اسلیمه
خوابیده میزارمش
اگ خاک گرفته ، چطوری تمییزش کنم ؟؟؟

سلام به شما
اگه الان هک شده بازی میکنی برو تو بخش ps3 jailbreak بپرس کمکت میکنن
ولی اگه اوریجینال بازی میکنی چند تا سوال دارم
دستگاهت جاش ترازه؟
تهویه مناسب داره؟
خیلی گرد و خاک نگرفته؟
نوسان برق نداری؟
اسلیمه یا فته ؟
شماره سریالشو بده ببینم تاریخ ساختش برا کی هست احتمالا زیاد خاک گرفته باید خاکشو بگیری
ایستاده میزاریش یا خوابیده؟

ممنون دوست عزیز
بله جاش ترازه و تهویه ی مناسب هم داره
اسلیمه
خوابیده میزارمش
اگ خاک گرفته ، چطوری تمییزش کنم ؟؟؟

[/QUOTE]
برای خاک زدایی شما به جارو برقی نیاز داری قسمت لوله جاروبرقی رو در بیار و فقط قسمت خرطومی پلاستیکی رو بگیر دستت پشت و جلوی کنسول محل رد وبدل هوا هستش شما جاروبرقیو روشن کن و قسمت خرطومی رو بگیر جلو اون محل ها و آروم تکون بده و تمام قسمت ها رو جارو بکش تا همه خاک بیاد بیرون اگه بعد از این کار مشکلت بهتر بشه که خب چند وقت یه بار این کارو بکن اگه مشکلت ادامه داشته باشه فکر کنم فریمورشو به 4 آپدیت کنی درست بشه

آخرین ویرایش:
من یک کنسول فت دارم که درایو بلوریش (بازیو میاره بعد 5 دقیقه دیگه دیویدی رو نمیخونه) . اگر بخوام درایو براش بخرم و عوض کنم آیا باید درایو خاصی باشه یعنی مثلا برای من 20 گیگه باید حتما یه فت 20 گیگ پیدا کنم و درایوشو بردارم؟ برای تعویض کردنش کار خواصی نیازه یعنی مثل Xbox هست که دنگو فنگ داشته باشه که بخواد کی دربیاریو .... یا فقط کافیه دستگاهو باز کنم و درایو فعلی رو از کابلها جدا کنم و درایو جدید رو جایگزین کنم؟

من یک کنسول فت دارم که درایو بلوریش (بازیو میاره بعد 5 دقیقه دیگه دیویدی رو نمیخونه) . اگر بخوام درایو براش بخرم و عوض کنم آیا باید درایو خاصی باشه یعنی مثلا برای من 20 گیگه باید حتما یه فت 20 گیگ پیدا کنم و درایوشو بردارم؟ برای تعویض کردنش کار خواصی نیازه یعنی مثل Xbox هست که دنگو فنگ داشته باشه که بخواد کی دربیاریو .... یا فقط کافیه دستگاهو باز کنم و درایو فعلی رو از کابلها جدا کنم و درایو جدید رو جایگزین کنم؟
تا اونجایی که من اطلاع دارم نمیشه درایو رو عوض کرد ولی قطعات توش رو چرا میشه عوض کرد و عین 360 نیست که دنگ و فنگ داشته باشه ولی به همین راحتی ها هم نیست فردا میخوام برم بازار خبر میگیرم شدنیه یا نه اگه بشه درستش کرد حالا چه تعمیر یا تعویض میام ازت میگیرمش میبرم میدم درستش کنن
فقط فردا شب یادم بنداز بهت بگم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or