هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام

بچه ها میشه دو تا ps3 را باهم lan کرد؟! مثل اکس باکس! و بشه بازی کال اف دیوتی رو اجرا کرد؟!
بله میشه شما اول باید از این مودم ها که پشتش چند تا پورت لن داره تهیه کنی بعد 1 کابل لن هم باید بگیری(یکی تو جعبه همون مودمه هست) بعد از شماره 1 لن وصل کنی به 1کنسول از 2 وصل کنی به اون یکی کنسول بعد از این کار باید بری تنظیمات network کنسول رو رو حالت manual بزاری رو مدل wired بعد همه انتخاب ها رو دست نزنی بزنی بره تا برسه به پرو+کسی اونجا باید گزینه use رو بزنی و آی پی تعریف کنی براش برای کنسول 1 (برای مثال هرمودم عددش فرق میکنه) 192.168.1.1 و کنسول دومی 192.168.1.2 بدی بعد اینا تو شبکه همیدگه رو پیدا میکنن (اون عدد IP رو هم توجعبه مودم نوشته چی هست ممکنه اینی که نوشتم نباشه)

Last edited by a moderator:
بله میشه شما اول باید از این مودم ها که پشتش چند تا پورت لن داره تهیه کنی بعد 1 کابل لن هم باید بگیری(یکی تو جعبه همون مودمه هست) بعد از شماره 1 لن وصل کنی به 1کنسول از 2 وصل کنی به اون یکی کنسول بعد از این کار باید بری تنظیمات network کنسول رو رو حالت manual بزاری رو مدل wired بعد همه انتخاب ها رو دست نزنی بزنی بره تا برسه به پرو+کسی اونجا باید گزینه use رو بزنی و آی پی تعریف کنی براش برای کنسول 1 (برای مثال هرمودم عددش فرق میکنه) 192.168.1.1 و کنسول دومی 192.168.1.2 بدی بعد اینا تو شبکه همیدگه رو پیدا میکنن (اون عدد IP رو هم توجعبه مودم نوشته چی هست ممکنه اینی که نوشتم نباشه)

منظورت از اون مودم ها HUB بود حامد جان؟
بعد عزیز.. یه سئوال برای خودم پیش اومد با کابل کراس . نمیشه مستقیم وصل کرد؟!

اطلاعات و توضیحاتت فوق العاده بود مرسی.

میرم تست کنم.

---------- نوشته در 11:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:11 PM ارسال شده بود ----------

حامد جان من مودمم یه جورایی شبیه عکس زیره.

02590626207481017267.jpg

فقط یک جای لن داره یعنی نمیشه دیگه؟! مبدلی چیزی نیست؟!

منظورت از اون مودم ها HUB بود حامد جان؟
بعد عزیز.. یه سئوال برای خودم پیش اومد با کابل کراس . نمیشه مستقیم وصل کرد؟!
هاب گرونه اان مودم تو بازار هست هم وایرلس داره هم 4 تا لن و هم adsl هست قیمتشم 50-60 تمنه ولی هاب بالاتره وقتی میشه با یه وسیله همه اینا رو یه جا داشت به نظرم خرید هاب زیاد به صرفه نباشه
ولی درست گفتین هاب هم میشه

کابل کراس هم تو اینترنت نوشته میشه دقیقا همون مراحل رو باید رفت یه آی پی به این کنسول یکی هم به اون کنسول ولی ممکنه تو قسمت dns ارور بهتون بده که من توصیه میکنم سمت کراس نرید

دوستان میدونم میدونید ولی میگم شما به 2 تا تلویزیون احتیاج دارید هر کنسول به یه تلویزیون
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه مودمتون وایرلس هم داشته باشه فکر کنم با تنظیمات آی پی تعدادی میتونید هر تعداد کنسول رو به یه روتر/مودم وصل کنید 192.168.1.1 , 192.168.1.2, 192.168.1.3و.... البته اگه مودمتون 4 لنه باشه اون عدد آخری میشه 5 بعدی میشه 6 بعدی 7 و.... (192.168.1.5-192.168.1.6-192.168.1.7 و...) چون اولویت با کابل لن هست تو مودم هایی که آنتن وایرلس هم دارن
من اینجا مثال مودمو میزم چون خیلی ارزون و به صرفه هست وگرنه با هر نوع hub روتر و سویچی میشه
-----------------
دوستان اگه تو تعداد بالای 4-5 عدد کنسول تست کردن خبر بدن برای کلوپ ها به درد میخوره

---------- نوشته در 11:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:31 PM ارسال شده بود ----------

حامد جان من مودمم یه جورایی شبیه عکس زیره.
شما با این مودم نمیتونید وصل بشید حداقل باید 2 تا پورت لن رو داشته باشه الان این مدل البته 1 آنتنه هست تو بازار
که هم روتر داره هم وایرلس هم 4 پورت لن
tp-link-td-w8960n-300mbps-wireless-n-adsl2-modem-router-4-port.jpg

---------- نوشته در 11:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:34 PM ارسال شده بود ----------

2 آنتنه حدود 100 تمن هست و البته قدرت برد و فرکانسش قویتره

ببخشید تعداد پست ها ی این فروم فوقالعاده زیاد شدن و ادم نمی تونه جوابشو پیدا کنه.
من می خواستم با ps3 با چند نفر بازی کنم ولی فقط یه دسته ی ps3 دارم. اما من 2 دسته ی ps2 و یه دسته ی psp دارم و البته کیبورد و موس می خواستم بدونم می شه اینارو وصل کرد به ps3 یا نه و اگه می شه برای یه بازی مثلا fifa 11 یا pes11 بعد از وصل کردنشون چه جوری می شه اونا رو بازی کرد. و یه چیز دیگ هم هست قیمت دسته ی ps3 ارزون ترین حالت چه قدره ممنون می شم هرکس هر اطلاعاتی داره سریع بگه من فرصت زیادی تا یه مسافرت ندارم. ممنون
راستی یه سوال دیگه هم داشتم اساسینز 2 و 3 رو می شه با یه ps3 2 نفره بازی کرد؟ بتل فیلد 3 رو چه طور؟

---------------------------------------------------------------------------------------------
مهم نیست که قشنگ نیستی قشنگ آن است که مهم نیستی!!!

ــــــــــــــــــــــــــــ

ببخشید تعداد پست ها ی این فروم فوقالعاده زیاد شدن و ادم نمی تونه جوابشو پیدا کنه.
من می خواستم با ps3 با چند نفر بازی کنم ولی فقط یه دسته ی ps3 دارم. اما من 2 دسته ی ps2 و یه دسته ی psp دارم و البته کیبورد و موس می خواستم بدونم می شه اینارو وصل کرد به ps3 یا نه و اگه می شه برای یه بازی مثلا fifa 11 یا pes11 بعد از وصل کردنشون چه جوری می شه اونا رو بازی کرد. و یه چیز دیگ هم هست قیمت دسته ی ps3 ارزون ترین حالت چه قدره ممنون می شم هرکس هر اطلاعاتی داره سریع بگه من فرصت زیادی تا یه مسافرت ندارم. ممنون
راستی یه سوال دیگه هم داشتم اساسینز 2 و 3 رو می شه با یه ps3 2 نفره بازی کرد؟ بتل فیلد 3 رو چه طور؟

---------------------------------------------------------------------------------------------
مهم نیست که قشنگ نیستی قشنگ آن است که مهم نیستی!!!

ــــــــــــــــــــــــــــ

تو پیغام خصوصی خدمتتون گفتم

سلام

یه کنسول پال اسلیم 250 گیگ هستش که firmware 4 هم شده. مشکل اینه که میخوام وقتی بازی تو کنسول هست و کنسول رو روشن میکنم، بازی لود بشه و نره تو XMB. چطوری اینو فعال کنم؟

یه گزینه تو Settings->System Settings بود که میشه تنظیم کرد که وقتی بازی رو میذاری اونو لود کنه یا نه، مشکل من این نیست.

ممنون

سلام دوستان
امروز وقتی بتلفیلد بازی میکردم برق رفت و متاسفانه تمام مرحله هایی که رفته بودم پاک شد! میخواستم بدونم راهی هست که دوباره از اول بازی نکنم؟ :(

سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم اونم اینکه از اونموقع که ورژن دستگاهم رو کردم 3.55 ،دستگاه خیلی هنگ میکنه و چاره ای جز کشیدن از برق نداره ،چون وقتی هنگ میکنه دیگه هیچی کار نمیکنه (قبلا که 3.41 بود اصلا اینجور نمیشد) و اینکه دیگه بازیای mortal kombat و little big planet رو هم دیگه نمیاره (این مشکل هم از موقعی که ورژن دستگاه رو آوردم بالا و شده 3.55 اینجوری میشه)
حلا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(دستگاه من دانگرید شده نیستا)

آخرین ویرایش:
سلام

یه کنسول پال اسلیم 250 گیگ هستش که firmware 4 هم شده. مشکل اینه که میخوام وقتی بازی تو کنسول هست و کنسول رو روشن میکنم، بازی لود بشه و نره تو XMB. چطوری اینو فعال کنم؟

یه گزینه تو Settings->System Settings بود که میشه تنظیم کرد که وقتی بازی رو میذاری اونو لود کنه یا نه، مشکل من این نیست.

ممنون

سلام
همون گزینه رو من بعد از خریدن کنسول جدید off کردم و دیگه تو بازی نمیره بعد از آپدیت
مشکل عجیبیه
دستگاهتون قبلا هک شده نبوده؟ مطمئنی اون گزینه off میشه؟
سلام دوستان
امروز وقتی بتلفیلد بازی میکردم برق رفت و متاسفانه تمام مرحله هایی که رفته بودم پاک شد! میخواستم بدونم راهی هست که دوباره از اول بازی نکنم؟ :(
سلام به شما
نه متاسفانه راهی نیست باید از اول برید
سلام به همه دوستان
یه سوال داشتم اونم اینکه از اونموقع که ورژن دستگاهم رو کردم 3.55 ،دستگاه خیلی هنگ میکنه و چاره ای جز کشیدن از برق نداره ،چون وقتی هنگ میکنه دیگه هیچی کار نمیکنه (قبلا که 3.41 بود اصلا اینجور نمیشد) و اینکه دیگه بازیای mortal kombat و little big planet رو هم دیگه نمیاره (این مشکل هم از موقعی که ورژن دستگاه رو آوردم بالا و شده 3.55 اینجوری میشه)
حلا چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(دستگاه من دانگرید شده نیستا)
سلام به شما
اگه الان هک شده بازی میکنی برو تو بخش ps3 jailbreak بپرس کمکت میکنن
ولی اگه اوریجینال بازی میکنی چند تا سوال دارم
دستگاهت جاش ترازه؟
تهویه مناسب داره؟
خیلی گرد و خاک نگرفته؟
نوسان برق نداری؟
اسلیمه یا فته ؟
شماره سریالشو بده ببینم تاریخ ساختش برا کی هست احتمالا زیاد خاک گرفته باید خاکشو بگیری
ایستاده میزاریش یا خوابیده؟

جسارتا متوجه سوال من شدید؟
من میخوام وقتی کنسول روشن میشه، اگه تو درایو دیسک هست، بازی رو لود کنه، مثله کاری که PS2 میکنه. همین.
الان متوجه شدم
همچین قابلیتی نداره و فقط میتونی اون auto-start فعال کنی تا موقعی که کنسول روشنه دیسک بزاری بره تو بازی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or