هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

این کارم کردی؟
دیسکتون کپی نیست؟ اگه تبدیل میکنی از این سایت بگیر برنامشونو این مثل اینکه درست تبدیل میکنه

این کار رو هم انجام دادم ولی بازم جواب نداد.دیسک فیلم کپی هستش ولی تونسته بودم فیلم رو تو حالت آفلاین دستگاه نگاه کنم
فیلم دیگه ایی 3D هم می گذارم بازم پخش می کنه . دیسک رو هم تو یه دستگاه دیگه چک کردم هیچ مشکلی نداره

این کار رو هم انجام دادم ولی بازم جواب نداد.دیسک فیلم کپی هستش ولی تونسته بودم فیلم رو تو حالت آفلاین دستگاه نگاه کنم
فیلم دیگه ایی 3D هم می گذارم بازم پخش می کنه . دیسک رو هم تو یه دستگاه دیگه چک کردم هیچ مشکلی نداره
من فهمیدم مشکلت چیه اون فیلم به کنسولت نمیخوره تا وقتی که آنلاین نشده بودی میتونستی ببینی ولی چون آنلاین شدی دیگه نمیتونه بخونه
کنسولت قبلا هک نشده بوده؟
کلا دیسک کپی از آپدیت فکر کنم 3.6 بود تو دستگاه راحت اجرا نمیشه تو اینترنت هم تو فروم ها بگردی گفتن

خيلي ممنون
فيلم DVD اوريجنال هم بايد هم ريجن كنسول باشه ؟(اصلا DVD فيلم ريجن داره ؟ :d)
خواهش میکنم
الان معمولا فیلم های dvd چون دست ساز هستن (خود طرف کانورت کرده به فرمت dvd) بدون ریجن هستن ولی من خودم یه زمانی اوریجینالشو جمع میکردم و همشون ریجن بندی داشتن

سلام

دوستان من کنسولم کپی خور هست ولی از این جنگولک بازیاش خسته شدم با توجه به اینکه xbox 360 هم دارم میخوام از کپی خور درش بیارم و میخوام سیواش پاک نشه چکار باید بکنم ؟ در ضمن اون قدیما برا آپدیت از طریق یو اس بی یه فولدرایی می ساختیم و آپدیت رو توش میریختیم او فولدرا اسمشون چجوری بود؟ در ضمن یه سوال دیگه هم دارم درمورد این آپدیت آخر هست که من شنیدم یه سری مشکلاتی داره . میخواستم بدونم مشکلش چیه؟

اقا ما یه سوال داریم

میشه هارد داخلی PS3 رو به 1 ترابایت ارتقا داد ! ؟
بعد چه طور هاردی باید براش بخرم !؟

نه نمیشه چون 1 ترابایت خشابش یرزگه و داخله پلی 3 جا نمیشه شما تا 750 گیگ بیشتر نمی تونید هاردتون را ارتقا بدید
ببین بهترین هاردی که من نظرم هست یا توشیبا بگیر و یا ساسونگ اونم هارد لب تابی:d

نه نمیشه چون 1 ترابایت خشابش یرزگه و داخله پلی 3 جا نمیشه شما تا 750 گیگ بیشتر نمی تونید هاردتون را ارتقا بدید
ببین بهترین هاردی که من نظرم هست یا توشیبا بگیر و یا ساسونگ اونم هارد لب تابی:d

اها یه سوال دیگه !
میخوام اطلاعات PS3 رو کلا بریزم روی هارد PC ایا این کار شدنی هست ! به اصتلاح یه بک اپ ازش بگیرم ! اگه میشه ! چه طوری؟

اها یه سوال دیگه !
میخوام اطلاعات PS3 رو کلا بریزم روی هارد PC ایا این کار شدنی هست ! به اصتلاح یه بک اپ ازش بگیرم ! اگه میشه ! چه طوری؟
نه نمیشه متاسفانه
ولی اگر میخواهی بک اب بگیری بهتر یه هارد دیگه پیدا کنی و اون بک اب را بریزی توی اون هارد تا وقتی که هارد جدید رو نصب کردی و بعد که کارهاشو انجام دادی هارد را وصل کنی تا بک اب را برگردونی توی پلی3 این تنها راهش
چون حجمش زیاده نمیشه با یه فلش 8 گبگ این کارو انجام بدی کم میاری فضا بهترین گزینه اش یه هارده دیگه هست

منظور منو بد فهمیدی !

منظورم این بود که من اطلاعات رو بریزم توی یک هارد اکسترنال بعد با اکسترنال بریزم روی PC و بعد وقتی هارد جدید خریدم دوباره به همین روش بریزم روش !؟ ایا همچین چیزی میشه یا نه ؟ اگه میشه روشش رو بهم بگو !

اقا ما یه سوال داریم

میشه هارد داخلی PS3 رو به 1 ترابایت ارتقا داد ! ؟
بعد چه طور هاردی باید براش بخرم !؟
نهایتش 750 گیگه البته توصینه میکنم 500 یا 640 روش بزارید تعمیرکارا گفتن 750 گیگ یه مقدار هنگ میکنه
اها یه سوال دیگه !
شما هارد اکسترنالتو اول فرمت فت 32 بکن بعد وصلش کن به کنسول برو تو قسمت settings>system settings>backup اونجا بزن از همه جیز بکاپ بگیره برای برای کمتر شدن زمان بکاپ توصیه میکنم عکس و موزیک و ویدئو ها رو پاک کنید تا سریعتر تموم بشه این روش از سیو ها و همه چیز بکاپ میگیره بعدش باید برید تروفی ها رو sync کنید با سرور اینم باید برید تو قسمت تروفی ها (نه تروفی بازی ها) رو اون مثلث رو بزنید و sync to server رو بزنید (کنسول باید به اینترنت وصل باشه)
بعد از این کارها میتونید هارد کنسول رو تعویض کنید و مراحل نصب فریمور رو انجام بدید (آخرین ورژن رو تو کولدیسک بریزید و به دستگاه وصل کنید x:>PS3>UPDATE>PS3UPDAT.PUP )
منظور منو بد فهمیدی !

منظورم این بود که من اطلاعات رو بریزم توی یک هارد اکسترنال بعد با اکسترنال بریزم روی PC و بعد وقتی هارد جدید خریدم دوباره به همین روش بریزم روش !؟ ایا همچین چیزی میشه یا نه ؟ اگه میشه روشش رو بهم بگو !
اون مراحل بالا رو انجام بده به غیر تعویض هارد بعد هارد اکسترنال رو میتونی وصل کنی به pc و فایل های بکاپ رو تو کامپیوترت ذخیره کن
سلام

دوستان من کنسولم کپی خور هست ولی از این جنگولک بازیاش خسته شدم با توجه به اینکه xbox 360 هم دارم میخوام از کپی خور درش بیارم و میخوام سیواش پاک نشه چکار باید بکنم ؟ در ضمن اون قدیما برا آپدیت از طریق یو اس بی یه فولدرایی می ساختیم و آپدیت رو توش میریختیم او فولدرا اسمشون چجوری بود؟ در ضمن یه سوال دیگه هم دارم درمورد این آپدیت آخر هست که من شنیدم یه سری مشکلاتی داره . میخواستم بدونم مشکلش چیه؟
سلام
سیو های بازی ها به همدیگه نمیخوره شما کنسولت چون هک بوده بازی ها برای خودشون فایل سیو مخصوصی دارن و بعدا اگه دیسکشو تهیه کنید ممکنه اون فایل به اون بازی نخوره
ولی برای نگه داشتنشون میتونید برید تو قسمت سیو ها بعد رو سیو هر بازی مثلث رو بزنید و گزینه کپی رو انتخاب کنبد و یه کولدیسک وصل کنید به دستگاه و کپی کنید اون تو
برای آپدیت هم این مسیر رو برو (برای مثال درایو کولدیسک X فرض شده)
x:>PS3>UPDATE>PS3UPDAT.PUP
مشکلاتی نداره من خودم رو کنسولم نصبه و راحت دارم کارمو انجام میدم

سلام به اساتید
دوستان من یه دستگاه دانگرید شده به 3.55 دارم
که می خوام روش uncharted 3 رو اجرا کنم
تو بازی هم مره .
اما وقتی که اون حلقه میاد و می چرخه . صفحه میره که منو بیاد دیگه همینجوری میمونه و دستگاه هنگ می کنه .
چند دقیقه هم صبر کردم اما ....
کسی می دونه مشکل کجاست .
همین بازی روی دستگاه دیگه اجرا میشه به گفته کسی که بازیو ازش گرفتم

ممنون اگه راهنماییم کنید .

سلام به اساتید
دوستان من یه دستگاه دانگرید شده به 3.55 دارم
که می خوام روش uncharted 3 رو اجرا کنم
تو بازی هم مره .
اما وقتی که اون حلقه میاد و می چرخه . صفحه میره که منو بیاد دیگه همینجوری میمونه و دستگاه هنگ می کنه .
چند دقیقه هم صبر کردم اما ....
کسی می دونه مشکل کجاست .
همین بازی روی دستگاه دیگه اجرا میشه به گفته کسی که بازیو ازش گرفتم

ممنون اگه راهنماییم کنید .
علیرضا جان شما برو تو قسمت ps3 jailbreak اونجا بهتر کمکت میکنن برای اینجور مشکلات

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or