هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

برام یه مشکل عجیبی به وجود اومده !!!!
من یه بار قبل از اینکه به اینترنت وصل کنم دستگاه رو فیلم 3D تو دستگاه می گذاشتم و می تونستم نگاه کنم ولی بعد از اینکه به PSN وصل شدم خواستم فیلم رو نگاه کنم دیگه منوی فیلم بالا نیومد و نمی یاد
اما یه فیلم 3D که گذاشتم مشکلی نبود و راحت اجرا کرد
حالا همین مشکل تو فیلم هایی که تو فلش می ریزم و وصل می کنم هم هستش .یعنی بعضی پخش می شه و بعضی پخش نمی شه(همه از یه فرمت و یه نوع کیفیت )
اینم بگم بعد از اینکه این مشکل به وجود اومد بعد از خاموش و روشن کردن یه ارور درمورد History می ده موقع بوت شدن که پیغام خیلی سریع می ره و اجازه خوندن رو نمی ده
اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون می شم
مرسی

قسمت اول سوال که خودت جواب خودتو دادی.واسه فیلما هم که مشکلی نیست چون فقط فرمت فیلم اون نوشته آخرش نیست که هزارتا بندو بساط دارن واسه خودشون.اون history هم که ارور نیست بهت اخطار میکنه که اگه از قبل مشکل عصبی چشمی گوش حلق ...داری مواظب خودت باش:d
وفقط تو نیستی واسه همه این پیشنهاد رو میده(فکر کنم بعد آپدیت 4 اینطوری شده)
در کل هیچ مشکلی نداری و کنسولت صحیح و سالم تشریف دارن

سلام
من یک ps3 slim 120 دارم با cfw 3.55
نمیدونم چه مشکلی خورده بازیهای اصلی رو جواب میده ولی وقتی میخوام بازیهای کپی رو اجرا کنم یا توی لود تروفی ها گیر میکنه یا صفحه سیاه میشه هاردشو عوض کردم cfw ها رو عوض کردم درست نشد
لطفا راهنمایی کنید

سلام من بازی 5 gran turismu رو دانلود کردم فریم ور 3.55 دارم وقتی میزنم اجرا بشه صفحه مشکی میاره و دیگه هیچی به نظرتون مشکل از چیه ؟
سلام
شما باید کنسولتو آپدیت کنی
برو تو بخش jailbreaK بهتر کمکت میکنن

سلام
من یک ps3 slim 120 دارم با cfw 3.55
نمیدونم چه مشکلی خورده بازیهای اصلی رو جواب میده ولی وقتی میخوام بازیهای کپی رو اجرا کنم یا توی لود تروفی ها گیر میکنه یا صفحه سیاه میشه هاردشو عوض کردم cfw ها رو عوض کردم درست نشد
لطفا راهنمایی کنید
سلام
در مورد هک و jailbreak هیچی نمیدونیم برو تو بخش خودش بپرس کمکت میکنن
تنها کمکی که میتونم بکنم اینه که بری آپدیت کنی کنسولتو همین
من یه بار قبل از اینکه به اینترنت وصل کنم دستگاه رو فیلم 3D تو دستگاه می گذاشتم و می تونستم نگاه کنم ولی بعد از اینکه به PSN وصل شدم خواستم فیلم رو نگاه کنم دیگه منوی فیلم بالا نیومد و نمی یاد
حالا همین مشکل تو فیلم هایی که تو فلش می ریزم و وصل می کنم هم هستش .یعنی بعضی پخش می شه و بعضی پخش نمی شه(همه از یه فرمت و یه نوع کیفیت )
اینم بگم بعد از اینکه این مشکل به وجود اومد بعد از خاموش و روشن کردن یه ارور درمورد History می ده موقع بوت شدن که پیغام خیلی سریع می ره و اجازه خوندن رو نمی ده
مرسی
سلام
قبلا آپدیتتون چی بود که الان به 4 آپدیت کردین؟
هم tv هم کنسولو خاموش کن بعد کابل hdmi رو بکش از پشت جفتشون سر و ته کن بزن ببین درست میشه؟
اون پیغامم بعد از آپدیت به 4 میاد خیالت راحت نگران نباش طبیعیه

دوستانی که *********** 3 (BF3( بازی کردن کمک کنن لطفا. یه جاش معما شده واسم . نمیدونم اشکال از دیسک منه یا کلا بازی همینطوریه. یه مرحله ای هستش که تو مثلا "دیما"یی . داری با دو تا از رفیقات nuke carrier رو تعقیب میکنی . بعد یکی از دوستات با RPG میمیره. بعد میرسی به اینجا:

بعد من بی درنگ :دی میرم دنبال طرف ولی هر چقدر هم تند میرم بازم تا به اینجا میرسه مینوسه Mission failed: He Escaped

حالا نمیدونم بازیم قاطی داره یا باید کار خاصی بکنم. راستی واسه دویدن باید چیکار کرد؟ هر کار میکنم فقط راه میره. منتظرم جوابم. زود لطفا
53.gif
(راستی کنسولم PS3)

دوستانی که *********** 3 (BF3( بازی کردن کمک کنن لطفا. یه جاش معما شده واسم . نمیدونم اشکال از دیسک منه یا کلا بازی همینطوریه. یه مرحله ای هستش که تو مثلا "دیما"یی . داری با دو تا از رفیقات nuke carrier رو تعقیب میکنی . بعد یکی از دوستات با RPG میمیره. بعد میرسی به اینجا:

بعد من بی درنگ :دی میرم دنبال طرف ولی هر چقدر هم تند میرم بازم تا به اینجا میرسه مینوسه Mission failed: He Escaped

حالا نمیدونم بازیم قاطی داره یا باید کار خاصی بکنم. راستی واسه دویدن باید چیکار کرد؟ هر کار میکنم فقط راه میره. منتظرم جوابم. زود لطفا
53.gif
(راستی کنسولم PS3)

دوست عزیز جای این سوال اینجا نیست . شما کلید R3 داشته باش سریع راه میره !!!

قسمت اول سوال که خودت جواب خودتو دادی.واسه فیلما هم که مشکلی نیست چون فقط فرمت فیلم اون نوشته آخرش نیست که هزارتا بندو بساط دارن واسه خودشون.اون history هم که ارور نیست بهت اخطار میکنه که اگه از قبل مشکل عصبی چشمی گوش حلق ...داری مواظب خودت باش:d
وفقط تو نیستی واسه همه این پیشنهاد رو میده(فکر کنم بعد آپدیت 4 اینطوری شده)
در کل هیچ مشکلی نداری و کنسولت صحیح و سالم تشریف دارن
خلاصه از این جواب من چیزی دستگیرم نشد
چرا فیلمی که قبلا اجرا می شد حالا دیگه اجرا نمی شه ؟ نمی شه یه طوری درستش کرد ؟

دوستان اگه دیسک بازی (بلو-ری)تو دستگاه (ps3)موقعی که خاموشه، بمونه اشکال نداره؟
;):-/
نه مشکلی نداره.

من ps3 ندارم ولی میخواستم بدونم آیا میشه بازیهای ps2 رو روی ps3 اجرا کرد و آیا بازی آنچارد3 رو بصورت کپی میشه رو ps3 اجرا کرد؟

فقط سری اول phat می شد اونم 60 گیگش که سال 2006 اومد اما بعد اون دیگه این قابلیت برداشته شد .

سوال دومت ماله این بخش نیست ! PS3 Jailbreak

مرسی
از دوستان کسی می تونه یه راهنمایی کنه که چطور می تونم الان این فیلم 3D که قبلا تو دستگاه اجرا می کردم دوباره بتونم اجرا کنم

سلام
توی منوی PS3 ، جایی هست که اطلاعات حجم باقی مونده هارد رو نگاه کنم ؟
شما میری تو قسمت settings بعد system settings بعد system information نوشته مقدار باقی مونده رو
خلاصه از این جواب من چیزی دستگیرم نشد
چرا فیلمی که قبلا اجرا می شد حالا دیگه اجرا نمی شه ؟ نمی شه یه طوری درستش کرد ؟
سونی تو آپدیت ها دستکاری کرده شما اون کارهایی که گفتم رو انجام دادی؟
قبلا آپدیتت چی بود؟
دوستان اگه دیسک بازی (بلو-ری)تو دستگاه (ps3)موقعی که خاموشه، بمونه اشکال نداره؟
;):-/
مشکلی نداره ولی اگه به مدت زیادی از دستگاه استفاده نمیکنید در بیارید
یه صحبتی بین همه رواج شده اونم اینه که اگه تو دستگاه باشه رو لنز خاک نمیگیره البته اینو همینجوری شنیدم بهتره شما در بیارید از دستگاه
من ps3 ندارم ولی میخواستم بدونم آیا میشه بازیهای ps2 رو روی ps3 اجرا کرد و آیا بازی آنچارد3 رو بصورت کپی میشه رو ps3 اجرا کرد؟
بازی های ps2 فقط رو 1000 تا کنسول اولیه قابل اجرا هستن بعد از اون سونی برای کاهش قیمت این قابلیت رو حذف کرد در مورد کپی آنچارتد 3 هم شما باید بری تو بخش ps3 jailbreak بپرسی
از دوستان کسی می تونه یه راهنمایی کنه که چطور می تونم الان این فیلم 3D که قبلا تو دستگاه اجرا می کردم دوباره بتونم اجرا کنم
به سوالاتم جواب بده و اون کارهایی که گفتم رو بکن ببینم میشه راهی پیدا کرد یا نه
دوستان چه جوری میتونم عملکرد دکمه ها رو باهم عوض کنم مثلا دایره رو ضربدر کنم یا بالعکس؟توی تنظیمات نگاه کردم چیزی پیدا نکردم:d
دایره تو کنسول های ریجن 3 حکم ok رو داره و ضربدر تو کنسول های ریجن 1و2 حکم ok رو داره و قابل تغییر نیستن
گويا يه نرم افزار هست که اين کار رو ميکنه.
علی آقا اون مربوط به هک هست فکر کنم و ما اینجا صحبتمون سر اوریجینال بودن کنسوله
-------------
بابت غلط املایی های ناخواسته شرمندم از صبح بیرونم خسته و کوفته الان اومدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or