هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام.
ps3یه من هک نشده است خواستم بپرسم چه جوری میشه پچ بازی هایی مثل fifa 12 (یه سوال: آپدیت جدید فیفا اومده؟)بگیرم و نصب کنم؟
چه جوری از کامپیوتر بگیرم و بریزم تو ps3؟از چه سایتی؟
با خود ps3 چطور؟

سلام.
ps3یه من هک نشده است خواستم بپرسم چه جوری میشه پچ بازی هایی مثل fifa 12 (یه سوال: آپدیت جدید فیفا اومده؟)بگیرم و نصب کنم؟
چه جوری از کامپیوتر بگیرم و بریزم تو ps3؟از چه سایتی؟
با خود ps3 چطور؟
بیا یه نیگا بنداز.
[h=3]آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC[/h]

يكي از دوستان اموزش بازي كردن انلاين رو به من ياد ميده؟
اخرش من نتونستم آنلاين بازي كنم
تنظيمات اتصال به اينترنت هم انجام دادم(بيسيم) وارد psn هم شدم ولي آنلاين بلد نيستم
يه gt5 دارم و يك fifa2011 ولي بلد نيستم انلاين بازي كنم؟
فريم ور هم 3.72 هست

يكي از دوستان اموزش بازي كردن انلاين رو به من ياد ميده؟
اخرش من نتونستم آنلاين بازي كنم
تنظيمات اتصال به اينترنت هم انجام دادم(بيسيم) وارد psn هم شدم ولي آنلاين بلد نيستم
يه gt5 دارم و يك fifa2011 ولي بلد نيستم انلاين بازي كنم؟
فريم ور هم 3.72 هست
بره آنلاین فک کنم باید اخرین فریمور رو داشته باشی که الان 4 هستش. نه 3.72

ميدونم كه الان 4 هست
مشكلي با آپديتش ندارم ،آپديتش ميكنم
ميخوام يكي روش كلي بازي آنلاين انجام دادن رو بهم ياد بده كه چه كارهايي بايد انجام بدم اون موقع هم كه 3.72 بئد بلد نبودم آنلاين ازي كنم

ميدونم كه الان 4 هست
مشكلي با آپديتش ندارم ،آپديتش ميكنم
ميخوام يكي روش كلي بازي آنلاين انجام دادن رو بهم ياد بده كه چه كارهايي بايد انجام بدم اون موقع هم كه 3.72 بئد بلد نبودم آنلاين ازي كنم

سلام بر شما
اول از همه به من بگو کنسولتون رییجنش چنده؟ اگه 2 هست EU اگه 3 هست JP اگه 1 هست US آپدیت ورژن 4 رو از لینک زیر بگیر
US EU JP (فقط اینو یاد داشته باش اصلا وابدا وسط دانلود stop یا pause نکن و حتما هم ریجن کنسولت دانلود کن)
برای آنلاین زدن باید دوستت رو دعوت کنی دعوت کردن هم به 2 صورت انجام میشه 1 داخل خود بازی 2 دستی از منوی دوستان
توضیح 1 : شما میرید تو اکانت psn بعد میرید تو بازی دوستتون هم همین کار انجام میده بعد تو بازی یا تو قسمت multiplayer یا خود منوی بازی یه گزینه هست به اسم invite یا invite friends بعد اون گزینه رو میزنی اگه دوستت accept کنه وارد بخش مولتی پلیر میشید و بازی میکنید
توضیح 2 : دوستتون میره تو بازی شما هم میرید تو بازی (بعد از اینکه وارد psn شدید برید تو بازی)بعد اون یا شما دکمه PS رو روی دسته 1 بار میزنه و منو xmb میاد (پشت تصویری از بازی معلومه) بعد میایید سمت راست منو دوستتون رو پیدا میکنید و روی آواتارش مثلث رو میزنید بعد یه گزینه هست invite friend وقتی که اونو بزنید یه سوال میپرسه و دعوتنامه به دوستتون میفرسته اگه اون قبول کنه میاد با شما بازی میکنه
------------
کلا این 2 روش تو همه بازی ها یکیه ولی یه سری بازی ها باید خودتون وارد محیط خود بازی بشید(نه منو) بعد از روش 2 استفاده کنید بعضی بازی ها تو همون منو روش 1 رو دارن یه مقدار ور برید قلق کار دستتون میاد زیاد پیچیده نیست
باز اگه سوالی بود در مورد مولتی اون بازی تو تاپیک خود اون بازی مطرحش کنید هستند دوستانی که راهنماییتون کنن

بعضی بازی ها این قابلیت رو دارن که باید از داخل خود بازی بری تنظیمش کنی.
LBP,GT5,WipeoutHD رو من دارمشون و این قابلیت رو دارن.

+ Burnout Paradise

اما در کل خود ps3 همچنین قابلیتی نداره که بازم گفته شده بخاطر فضای کم قابل دسترس رم کنسوله.

سلام دوستان. یه سوال داشتم (شرمنده اگه یه جوریه).
چند روز پیش داشتم یه ویدیو از سایت CNET میدیدم که برای تعطیلات عید مردم برن PS3 بگیرن بهتره یا Xbox (همین یحث های الکی). ولی وسطاش رسید به بخش آنلاین درومد گفت اگرچه آنلاین PS3 مجانی و خوبه ولی آنلاین Xbox قوی تره و تجربه ی بهتری در حین بازی های چند نفره میده.
من این موضوع رو قبلا" شنیده بودم ولی میخواستم ببینم دقیقا" چه ویژگی ی بخش آنلاین Xbox رو از PS 3 قدرتمند تر میکنه(البته از نظر اونا)؟
(بازم معذرت اگه سوال بی موردی بود, کنجکاویه دیگه!!!o:-))

سلام دوستان. یه سوال داشتم (شرمنده اگه یه جوریه).
چند روز پیش داشتم یه ویدیو از سایت CNET میدیدم که برای تعطیلات عید مردم برن PS3 بگیرن بهتره یا Xbox (همین یحث های الکی). ولی وسطاش رسید به بخش آنلاین درومد گفت اگرچه آنلاین PS3 مجانی و خوبه ولی آنلاین Xbox قوی تره و تجربه ی بهتری در حین بازی های چند نفره میده.
من این موضوع رو قبلا" شنیده بودم ولی میخواستم ببینم دقیقا" چه ویژگی ی بخش آنلاین Xbox رو از PS 3 قدرتمند تر میکنه(البته از نظر اونا)؟
(بازم معذرت اگه سوال بی موردی بود, کنجکاویه دیگه!!!o:-))

هر سوالی بخش مربوط به خودشو داره !:)
همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

برام یه مشکل عجیبی به وجود اومده !!!!
من یه بار قبل از اینکه به اینترنت وصل کنم دستگاه رو فیلم 3D تو دستگاه می گذاشتم و می تونستم نگاه کنم ولی بعد از اینکه به PSN وصل شدم خواستم فیلم رو نگاه کنم دیگه منوی فیلم بالا نیومد و نمی یاد
اما یه فیلم 3D که گذاشتم مشکلی نبود و راحت اجرا کرد
حالا همین مشکل تو فیلم هایی که تو فلش می ریزم و وصل می کنم هم هستش .یعنی بعضی پخش می شه و بعضی پخش نمی شه(همه از یه فرمت و یه نوع کیفیت )
اینم بگم بعد از اینکه این مشکل به وجود اومد بعد از خاموش و روشن کردن یه ارور درمورد History می ده موقع بوت شدن که پیغام خیلی سریع می ره و اجازه خوندن رو نمی ده
اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون می شم
مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or