هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اقایون یه سوال داشتم من قبلا ps3 کپی خور بود الان چند وقتی که دیگه اورجینال بازی میکنم و اپدیت 4 هم شده دستگام اما میخواستم بدونم چجوری میشه بازی هایی که قبلا تو ps3 ریختم یعنی زمانی که کپی خور بود رو پاک کنم از رو کنسول؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدید

اقایون یه سوال داشتم من قبلا ps3 کپی خور بود الان چند وقتی که دیگه اورجینال بازی میکنم و اپدیت 4 هم شده دستگام اما میخواستم بدونم چجوری میشه بازی هایی که قبلا تو ps3 ریختم یعنی زمانی که کپی خور بود رو پاک کنم از رو کنسول؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدید
تنها راهش فکر کنم فقط فرمت هارد ps3 باشه که از setting خود xmb قابل دسترسی هست
فقط قبلش از save هات بک آپ بگیر و تروفیاتو sync کن

همینطور که آقا سامان گفتن فقط باید فرمت بشه

---------- نوشته در 01:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:45 AM ارسال شده بود ----------

من یک کنسول فت دارم که درایو بلوریش (بازیو میاره بعد 5 دقیقه دیگه دیویدی رو نمیخونه) . اگر بخوام درایو براش بخرم و عوض کنم آیا باید درایو خاصی باشه یعنی مثلا برای من 20 گیگه باید حتما یه فت 20 گیگ پیدا کنم و درایوشو بردارم؟ برای تعویض کردنش کار خواصی نیازه یعنی مثل Xbox هست که دنگو فنگ داشته باشه که بخواد کی دربیاریو .... یا فقط کافیه دستگاهو باز کنم و درایو فعلی رو از کابلها جدا کنم و درایو جدید رو جایگزین کنم؟
عزیز از بازار آمارشو گرفتم گفتن باید لنز دستگاه عوض بشه و موتورشم اگه نیاز باشه عوض کنن شما میخوای آدرس میدم کنسولو بده من ببرم برات تعمیرش کنن حدودا 80-90 تمن هزینشه

سلام
یه سوال: من الان فیلم های Divx رو میتونم از فلش روی PS3 اجرا کنم و ببینم.ایا راهی هست که زیرنویس های SRT رو هم PS3 بخونه؟! و اینکه فیلم و سریال های 720P که خودم دانلود کردم رو! بدون کانورت کردن اجرا کنه؟

سلام
یه سوال: من الان فیلم های Divx رو میتونم از فلش روی PS3 اجرا کنم و ببینم.ایا راهی هست که زیرنویس های SRT رو هم PS3 بخونه؟! و اینکه فیلم و سریال های 720P که خودم دانلود کردم رو! بدون کانورت کردن اجرا کنه؟
ps3 هک هست یا نه؟
اگه هک باشه می شه ولی اگه نباشه نه

تنها راهش فکر کنم فقط فرمت هارد ps3 باشه که از setting خود xmb قابل دسترسی هست
فقط قبلش از save هات بک آپ بگیر و تروفیاتو sync کن
اقا با ارض پوزش من یکم نوبم میشه بگی چجوری بک اپ بگیرم از سیوهام؟میشه ریخت تو فلش؟و اینکه تروفیهارو گفتی چیکار کنم؟sync چیه؟:-o
بقیه چیزهام نپره مثل اون کارهایی که واسه اتصال به psn کردم

اگه خیلی گیر این قضیه ای، یه سری برنامه هست که میتونی باهاشون زیرنویس رو burn کنی تو فیلم، یعنی رو خود فیلم زیرنویس رو مینویسه و نمیشه دیگه برش داشت.
میدونم اینو...ولی خوب باید بذارم زیر نویس روی فیلم سینک شه که زمان میبره...حال اینو ندارم که کابل HDMI از PC بزنم به TV چه برسه به کانورت :دی
مرسی

اقا با ارض پوزش من یکم نوبم میشه بگی چجوری بک اپ بگیرم از سیوهام؟میشه ریخت تو فلش؟و اینکه تروفیهارو گفتی چیکار کنم؟sync چیه؟:-o
بقیه چیزهام نپره مثل اون کارهایی که واسه اتصال به psn کردم
یه فلش یا هارد بهش وصل کن برو تو قسمت save هات مثلث بزن زده گزینه کپی
کپیو بزنی بعد میریزه رو اون فلش یا هارد
یه کار دیگه هم اینه که save هاتو آپلود کنی رو psn که این هم بهتر هم باکلاستر :d

---------- نوشته در 11:05 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:49 PM ارسال شده بود ----------

میدونم اینو...ولی خوب باید بذارم زیر نویس روی فیلم سینک شه که زمان میبره...حال اینو ندارم که کابل HDMI از PC بزنم به TV چه برسه به کانورت :دی
مرسی

شما مودم ای دی ای ال وایراس روتر داری با پورت شبکه اضافه؟
مدل تلویزیونت چیه؟
سیستم عامل کامپیوتر؟
یه راه ساده ترم هست شما جواب سوالهای منو بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or