هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام بچه ها
من وقتي دستگاه رو روشن مي كنم اين پيغم مياد اولش
warning:
before using,read product documentation for
important information about your health and safety
سلام به شما
این پیغام از زمان آپدیت به ورزن 4 به کنسول اضافه میشه و هیچ مشکلی نداره

سلام دوستان.
من یه ps3 80 FAT دارم بهتره بگم داشتم اما RED SCREEN OF DEATH شد.
الان میخوام 100 با هارد و دستش بدم بره.
راهی هست حل شه؟ ارزون نمیدم؟
بهتره همینو بدی بره چون این دیگه برات کنسول بشو نیست ارزونم نمیدی ولی از من میشنوی دسته ها رو نگه دار کنسول بعدی که گرفتی به دردت میخوره
سلام
یه سوال: من الان فیلم های Divx رو میتونم از فلش روی PS3 اجرا کنم و ببینم.ایا راهی هست که زیرنویس های SRT رو هم PS3 بخونه؟! و اینکه فیلم و سریال های 720P که خودم دانلود کردم رو! بدون کانورت کردن اجرا کنه؟
شما به این پستی که نوشتم مراجعه کن همه چی دستگیرت میشه
قیمت PS3 160 گیگ تو بازار تهران چنده ؟
480-90
اقا با ارض پوزش من یکم نوبم میشه بگی چجوری بک اپ بگیرم از سیوهام؟میشه ریخت تو فلش؟و اینکه تروفیهارو گفتی چیکار کنم؟sync چیه؟:-o
بقیه چیزهام نپره مثل اون کارهایی که واسه اتصال به psn کردم
برو تو قسمت سیو ها و روشون مثلث رو بزن و یه کولدیسک به کنسول وصل کن بعد copy رو بزن تمام.
برای تروفی ها کنسولتو به اینترنت وصل کن بع برو رو قسمت تروفی (نه تروفی هر بازی) بعد مثلث رو بزن گزینه sync with server رو بزن 100% بشه حله (فقط قبلش باید به psn وصل بشه)
نه اونا نمیپره فقط یوزرنیم و پسورد اکانتت رو نگه دار
یه راه بهتر هم هست یه هارد اکسترنال فت 32 شده بردار وصل کن بعد برو تو قسمت settings>system settings>backup utility اونجا کلا از کنسولت بکاپ بگیر همه چی ذخیره میشه تو هارد بعدش فقط نیاز داری تروفی ها رو sync کنی با سرور همین

---------- نوشته در 01:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:00 AM ارسال شده بود ----------

فریمورها هم مثل خود دستگاه رجین متفاوت دارند یا نه؟
بله دارند و باید هم ریجن دستگاهتون نصب بشن

شما مودم ای دی ای ال وایراس روتر داری با پورت شبکه اضافه؟
مدل تلویزیونت چیه؟
سیستم عامل کامپیوتر؟
یه راه ساده ترم هست شما جواب سوالهای منو بده
بله...3 تا از پورت هام خالیه! WIFI ام هم با راهه...
Samsung A450 32 inch ...اون یکی هم Samsung M88 46" .شایدم N88..به هر حال زیاد فرقی ندارن.
Win 7 64 bit
شبکه بازی؟

بله...3 تا از پورت هام خالیه! WIFI ام هم با راهه...
Samsung A450 32 inch ...اون یکی هم Samsung M88 46" .شایدم N88..به هر حال زیاد فرقی ندارن.
Win 7 64 bit
شبکه بازی؟
من می خواستم درباره همینی که آقا حامد نوشته بهت بگم media server لینکی که بهت داد رو برو نگاه کن

من اپدیت 4 را روی فلش ریختم تو پوشهPS3 و بعد در پوشه UPDATE ولی وقتی به دستگاه میزنم دستگاه اسکن میکنه ولی چیزی پیدا نمیشه چیکار کنم؟پسوند فایل اپدیت چی باید باشه؟ریجن دستگاهم هم 3 هست

من اپدیت 4 را روی فلش ریختم تو پوشهPS3 و بعد در پوشه UPDATE ولی وقتی به دستگاه میزنم دستگاه اسکن میکنه ولی چیزی پیدا نمیشه چیکار کنم؟پسوند فایل اپدیت چی باید باشه؟ریجن دستگاهم هم 3 هست
کلا ps3 فلشو می شناسه یا نه؟مثلا تو قسمت عکی یا فیلم فلشو نشون میده؟

سلامم دوستان
من PS3م چراغ زرد داده راهی داره که بتونم بازیهایی رو که توش داشتم و از PSN گرفته بودم رو دی اکتیو کنم و روی PS3 جدید اکتیو کنم؟
ممنون

سلامم دوستان
من PS3م چراغ زرد داده راهی داره که بتونم بازیهایی رو که توش داشتم و از PSN گرفته بودم رو دی اکتیو کنم و روی PS3 جدید اکتیو کنم؟
ممنون
علی جان اگه دستگات مرده و دیگه روشن نمیشه واسه ما ایرانی ها تنها یه راه وجود داره و اونم این سایته .
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action?service-entity=psn
سایت خود سونیه داخلش Sign in که شدی اگه بگردی پیدا میکنی . یه قسمتی هست که تمام دستگاه هایی که به اکانت سینک شدن وجود داره . میتونی همه دستگاه هارو Deactivate کنی . نمیشه انتخاب کرد یعنی همه رو Deactivate میکنه بعد دوباره برو با دستگاه جدیدت دستگاهت رو Activate کن و توجه داشته باش که این قابلیت هر 6 ماه یه بار فقط فعاله . یعنی نمیتونی هی هر روز اکانتت رو بدی به این اون و بعدش بیای تو سایت دستگاه هارو غیر فعال کنی . موفق باشی

کسی که ps3 60 ریجن 3 داره اگه آبدیت روز کنه بازم میتونه بازیهای ps2 رو اجرا کنه؟؟؟(البته میدونم که باید بازی اورج باشه و با ریجن دستگاه یکی باشه)

پسوند فایل باید PUP باشه و فایل هم به این نام باید باشه PS3UPDAT.PUP
اسم فولدر ها هم بزرگ باشه
سلامم دوستان
ممنون
محمد جان جایی برای صحبت های من نزاشته دقیقا میتونی همون کارو بکنی
کسی که ps3 60 ریجن 3 داره اگه آبدیت روز کنه بازم میتونه بازیهای ps2 رو اجرا کنه؟؟؟(البته میدونم که باید بازی اورج باشه و با ریجن دستگاه یکی باشه)
تا اونجایی که میدونم ربطی به آپدیت نداره ولی یه سوال ورژن الان دستگاه چیه؟

علی جان اگه دستگات مرده و دیگه روشن نمیشه واسه ما ایرانی ها تنها یه راه وجود داره و اونم این سایته .
https://account.sonyentertainmentnetwork.com/login.action?service-entity=psn
سایت خود سونیه داخلش Sign in که شدی اگه بگردی پیدا میکنی . یه قسمتی هست که تمام دستگاه هایی که به اکانت سینک شدن وجود داره . میتونی همه دستگاه هارو Deactivate کنی . نمیشه انتخاب کرد یعنی همه رو Deactivate میکنه بعد دوباره برو با دستگاه جدیدت دستگاهت رو Activate کن و توجه داشته باش که این قابلیت هر 6 ماه یه بار فقط فعاله . یعنی نمیتونی هی هر روز اکانتت رو بدی به این اون و بعدش بیای تو سایت دستگاه هارو غیر فعال کنی . موفق باشی
آره محمد دیگه فک کنم مرده , این راهی رو که گفتی رو یکی دیگم بهم گفته بود ولی اطلاع داری که میشه تو همه ئ ریجن ها انجام داد؟

ممنون

پسوند فایل باید PUP باشه و فایل هم به این نام باید باشه PS3UPDAT.PUP
اسم فولدر ها هم بزرگ باشه

تا اونجایی که میدونم ربطی به آپدیت نداره ولی یه سوال ورژن الان دستگاه چیه؟
3.15----------------

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
دوستان من دستگاهم رو وقتی روشن میکنم سیاه سفید بالا میاد خیلی عصبیم کرده
چند روزی بود روشن نمیکردم اما مشکلی نداشت حالا تلوزیون عوض شده و مطمعنا مشکل از کابلم نیست
دستگاهه رو ریست کردم ولی باز هم سیاه سفید بالا میاد
چجوری میتونم مشکل رو حل کنم؟

3.15----------------
الان اگه میتونی بازی کنی؟ اگه میتونی به نظرم با آپدیت کردن به مشکل بر نخوری

سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
دوستان من دستگاهم رو وقتی روشن میکنم سیاه سفید بالا میاد خیلی عصبیم کرده
چند روزی بود روشن نمیکردم اما مشکلی نداشت حالا تلوزیون عوض شده و مطمعنا مشکل از کابلم نیست
دستگاهه رو ریست کردم ولی باز هم سیاه سفید بالا میاد
چجوری میتونم مشکل رو حل کنم؟

سلام به شما دوست عزیز
با کابل دیگه ای تست کردین؟ یه کاری هست معمولا جواب نمبده ولی تست کنید بد نیست کابل رو برعکس بزن یعنی سر و تهش کن اگه نشد یه پورت دیگه رو تلویزیون باید باشه اونو تست کن ببین با اون یکی پورت هم همین وضعیته یا نه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or