هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوست عزیز این کار رو کردم نشد
دوستان یه راه دیگه نداره؟
هر کاری کردم کنسول هنوز تصویر سیاه سفید میده
ممکن ضربه خورده باشه و مشکل سخت افزاری پیدا کرده باشه؟
که تصویر رنگی نمیده

کمک کنید دوستان
احتمال نمیدی از تلویزیونت باشه؟ شاید سیستمش تغییر کرده تو منوش اگه میتونی یه نگاهی بنداز شاید اون بهم ریخته
مگخ کنسول از روز اول دست خودت نبوده؟ اگه شک داری ضربه خوره حیلی یواش و با احتیاط کابل که به کنسول و tv وصله و جفت دستگاه ها روشن هستن یکم اون سری که وصله به کنسول رو یکم بالا پایین کن ببین فرقی میکنه یا نه
سلام دوتان من ps3 ایم چرغ زرد شده متاسفانه روسنش میکن یه بوق میزنه بعد زرد میشه و خاموش میشه . طوری که حتی بازیمم هم توش گیر کرده و بیرون نمیاد.
مدل دستگام فت هست.
میشه تعمیرش کرد بدم دستگامو تعمیر کنن یا بازم خراب میشه؟
به نظرتون بهترین کاری که میتونم بکنم چیه؟

تعمیر میشه ولی مثل سابق نمیشه خواستی هماهنگ کن بفرستش تعمیر کنم برات

تعمیر میشه ولی مثل سابق نمیشه خواستی هماهنگ کن بفرستش تعمیر کنم برات[/QUOTE]

منظورتون چیه مثل سابق نمیشه؟
هزینش چقدر میشه برام؟شما تهرانی؟

آخرین ویرایش:
تعمیر میشه ولی مثل سابق نمیشه خواستی هماهنگ کن بفرستش تعمیر کنم برات

منظورتون چیه مثل سابق نمیشه؟
هزینش چقدر میشه برام؟شما تهرانی؟[/QUOTE]
منظورم اینه که باید کمتر ازش کار بکشید و احتمال اینکه دوباره چراغ زرد بده هم هست
نمیدونم بعضی ها میگن از GPU هست بعضی ها هم میگن CPU ممکنه صدمه دیده باشه به خاطر همین هزینه ها فرق میکنه ولی از 50 تومن به بالاس
بله من تهرانم

بله ممنون . درسته همینجوریه

دوتا سوال خیلی مهم دیگه داشتم

1- من مدل 160 گیگ خریدم اما الان وقتی میرم تو قسمت اطلاعات سیستم میزنه 130 / 149 گیگ فضای خالی ! این یعنی چی ؟
2- این PS3 که خریدم پلمپ نداشت و جعبه اش هم چندان نو نیست اما خود کنسول خیلی تمیزه و به نظر صفر کیلومتره . جریان چیه ؟ امکان داره دست دوم باشه ؟ جعبه اش باید پلمپ میداشت ؟

یه مورد دیگه اینکه یارو نامرد ریجن 3 داده بهم اصلا حواسم نبود . مشکلی نداره این ریجن ؟

بله ممنون . درسته همینجوریه

دوتا سوال خیلی مهم دیگه داشتم

1- من مدل 160 گیگ خریدم اما الان وقتی میرم تو قسمت اطلاعات سیستم میزنه 130 / 149 گیگ فضای خالی ! این یعنی چی ؟
2- این PS3 که خریدم پلمپ نداشت و جعبه اش هم چندان نو نیست اما خود کنسول خیلی تمیزه و به نظر صفر کیلومتره . جریان چیه ؟ امکان داره دست دوم باشه ؟ جعبه اش باید پلمپ میداشت ؟

یه مورد دیگه اینکه یارو نامرد ریجن 3 داده بهم اصلا حواسم نبود . مشکلی نداره این ریجن ؟

سلام.
1- مشکلی نیست ، این مساله طبیعی هست چون ظرفیت هارد در سیستم عامل و دنیای نرم افزار معمولا هر 1024kb میشه 1mb و هر 1024mb میشه 1gb و ... ولی در دنیای سخت افزار به جای 1024 ، هر 1000 تا محاسبه میشه ، واسه همین این اختلاف بوجود میاد ، مثلا هارد 2ترا که شما میخری وقتی وصل میکنی به سیستم حدود 1.81 ترابایت نمایش داده میشه.
2- اینجا ایران هست دوست من ، پلمپ و ... رو از ذهنت کلا فراموش کن.اگه از جای مطمئن خریدی که خیالت راحت باشه. اگه بوی نو میده و تمیز هست و اثر انگشت روش نیست یعنی نو هست :D
من خودم هم الان PS3 Slim 160GB R3 دارم و مشکلی ندارم (کپیخور هست) فکر کنم فقط واسه اجرای فیلم بلوری رجیون مهم باشه.
مبارکه.

بله ممنون . درسته همینجوریه دوتا سوال خیلی مهم دیگه داشتم 1- من مدل 160 گیگ خریدم اما الان وقتی میرم تو قسمت اطلاعات سیستم میزنه 130 / 149 گیگ فضای خالی ! این یعنی چی ؟ 2- این PS3 که خریدم پلمپ نداشت و جعبه اش هم چندان نو نیست اما خود کنسول خیلی تمیزه و به نظر صفر کیلومتره . جریان چیه ؟ امکان داره دست دوم باشه ؟ جعبه اش باید پلمپ میداشت ؟یه مورد دیگه اینکه یارو نامرد ریجن 3 داده بهم اصلا حواسم نبود . مشکلی نداره این ریجن ؟
خوب اين يعني اينكه 130 گيگ دستگاه پر بازي اطلاعات هست از 149 گيگ فضا بايد 160 باشه منتهي برنامه پلي 3 كه روش هستش يخورده از فضا رو ميگيره مال ما هم همين 149 گيگ هست نگران نباش برادر

سلام.
1- مشکلی نیست ، این مساله طبیعی هست چون ظرفیت هارد در سیستم عامل و دنیای نرم افزار معمولا هر 1024kb میشه 1mb و هر 1024mb میشه 1gb و ... ولی در دنیای سخت افزار به جای 1024 ، هر 1000 تا محاسبه میشه ، واسه همین این اختلاف بوجود میاد ، مثلا هارد 2ترا که شما میخری وقتی وصل میکنی به سیستم حدود 1.81 ترابایت نمایش داده میشه.
2- اینجا ایران هست دوست من ، پلمپ و ... رو از ذهنت کلا فراموش کن.اگه از جای مطمئن خریدی که خیالت راحت باشه. اگه بوی نو میده و تمیز هست و اثر انگشت روش نیست یعنی نو هست :D
من خودم هم الان PS3 Slim 160GB R3 دارم و مشکلی ندارم (کپیخور هست) فکر کنم فقط واسه اجرای فیلم بلوری رجیون مهم باشه.
مبارکه.

ممنون . خیالم راحت شد :d

خوب اين يعني اينكه 130 گيگ دستگاه پر بازي اطلاعات هست از 149 گيگ فضا بايد 160 باشه منتهي برنامه پلي 3 كه روش هستش يخورده از فضا رو ميگيره مال ما هم همين 149 گيگ هست نگران نباش برادر

آخه دوست عزیز PS3 رو امشب گرفتم چطور میشه 130 گیگ از هاردش پر شده باشه ؟ :d

چجوری میشه PS3 رو به مانیتور LCD وصل کرد؟باید کابل خاصی بخرم؟
برای وصل کردن به مانیتورهایی که HDMI نمی خورن باید کابل HDMI TO VGA بگیری .
HDMI-to-VGA-Cable.jpg

مانیتور من سامسونگه,پشتش فقط دو تا خروجی داره که یکیش مال برقشه,اون یکیم که یرای اتصال به کامپیوترشه,هر دو تاش از ایناس که با پیچ محکم میشه.این کابلی که میگین,خروجیاش چه شکلیه؟

مانیتور من سامسونگه,پشتش فقط دو تا خروجی داره که یکیش مال برقشه,اون یکیم که یرای اتصال به کامپیوترشه,هر دو تاش از ایناس که با پیچ محکم میشه.این کابلی که میگین,خروجیاش چه شکلیه؟

اینا که LCD نیستن CRT هستن.

مثل مانیتور منه اینا باید براشون کابل درست کرد چون ورودی ندارن مثل همون کابلی که بالا گذاشتم ولی نوع VGA باید ورودی باشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or