هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام اقا یه سوال روی جعبه پی اس تری من تاریخ ساختش رو زده cechj ولی روی سریال نامبر روی دستگاه زده cechg .سوال من اینه کدومش درسته؟
کلا اینجا ایران ـه و احتمال اینکه جعبه ها بعضی وقتا عوض شده باشه هست . من نمیدونم اون کد چرا فرق میکنه ولی کلا همونی که پشت دستگاه نوشته مطمئن تره .

چجوری میشه PS3 رو به مانیتور LCD وصل کرد؟باید کابل خاصی بخرم؟
مانیتور من سامسونگه,پشتش فقط دو تا خروجی داره که یکیش مال برقشه,اون یکیم که یرای اتصال به کامپیوترشه,هر دو تاش از ایناس که با پیچ محکم میشه.این کابلی که میگین,خروجیاش چه شکلیه؟
من چه تبدیلی بگیرم ؟همون HDMI to VGA بگیرم,درست میشه؟
شما برای وصل کردن به LCD کابل HDMI to DVI میخوای اگه مانیتورت قدیمیه و LCD نیست باید بری VGA BOX بخری که نیست و میتونی از HDMI کانورتر تهیه کنی که قیمتش حدود 50-60 تومنه
سلام اقا یه سوال روی جعبه پی اس تری من تاریخ ساختش رو زده cechj ولی روی سریال نامبر روی دستگاه زده cechg .سوال من اینه کدومش درسته؟
همونطور که محمد عزیز گفتن شما باید به سریال پشت دستگاه نگاه کنید و جابجایی جعبه طبیعی هستش موقع خرید باید دقت میکردید که الان دیگه مهم نیست
جعبتون برای 2008 هست
کنسول برای 2007 هست
مدلشم فته و 40 گیگ هست درسته؟

بله 40 گیگ هست ریفره و صدای فنش زیاد .یه سوال دیگه gpu مهم تره توی دستگاه یا cpu ؟ اخه دستگاه من 2 عدد پورت usb داره وcpuش هم 65 نانومتری ولی gpuش 90 نانومتریه .البته من توی ویکی پدیا cechg رو خوندم ولی در cechj هردو 65 نانومتری است.

بله 40 گیگ هست ریفره و صدای فنش زیاد .یه سوال دیگه gpu مهم تره توی دستگاه یا cpu ؟ اخه دستگاه من 2 عدد پورت usb داره وcpuش هم 65 نانومتری ولی gpuش 90 نانومتریه .البته من توی ویکی پدیا cechg رو خوندم ولی در cechj هردو 65 نانومتری است.
جفتشون مهم هستن gpu کارت گرافیک کنسوله و cpu واحد پردازش کنسوله
و این 2 تا کنار هم باید باشن و نانومترشون فقط تولید گرما رو کم یا زیاد میکنه
دستگاه ریفر هم این صدار ها رو داره واز من میشنوی زیاد بهش فشار نیار هر 1 ساعت 1 ربع یا 20 دقیقه بهش استراحت بده چون ممکنه چراغ زرد بده
بله تو اون مدل همه 65 نانویی هستن ولی زیاد برای کنسولی که صدای فنش بالا رفته مهم نیست اگه میتونید یه اسلیم بخرید و اینو رد کنید بره اگه نه که مدارا کنید باهاش

جفتشون مهم هستن gpu کارت گرافیک کنسوله و cpu واحد پردازش کنسوله
و این 2 تا کنار هم باید باشن و نانومترشون فقط تولید گرما رو کم یا زیاد میکنه
دستگاه ریفر هم این صدار ها رو داره واز من میشنوی زیاد بهش فشار نیار هر 1 ساعت 1 ربع یا 20 دقیقه بهش استراحت بده چون ممکنه چراغ زرد بده
بله تو اون مدل همه 65 نانویی هستن ولی زیاد برای کنسولی که صدای فنش بالا رفته مهم نیست اگه میتونید یه اسلیم بخرید و اینو رد کنید بره اگه نه که مدارا کنید باهاش

نانومترشون فقط تولید گرما رو کم یا زیاد میکنه .........................صحبت های دوستمون رو کامل می کنم :نه تنها تولید گرما رو تو مدل های اسلیم با 40 نانومتری کردن پردازنده cell کم کردن بلکه مصرف انرژی تا حد زیادی پایین اومده و پایداری سیستم بیشتر شده کمتر چراغ زرد میشه ولی میزان دور درایو بلو-ری رو کم کردن.

اگه سوال تکراریه قبلش عذر خواهی میکنم :p
نمیشه پی اس 3 رو مستقیم به پی سی وصل کرد و بازیای دانلودی رو ریخت توی هارد داخلیش؟
یا روی dvd معمولی رایت کرد؟
حتما باید هارد اکسترنال باشه ؟ :(

اگه سوال تکراریه قبلش عذر خواهی میکنم :p
نمیشه پی اس 3 رو مستقیم به پی سی وصل کرد و بازیای دانلودی رو ریخت توی هارد داخلیش؟
یا روی dvd معمولی رایت کرد؟
حتما باید هارد اکسترنال باشه ؟ :(
منظورتون بازی های کپیه؟!
اگه اره باید برید بخش جیل برک

منظورتون بازی های کپیه؟!
اگه اره باید برید بخش جیل برک

ببخشید مربوط به این قسمت نمیشد؟ :D
آخه بنظر فنی میاد
حالا بازی هیچی اصلا
مثلا فیلم و عکس و ... که حجمشون بیشتر از 4گیگه بطور فرض
این چیزارو میشه مستقیم از پی سی انتقال داد به هارد داخلیه پی اس ؟

ببخشید مربوط به این قسمت نمیشد؟ :D
آخه بنظر فنی میاد
حالا بازی هیچی اصلا
مثلا فیلم و عکس و ... که حجمشون بیشتر از 4گیگه بطور فرض
این چیزارو میشه مستقیم از پی سی انتقال داد به هارد داخلیه پی اس ؟

شما کنسولتون رو مستقیم با کابل لن وصل کن به مودمت بعد برنامه ps3 media server رو نصب کن برنامه رو اجرا کن کنسولو پیدا میکنه و میتونی فیلم ها و آهنگ ها و... رو انتقال بدی تو هاردش

---------- نوشته در 01:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:00 AM ارسال شده بود ----------

شما کنسولتون رو مستقیم با کابل لن وصل کن به مودمت بعد برنامه ps3 media server رو نصب کن برنامه رو اجرا کن کنسولو پیدا میکنه و میتونی فیلم ها و آهنگ ها و... رو انتقال بدی تو هاردش

با این حرکت فریمور کنسول آپدیت نمیشه؟

Last edited by a moderator:
شما یه بخشی یه سئوالی میپرسید 20دقیقه دندون رو ی جیگرتون بزارید.. به جای بر نمیخوره برادر بعد 431پست بیاید تاپیکک .. اشتب پست بدید. میگن اسپم..
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور*

---------- نوشته در 01:07 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:00 AM ارسال شده بود ----------

با این حرکت فریمور کنسول آپدیت نمیشه؟

فکر نکنم تا خودتون شخصا اقدام نکنید برای آپدیت اتفاقی نمیوفته
اصلا میتونید یه کاری بکنید تو قسمت network اینترنت کانکشن روdisable کنید و فقط مدیا سرور رو وصل کنید ولی بازم میگم اگه خودتون شخصا اقدام نکنید برای آپدیت از طریق کنسول خود به خود آپدیت نمیکنه خودشو

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or