هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اگه PS3 رو به مانیتور کامپیوتر وصل کنم,صداش رو چه جوری تنظیم کنم؟الان من وصل کردم,صدا نداره.
پیرو صحبتهای امیر عزیز
شما وقتی کابل رو وصل کردی و تصویر گرفتی
بباید اون کابل داخل جعبه رو وصل کنی از 3 فیش زرد سفید قرمز فیش سفید و قرمز برای صدا هست
تو تنظیمات هم شما میری تو قسمت Audio settings بعد audio output رو تنظیم میکنی صدا از کابل av خارج بشه

آقا من دستگام اوریجه!
یه برنامه میخوام که تو اینترنت بشه فونت فارسی رو خوند و فارسی تایپ کرد ..(آخری مهم نیست زیاد)
+ راه حل ریختن برنامه روی دستگاه ممنون هرکیم که بگه

آقا من دستگام اوریجه!
یه برنامه میخوام که تو اینترنت بشه فونت فارسی رو خوند و فارسی تایپ کرد ..(آخری مهم نیست زیاد)
+ راه حل ریختن برنامه روی دستگاه ممنون هرکیم که بگه
نمیشه فونت فارسی اضافه کرد به دستگاه
جز کپیخور کردن راه حلی نداره

اویل 3 hd تو psn موجود نیست یا دیسکش عرضه نشده؟؟؟اگه نیست میخوام کارت بخرم نسخه ps1 رو دانلود کنم!
این سوالت به اینجا نمیخوره ها!
نسخه 1-2-3 تو psn هستن ولی نسخه ها همشون برای ps1 هستن نه HD شدن نه کیفیتشون فرقی کرده
ولی در کل حال میده خریدنشون

اینم سریال :

08-27438369-1930503

cechl 03
اگه میشه نحوه چک کردن رو هم بگو
مرسی
نیازی نداره شماره سریال کاملو بدی همون cechl 03 بسه
تو تمام کنسول ها cech ثابته و فقط حرف بعد و اعداد بعدش مشخص کننده ریجن و تاریخ تولید هست (بیشتر تجربیه تا لیستی چیزی باشه)
شما کنسولت برای آخرای 2008 هست و ریجنشم 2 اروپا هستش مدلش 80 گیگ بوده (حالا معلوم نیست هاردش عوض شده باشه یا نه)
یادگرفتنش طولانی هست و بهتره هرکی میخواد به من بگه بهش بگم دقیقش رو
فقط شماره روی کنسول رو بگید نه رو جعبه

نیازی نداره شماره سریال کاملو بدی همون cechl 03 بسه
تو تمام کنسول ها cech ثابته و فقط حرف بعد و اعداد بعدش مشخص کننده ریجن و تاریخ تولید هست (بیشتر تجربیه تا لیستی چیزی باشه)
شما کنسولت برای آخرای 2008 هست و ریجنشم 2 اروپا هستش مدلش 80 گیگ بوده (حالا معلوم نیست هاردش عوض شده باشه یا نه)
یادگرفتنش طولانی هست و بهتره هرکی میخواد به من بگه بهش بگم دقیقش رو
فقط شماره روی کنسول رو بگید نه رو جعبه

ممنون از زحمتی که کشیدی
من یه خوردش رو میدونستم
سریال هم ماله دستگاهه نه جعبش
حالا ریفره یا نه
بازم مرسی

سلام دوستان
صد بار تو اين تايپك گفته شده ولي ببخشيد من دوباره مي پرسم
تفاوت بين ريجن كنسول آن است كه : براي ديدن فيلم و بلوري و ديگر هيچ ؟
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or