هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

خسته نباشید من یه سؤال در مورد ریجن ps3 دارم.می خواستم بدونم ریجن ps3 در بازی های کپی هم تأثیر داره یعنی اگه ریجن دستگاه 3 باشه بازیه ریجن 2 بزاری اجرا می کنه یا نه؟

خسته نباشید من یه سؤال در مورد ریجن ps3 دارم.می خواستم بدونم ریجن ps3 در بازی های کپی هم تأثیر داره یعنی اگه ریجن دستگاه 3 باشه بازیه ریجن 2 بزاری اجرا می کنه یا نه؟
خواهشا سوالات مربوط هك وکپی رو اينجا مطرح نكنيد خودش بخش و تاپيك جدا داره، ممنون!*

خواهش میکنم.>:d<
شما وقتی تصویر رو با HDMI To Dvi تونستی بگیری نوبت به صدا میرسه.
برای صدا باید اون کابل 3 فیش(کامپوزیت)رو از توی کارتن PS3 در بیاری و وصلش کنی به PS3 ولی از سه رنگش فقط سفید و قرمز رو نیاز داری.باید این دو رو به ووفر یا بلندگوی PC ات وصل کنی و مشکلت حل میشه.البته ممکنه اسپیکر یا ووفرت به جای 2 تا فیش قرمز و سفید فقط یه فیش بخوره که در اونصورت باید یه تبدیل صدای 2 به 1 بخری که حدودا 500 تومنه(وسیله ای بسیار کوچک)و مشکلت حل میشه.البته باید از توی منوی PS3 قسمت Display Settings وقتی Display رو گذاشتی روی HDMI ازت میپرسه صدا رو میخوای از کجا بیاری؟ و باید بزنی Composite و مشکلت حل میشه رفیق.

ببین اگر ورودی صدای اسپیکرت 1 فیشه(سوزنی هستش)(یک به یکه هستش)
خوب میری الکتریکی یه تبدیل یک به دو و همچنین یه کانکتور 2 به 2 میگیری همش با هم هزار تومتن هم نمیشه
اونوقت خروجی از کابل PS3 (سه فیش) رو ، رنگ های قرمز و سفیدشو وصل کن به یک طرف 2 به 2 و اون طرف 2 به 2 رو اون کابل 2 به 1 بزن و سمت سوزنی این فیشو وصل کن به اسپیکرت
اگر هم که اسپیکرت ورودی صدا به صورت 2فیش داره مستقیم بزن به همون
اگر نتونستی وصلش کنی فردا ظهر یه آموزش توپ و تصویری برات تهیه میکنم و میزارم برای تمام دوستان

خیلی ممنونم از هر دو دوست عزیز ,
ولی ....:crying1:

متاسفانه نتونستم از PS3 صدا بگیرم(تمام کار هایی رو که گفته بودید انجام دادم ولی نشد)

اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید و اگر همراه با عکس باشه خیلی بهتر میشه.
درضمن مدل اسپیکر من کریتیو T6200 هست .

مرسی

خیلی ممنونم از هر دو دوست عزیز ,
ولی ....:crying1:

متاسفانه نتونستم از PS3 صدا بگیرم(تمام کار هایی رو که گفته بودید انجام دادم ولی نشد)

اگر ممکنه بیشتر توضیح بدید و اگر همراه با عکس باشه خیلی بهتر میشه.
درضمن مدل اسپیکر من کریتیو T6200 هست .

مرسی

رفیق کدوم قسمتش رو مشکل داری؟

رفیق کدوم قسمتش رو مشکل داری؟

Captain_Black گرامی

در پشت ساب اسپیکر هیچ جای خالی نیست برای همین دو تا اسپیکر جلویی رو فیششون رو در آوردم و اون فیش قرمز و سفید رو زدم و تنظیمات ps3 رو هم برای صدا انجام دادم ولی صدا نیومد بعد دوبار فیش های قرمز و سفید رو کشیدم و اسپیکرها رو وصل کردم و دو تا دیگه از اسپیکر ها رو که در پشت سرم هستند رو فیششون رو کشیدم و بعد دوتا فیش قرمز و سفید رو زدم ولی بازم نشد؟؟

یک سوال دیگه هم دارم. شارژ دسته PS3 با کابل USB توسط خود PS3 چقدر طول میکشه؟
واینکه میشه دسته PS3 رو با کامپیوتر شارژ کرد?اگر جواب مثبت هست روش خاصی برای شارژ با کامپیوتر هست؟

مرسی

Captain_Black گرامی

در پشت ساب اسپیکر هیچ جای خالی نیست برای همین دو تا اسپیکر جلویی رو فیششون رو در آوردم و اون فیش قرمز و سفید رو زدم و تنظیمات ps3 رو هم برای صدا انجام دادم ولی صدا نیومد بعد دوبار فیش های قرمز و سفید رو کشیدم و اسپیکرها رو وصل کردم و دو تا دیگه از اسپیکر ها رو که در پشت سرم هستند رو فیششون رو کشیدم و بعد دوتا فیش قرمز و سفید رو زدم ولی بازم نشد؟؟

یک سوال دیگه هم دارم. شارژ دسته PS3 با کابل USB توسط خود PS3 چقدر طول میکشه؟
واینکه میشه دسته PS3 رو با کامپیوتر شارژ کرد?اگر جواب مثبت هست روش خاصی برای شارژ با کامپیوتر هست؟

مرسی

بله با کامپیوتر هم میشه.کافیه فقط وصلش کنی به هر USB ای میشه و هیچ روش خاصی نداره فقط وصلش میکنی حله.اگر شارژش خالی باشه یه 4 ساعت.

ببین فیش ها اینطوری باید باشه که شما دو یا چند عدد بلندگوت باید به ساب وصل باشه.ولی به جای اون فیشی که از ساب به کامپیوتر وصل میکنی باید از PS3 به ساب وصل کنی.
ساب شما پشتش جای یه فیش سفید و قرمز داره و الان شما یه فیش داری که یه سرش به کامپیوتر خورده و سر دیگه اش که قرمز و سفیده به ساب.شما باید اون فیش کامپیوتر رو بکنی و به جاش سیم قرمز و سفید PS3 رو به ساب وصل کنی.اگر تونستی یه عکس از پشت ووفرت بگیر ببینم چند تا ورودی داره و چطوریه کلا.
مرسی

با تشکر از توضیحات کاملتون
رجیون باید چی باشه ؟
هر ريجيوني كه دلت ميخواد بخر ولي من ريجون 2 (پال)(PAL)
پيشنهاد ميكنم
البته كنسول PS3 بازي هاي تمامي ريجيون ها رو اجرا ميكنه:d
يه جورهاي FREE هستش

ببین فیش ها اینطوری باید باشه که شما دو یا چند عدد بلندگوت باید به ساب وصل باشه.ولی به جای اون فیشی که از ساب به کامپیوتر وصل میکنی باید از PS3 به ساب وصل کنی.
ساب شما پشتش جای یه فیش سفید و قرمز داره و الان شما یه فیش داری که یه سرش به کامپیوتر خورده و سر دیگه اش که قرمز و سفیده به ساب.شما باید اون فیش کامپیوتر رو بکنی و به جاش سیم قرمز و سفید PS3 رو به ساب وصل کنی.اگر تونستی یه عکس از پشت ووفرت بگیر ببینم چند تا ورودی داره و چطوریه کلا.
مرسی

با توضیح شما متوجه شدم کدام قسمت منظورتون هست ولی متاسفانه اسپیکر من اون دو تا جای فیش سفید و قرمز رو نداره و کابل های اتصال به کیس مستقیم از خود ساب اومده بیرون:blink:
البته یک اسپیکر دیگه دارم و تونستم انو وصل کنم و صدا بگیرم. :thanks:

بله با کامپیوتر هم میشه.کافیه فقط وصلش کنی به هر USB ای میشه و هیچ روش خاصی نداره فقط وصلش میکنی حله.اگر شارژش خالی باشه یه 4 ساعت.

از کجا باید بفهمم که شارژ دسته پر شده واز کجا متوجه خالی شدن باطری بشم؟
روی دسته 4 تا چراغ هست .زمانی که به ps3 با کابل usb وصلش کردم چراغ شماره 1 به صورت چشمک زن شد و بعد از چند ساعت(حدود 4 ساعت ) چراغ شماره 1 ثابت شد ولی چراغ های شماره 2و 3 و 4 خاموش هستند؟

مرسی

از کجا باید بفهمم که شارژ دسته پر شده واز کجا متوجه خالی شدن باطری بشم؟
روی دسته 4 تا چراغ هست .زمانی که به ps3 با کابل usb وصلش کردم چراغ شماره 1 به صورت چشمک زن شد و بعد از چند ساعت(حدود 4 ساعت ) چراغ شماره 1 ثابت شد ولی چراغ های شماره 2و 3 و 4 خاموش هستند؟
مرسی

دوست عزیز اون چراغ های 1 تا 4 یعنی میشه 4 تا دسته با هم کانکت بشن و هر شماره موقع کانکت شدن دسته دیگه روشن میشه.
شما میتونی با زدن دکمه PS رو دسته ، شارژ دسته رو ببینی که وقتی میزنی یه علامت کوچیک باطری در قسمت بالا بهت نشون میده کنار ساعت.
وقتی دسته رو با کابل وصل میکنی چراغ دسته چشمک میزنه یعنی داره شارژ میشه شارژشم پر بشه چراغ دسته ثابت میمونه و وقتی هم که شارژش بخواد تموم بشه همونطور باز چشمک میزنه و اگر تو بازی باشی یه پیغام هم اتوماتیک میده که شارژت داره تموم میشه.
موفق باشی.

• Like
Reactions: Ἁlireza
درود به همگی

من تازه PS3 گرفتم و هیچ اطلاعی از این کنسول ندارم . برام فریمور 3.55 کیمو ریخته شده . من توی تاپیک هیچ قسمتی برای افراد مبتدی ندیدم اگر هست یک لینک می شه محبت کنید .
من الان چطوری روشنش کنم . چطوری بازی اجرا کنم ؟ چطوری فیلم بلوری ببینم ؟ قسمت افراد صفر کیلومتر کجاست ؟ دسته باید برای بار اول شارژ بشه یا شارژ هست ؟

ممنون محبت دوستان

دوستان برای نصب مقداری از بازی بر روی هارد ، برای کمتر فشار اومدن به بلوری دیسک چیکار باید بکنم !؟
اکثر بازیها یه نصب اجباری برای بهتر اجرا شدن بازی خصوصا در لودینگ ها رو دارن. بعضی هاشون هم اختیاریه این مسئله.
اگه منظورت چیز دیگه ایه که باید بگم امکانش وجود نداره عزیزم:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or