هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اکثر بازیها یه نصب اجباری برای بهتر اجرا شدن بازی خصوصا در لودینگ ها رو دارن. بعضی هاشون هم اختیاریه این مسئله.
اگه منظورت چیز دیگه ایه که باید بگم امکانش وجود نداره عزیزم:دی
منظورم همون هایی هست که اختیاریه ! اونارو چطوری باید انجام بدم !؟

درود به همگی

من تازه PS3 گرفتم و هیچ اطلاعی از این کنسول ندارم . برام فریمور 3.55 کیمو ریخته شده . من توی تاپیک هیچ قسمتی برای افراد مبتدی ندیدم اگر هست یک لینک می شه محبت کنید .
من الان چطوری روشنش کنم . چطوری بازی اجرا کنم ؟ چطوری فیلم بلوری ببینم ؟ قسمت افراد صفر کیلومتر کجاست ؟ دسته باید برای بار اول شارژ بشه یا شارژ هست ؟

ممنون محبت دوستان

درود

امکانش هست کسی راهنمایی کنه ؟؟!

منظورم همون هایی هست که اختیاریه ! اونارو چطوری باید انجام بدم !؟

دوست عزیز معمولا یا توی قسمت Options هستش و یا قسمت های مربوط به تنظیمات.
بازیهایی که نصب اختیاری دارند زیاد نیستن
مثلا:
Tekken6
GT5
Ninja Gaiden Sigma

درود

امکانش هست کسی راهنمایی کنه ؟؟!
من الان چطوری روشنش کنم . چطوری بازی اجرا کنم ؟ چطوری فیلم بلوری ببینم ؟ قسمت افراد صفر کیلومتر کجاست ؟ دسته باید برای بار اول شارژ بشه یا شارژ هست ؟

شما PS3 رو که به برق وصل کنید و سیم تصویر هم وصل کنید(یا HDMI یا AV یا Component ) چراغ جلوی دستگاه قرمز میشه بعدش دکمه ی روشن شدن رو بزنید و دستگاه روشن میشه(با صدای بوق) یا میتونید دکمه ی PS Button را روی دسته بزنید همونی که وسط دسته اس و آرم PS روشه.
برای اجرای بازی:دیسک رو میذاری توی درایو و توی قسمت Game آیکون بازی اضافه میشه میری توش.
برای دیدن فیلم بلوری دیسک را میذاری توی درایو و از قسمت Video آیکون فیلم ظاهر میشه و میری توش :d

معمولا دسته مقدار کمی شارژ اولیه داره

دوست عزیز اون چراغ های 1 تا 4 یعنی میشه 4 تا دسته با هم کانکت بشن و هر شماره موقع کانکت شدن دسته دیگه روشن میشه.
شما میتونی با زدن دکمه PS رو دسته ، شارژ دسته رو ببینی که وقتی میزنی یه علامت کوچیک باطری در قسمت بالا بهت نشون میده کنار ساعت.
وقتی دسته رو با کابل وصل میکنی چراغ دسته چشمک میزنه یعنی داره شارژ میشه شارژشم پر بشه چراغ دسته ثابت میمونه و وقتی هم که شارژش بخواد تموم بشه همونطور باز چشمک میزنه و اگر تو بازی باشی یه پیغام هم اتوماتیک میده که شارژت داره تموم میشه.
موفق باشی.

ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی :thanks:

---------------------------------------

1.کنسول PS3 تا چه ظرفیتی هاردهای اکسترنال رو پشتیبانی میکنه؟برای مثال 1.5 ترابایت یا 2 ترابایت رو میشه بهش وصل کرد؟

2.چند ساعت در روز میشه با PS3 بازی کرد, بدون اینکه مشکلی براش پیش بیاد؟

مرسی

ممنون از راهنمایی شما دوست گرامی :thanks:

---------------------------------------

1.کنسول PS3 تا چه ظرفیتی هاردهای اکسترنال رو پشتیبانی میکنه؟برای مثال 1.5 ترابایت یا 2 ترابایت رو میشه بهش وصل کرد؟

2.چند ساعت در روز میشه با PS3 بازی کرد, بدون اینکه مشکلی براش پیش بیاد؟

مرسی

1-چون جای خشابی هارد های بالا 750 گیگ داخله دستگاه نمیرند و نمیتوانی مثلا یک ترا را توی دستگاه بذاری برای همین تا 750 گیگ بیشتر نمیتوانی استفاده کنی
2-هر چه قدر دوست داری بازی کن مشکلی پیش نمیاد :d

سلام من میخوام یه PS3 بگیرم نمیدونم از پایتخت بگیرم یا توپخونه ؟

پک PS3 چه چیزایی باید داشته باشه ؟ از کجا باید فهمید کنسول آکبنده ؟

مرسی

سلام من میخوام یه PS3 بگیرم نمیدونم از پایتخت بگیرم یا توپخونه ؟

پک PS3 چه چیزایی باید داشته باشه ؟ از کجا باید فهمید کنسول آکبنده ؟

مرسی
اگه میتونی برو از جفت اونجا قیمت بگیر ولی پایتخت رو من پیشنهاد میکنم !
تو پکش هرچی هست رو جعبش عکسش رو انداخته !
توی ایران فکر نکنم هیچ دستگاهی آکبند باشه !!! همش یه چسب الکی میزنن بعد جلو خودت بازش میکنن !

اگه میتونی برو از جفت اونجا قیمت بگیر ولی پایتخت رو من پیشنهاد میکنم !
تو پکش هرچی هست رو جعبش عکسش رو انداخته !
توی ایران فکر نکنم هیچ دستگاهی آکبند باشه !!! همش یه چسب الکی میزنن بعد جلو خودت بازش میکنن !

شرمنده منظورتون کدوم عکساست؟

شرمنده منظورتون کدوم عکساست؟
معمولا كنار جعبه كنسول عكس محتوياتش رو ميزنه
پكهاي مختلف هم با هم فرق ميكنند
به طور مثال پك 60 گيگ معمولي: خود كنسول،يه دسته معمولي ،كابل اتصال به tv ،كابل پاورو كاتالوگ كنسول رو داره!

/QUOTE]

1-چون جای خشابی هارد های بالا 750 گیگ داخله دستگاه نمیرند و نمیتوانی مثلا یک ترا را توی دستگاه بذاری برای همین تا 750 گیگ بیشتر نمیتوانی استفاده کنی
کنسول هارد های اینترنال(داخلی)رو تا 750 گیگ ساپورت می کنه همینطور که دوستمون گفتن اما تا اونجایی که اطلاع دارم PS3 برای پشتیبانی از هارد اکسترنال هیچ محدودیتی از لحاظ حجم نداره ...

سلام
دیشب وقتی داشتم GOW3 بازی می کردم یکباره برق قطع شد
بعد از وصل شدن برق کنسول با دسته روشن نشد و مجبور شدم با دکمه پاور کنسول آنرا روشن کنم
آیا با قطع برق در وسط بازی به کنسول صدمه ای وارد نمی شه؟
در ضمن چرا زود به زود برای برنامه multiMAN ورژنهای جدید می یاد و تفاوت این ورژنها در چیست
همین دیروز آخرین ورژن را نصب کردم ولی دیدم امروز ver 1.16.05 آمده
آیا لازم است ورژنهای جدید را دانلود کنم
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or