هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

هدست واسه گرفتن صدای گیم میخواین یا *PSN ؟
این دو تا فرقشون زیاده

سلام ممنون از توجه تون من چون با کابل dvi کنسولو به مانیتورم وصل کردم حالا صدای بازی رو ندارم حالا فقط نمی دونم چه طور صدای بازی رو دریافت کنم می خوام ببینم میشه با هدست صدای بازی رو دریافت کرد اگه میشه بی زحمت راهشو بگید ؟ هدستش باید خاص باشه ؟ یا با همین هدست های mp3 player هم میشه صدا رو دریافت کرد

با تشکر

سلام ممنون از توجه تون من چون با کابل dvi کنسولو به مانیتورم وصل کردم حالا صدای بازی رو ندارم حالا فقط نمی دونم چه طور صدای بازی رو دریافت کنم می خوام ببینم میشه با هدست صدای بازی رو دریافت کرد اگه میشه بی زحمت راهشو بگید ؟ هدستش باید خاص باشه ؟ یا با همین هدست های mp3 player هم میشه صدا رو دریافت کرد

با تشکر
کسی جواب منو نمیده

دوستان عزیز.یک ps3 60GB FAT دست دوم سالم چه قدر می عرضه؟
چه طور میتونم از سلامت کنسول مطمئن بشم؟مرسی اگه راهنماییم کنید.

ببین هیچ اطیمنانی نیست مگر انکه طرف رفیقت باشه یا اشنات چون ریسکش زیاده نه دستگاه قدیمی هست احتمال زیاد که در اینده چراغ زرد بشه زیاده
نزدیکه 200 تومانی ارزش داره

سلام
دیشب وقتی داشتم GOW3 بازی می کردم یکباره برق قطع شد
بعد از وصل شدن برق کنسول با دسته روشن نشد و مجبور شدم با دکمه پاور کنسول آنرا روشن کنم
آیا با قطع برق در وسط بازی به کنسول صدمه ای وارد نمی شه؟
در ضمن چرا زود به زود برای برنامه multiMAN ورژنهای جدید می یاد و تفاوت این ورژنها در چیست
همین دیروز آخرین ورژن را نصب کردم ولی دیدم امروز ver 1.16.05 آمده
آیا لازم است ورژنهای جدید را دانلود کنم
ممنون
بله صدمه میزنه ولی چه کار میشه کرد ما که توی ایرانیم تند تند برقها میره دیگه باید هواست باشه و وقتی فکر میکنی الان برق میره دستگاه را خاموش کنی
نه اون ابدیت ها هم برای چیزهای که جدید به بازی اضافه میکنه بعضی هاشون مجانی و بعضی هاشون هم پولی
اگر خواستی ابدیت کن نخواستی هم ابدیت نکن

با تشکر
نه نمیشه با هدست صدای بازی را شنید اون هدست ها فقط برای انلاین هستند یا چت
خوب شما باید اون دو فیش زرد و قرمز را بزنی به پشته باند و قبلش باید یک تبدیل بخری و به پشت یلند گو نصب کنی و بعدش بری توی تنظیمات پلی3 و صدا را تنظیم کنی بر دو فیش و بعدش صدا میاد
راهی هست که تروفی های آیدی دیگم رو با آیدی جدیدم سینک کنم؟
نه راهی نیست اون تروفی ها فقط ماله ایدی قبلیت هست:|

خوب شما باید اون دو فیش زرد و قرمز را بزنی به پشته باند و قبلش باید یک تبدیل بخری و به پشت یلند گو نصب کنی و بعدش بری توی تنظیمات پلی3 و صدا را تنظیم کنی بر دو فیش و بعدش صدا میاد

سلام ممنون از جواب ببخشید این تبدیل که میشه اسپیکر رو به این فیش های سفید و نارجی وصل کرد و اسمشو میگید میشه بگید از کجا میتونم بخرم

با تشکر

سلام ممنون از جواب ببخشید این تبدیل که میشه اسپیکر رو به این فیش های سفید و نارجی وصل کرد و اسمشو میگید میشه بگید از کجا میتونم بخرم

با تشکر

والا اسمش نمیدونم بهش بگی خودشون بهت میدند بیشتر هم لازم برقی ها دارند اگر اونها هم نداشتند برو به قطعات فروشی کامیپوتر
بهش بگو اقا یک تبدیل دو فیش به فیش باندی میخوام این طوری بگی بهت میدند:d:d:d:d
خودم این طوری گفتم
:d:d:d:d:d

اقا من سه چهار روزی به علت نداشتن بازی ps3 رو روشن نکردم امروز هارد اکسترنال گیرم اومد وصل کردم روشن که کردم تو استارت اپ همونجا که مینویسه play station 3 خیلی ریز همیشه رنگش نقرهای بود اما صبح بژ شده بود. من 2 هفتست گرفتم ایا اون قسمت استارت اپ اتوماتیک رنگ عوض میکنه؟ تو ی تم ستینگ رفتم هرچی گشتم جایی نبود که بشه رنگ استارت اپ روعوض کرد

اوایل استارت اپ نقره ای بود منم رنگ بک گراند رونقره ای کرده بودم اما حالا بژ میاد بالا بعد نقره ای میشه.

اینطوری خیلی ضایست

نکنه بلایی سرش امده؟ امروز اعصابمو ریخته به هم اگه میشه سریع جواب بدید تا با خیال راحت بخوابم:-s:-s:-s:-s:-s

اقا من سه چهار روزی به علت نداشتن بازی ps3 رو روشن نکردم امروز هارد اکسترنال گیرم اومد وصل کردم روشن که کردم تو استارت اپ همونجا که مینویسه play station 3 خیلی ریز همیشه رنگش نقرهای بود اما صبح بژ شده بود. من 2 هفتست گرفتم ایا اون قسمت استارت اپ اتوماتیک رنگ عوض میکنه؟ تو ی تم ستینگ رفتم هرچی گشتم جایی نبود که بشه رنگ استارت اپ روعوض کرد

اوایل استارت اپ نقره ای بود منم رنگ بک گراند رونقره ای کرده بودم اما حالا بژ میاد بالا بعد نقره ای میشه.

اینطوری خیلی ضایست

نکنه بلایی سرش امده؟ امروز اعصابمو ریخته به هم اگه میشه سریع جواب بدید تا با خیال راحت بخوابم:-s:-s:-s:-s:-s

نه داداش چه بلایی :d
با عوض شدن افکت که ps3 خراب نمیشه
خیالت راحت!

دوستان من با دسته ps3 راحت نیستم و من دسته xbox 360 سیمدار اصل دارم اما 10 بار امتحان کردم ps3 نشناخت و شنیدم که کلا بهش نمی خوره
اما میگن دسته pc به ps3 می خوره من می خوام یکی از این مدل های لاجیتک رو بگیرم اما بازم شنیدم دسته باید حتما سیم دار باشه
می خواستم بدونم دسته بی سیم باهاش کار نمیکنه؟؟
اگه سیم دار بگیرم همه دکمه هاش توی بازی ها درست کار می کنه یا ممکن بعضی هاش کار نکنه؟
جون بازی سنتر جواب بدین ... ممنون

اين متد پاك كردن گرد و خاك توی PS3 واقعيه؟اگه واقعيه انجامش به دستگاه لطمه نمی زنه؟
لطفا جواب بديد.

بله واقعی البته امکان ضرر هم هست ریسکش بالا هست امکان داره خوب بشه و امکان داره بد بشه دیگه به شانست بستگی داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or