هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دسته های Six axis با دسته اصلی که درون جعبه همراهPS3 هست,چه تفاوتی دارند و آیا برای انجام برخی از بازی ها مجبور به استفاده از دسته
six axis هستم؟

البته دوست خوبم نیما جوابتون رو داد ولی سوال شما رو فکر کنم یه کمی بد متوجه شد.ببینید کلا PS3 دو نوع دسته داره.یکی SIXAXIS و یکی DUALSHOCK3 .

دسته ی SIXAXIS دارای سنسور حرکتی است.
دسته ی DUALSHOCK3 علاوه بر سنسور حرکتی دو عدد موتور Vibration یا لزرشی هم داره پس یعنی از SIXAXIS کاملتره !
شما همه ی بازیها رو میتونید با هر دو دسته بدون هیچ محدودیتی انجام بدین و اینطوری نیست که دسنه ی SIXAXIS چیزی اضافه بر DUALSHOCK3 داشته باشه و در واقع SIXAXIS جز زیر مجموعه ی DUALSHOCK3 هستش و اگر DUALSHOCK3 دارید دستتون قابلیت اضافی لرزش هم داره.

سلام به همگی یه سوال داشتم من داخل فلش عکس میریزم وصل میکنم به کنسول تو قسمت Photo وقتی داخل فلش میرم میگه هیچ عکسی وجود نداره کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
اگر راهنمایی کنید ممنون میشم چون میخوام والپیپر عوض کنم .

سلام به همگی یه سوال داشتم من داخل فلش عکس میریزم وصل میکنم به کنسول تو قسمت Photo وقتی داخل فلش میرم میگه هیچ عکسی وجود نداره کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
اول باید فرمت فلش fat32 باشه.
بعد اگه نشون نداد روی قسمت photo مثلث بزن و Show all یه چیزی تو همین مایه هاست بزن بعد نشون میده:d

سلام دوستان
برای خرید ps3 باید به چه نکاتی توجه داشته باشم؟
درود
اول اینکه ممنون از دوستان و اساتید که کمی و کاستی های همدیگرو میگیرن تا دوستان در جهت درست راهنمایی بشند :excited::excited:
ببین موقع خرید کنسول PS3 به تاریخ تولید کنسول
پاره نشده قسمت های از شماره سریال و اعدادی که روی جعبه هستش
پلمب بودن کامل جعبه
برسی دسته جهت اصلی بودن ( این خیلی مهم هستش);)
همچنین انجام این کار
که مثل این دوستمون ایجوری نشی
واسه خرید دسته به فروشنده بگید شماره سریال دسته رو برداره . بعد با آبدیت بالایه 1.41 . تست کنید . اگه اصل بود که هیچ ولی اگه اگه دو چراغ شد برید بکوبید تو سرش البته تو فاکتور بگه که اگه دو چراغ شد پس میگیرم با مهر مغازه حتما حتما ,واسه این میگم شماره سریاله روی دسته نه کارتون . برداره که بعدن نگه این مال من نیست

حالا یکی مثل من بیچاره اون اوایل نمیدونستم دو چراغ چیه . خریدم و دو چراغ شد رفتم پس بدم گفت پس نمیگرم منم فاکتورو انداخته بودم در نتیجه هیچ شد
ببین رجیون کنسول چیه؟؟؟
بپرس فریمورش چنده؟
و غیره .............
;;)

درستش اینه که توی فلشتون یه فولدر به نام PHOTO با حروف بزرگ درست کنید و عکس ها را بریزید اونجا ولی میشه رفت روی فلش و مثلث و Show All رو زد و همه رو نشون میده(چیزی که دوست خوبمون هم اشاره کردن)

• Like
Reactions: Mohammad®eza
nimaprince و Captain_Black ممنون از راهنمایی خوبتون@};-@};-@};-:thanks::thanks::thanks::thanks:

ببین دوست عزیز شما اول کابل HDMI به DVI خودتون وصل کنید به کنسول و LCD خودتون بعد اون کابلی که توی کاراتن و جعبه PS3 همراه کنسول هستش رو هم به PS3 در درگاه خودش وصل کنید و دو سر رنگی اون (یعنی قرمز و سفید ، )که مربوط به صدا هستند رو به بلند گو یا هدست خودتون وصل کنید

nimaprince گرامی لطفادر مورد قسمت صدا گرفتن ازps3 بیشتر توضیح بدید.
2 تا فیش مربوط به صدا رو چطوری به اسپیکری که برای pc هست,وصل کنم؟تبدیل خاصی برای وصل کردنش لازمه یا به صورت مستقیم میشه اون دو تا فیشرو وصل کرد؟( اصلا میشه از اسپیکری که به pc وصله برای ps3 استفاده کرد؟اسپیکر من 5.1 کریتیو هست)

تشکر فراوان::victory::thanks:

آخرین ویرایش:
nimaprince و Captain_Black ممنون از راهنمایی خوبتون@};-@};-@};-

2 تا فیش مربوط به صدا رو چطوری به اسپیکری که برای pc هست,وصل کنم؟تبدیل خاصی برای وصل کردنش لازمه یا به صورت مستقیم میشه اون دو تا فیشرو وصل کرد؟( اصلا میشه از اسپیکری که به pc وصله برای ps3 استفاده کرد؟اسپیکر من 5.1 کریتیو هست)

تشکر فراوان::victory:

خواهش میکنم.>:d<
شما وقتی تصویر رو با HDMI To Dvi تونستی بگیری نوبت به صدا میرسه.
برای صدا باید اون کابل 3 فیش(کامپوزیت)رو از توی کارتن PS3 در بیاری و وصلش کنی به PS3 ولی از سه رنگش فقط سفید و قرمز رو نیاز داری.باید این دو رو به ووفر یا بلندگوی PC ات وصل کنی و مشکلت حل میشه.البته ممکنه اسپیکر یا ووفرت به جای 2 تا فیش قرمز و سفید فقط یه فیش بخوره که در اونصورت باید یه تبدیل صدای 2 به 1 بخری که حدودا 500 تومنه(وسیله ای بسیار کوچک)و مشکلت حل میشه.البته باید از توی منوی PS3 قسمت Display Settings وقتی Display رو گذاشتی روی HDMI ازت میپرسه صدا رو میخوای از کجا بیاری؟ و باید بزنی Composite و مشکلت حل میشه رفیق.

nimaprince و Captain_Black ممنون از راهنمایی خوبتون@};-@};-@};-:thanks::thanks::thanks::thanks:

تشکر فراوان::victory::thanks:
ببین اگر ورودی صدای اسپیکرت 1 فیشه(سوزنی هستش)(یک به یکه هستش)
خوب میری الکتریکی یه تبدیل یک به دو و همچنین یه کانکتور 2 به 2 میگیری همش با هم هزار تومتن هم نمیشه
اونوقت خروجی از کابل PS3 (سه فیش) رو ، رنگ های قرمز و سفیدشو وصل کن به یک طرف 2 به 2 و اون طرف 2 به 2 رو اون کابل 2 به 1 بزن و سمت سوزنی این فیشو وصل کن به اسپیکرت
اگر هم که اسپیکرت ورودی صدا به صورت 2فیش داره مستقیم بزن به همون
اگر نتونستی وصلش کنی فردا ظهر یه آموزش توپ و تصویری برات تهیه میکنم و میزارم برای تمام دوستان

به شدن که میشه ولی باید آپدیتو جدا گیر بیاری بعد اونو به همون روش ریختن بازی های کپی ، اونو نصب کنید
ولی اینکه بخوای از اینترنت بگیری خطر بن شدن برا شما داره

موفق باشید

سلام
من با نرم افزار PS3_Game_Updater_1.4 بازی GOD OF WAR3 را روی کامپیوتر آپدیت کردم و یک فایل HP9000-BCAS25003_00-PATCH00000000000-A0103-V0100-PE.pkg ایجاد شده است که حجم آن 5.25 مگابایت است
همچنین برای بازی GT5 ورژن 1.02 یک فایل EP9001-BCES00569_00-0000000000000000-A0105-V0100-PE.pkg ایجاد شده است که تا الان حجم دانلود آن بالای 85 مگابایت است و هنوز ادامه داره و داره دانلود می کنه!!!!
1-آیا باید این فایلها را جداگانه نصب کنم؟ از کدام قسمت؟
2-با نصب فایل آپدیت بازی cfw از کار نمی افته؟
3-آیا اصولا انجام آپدیت لازم است که انجام بشه یا نه و با آپدیت بازیها چه امکاناتی به بازی اضافه می شه؟
ممنون

آخرین ویرایش:
آقا دوستان کسی میدونه کجا دسته ps3 تعمیر میکنند . من دسته ps3 رو باز کردم چون یه دکمش خراب شده بود ولی الان دیگه بلد نیستم ببندمش کنم یعنی هر کاری میکنم دکمه هاش مثل اولش نمیشه (مشکلم همین بستنشه)

درود
اول اینکه ممنون از دوستان و اساتید که کمی و کاستی های همدیگرو میگیرن تا دوستان در جهت درست راهنمایی بشند :excited::excited:
ببین موقع خرید کنسول PS3 به تاریخ تولید کنسول
پاره نشده قسمت های از شماره سریال و اعدادی که روی جعبه هستش
پلمب بودن کامل جعبه
برسی دسته جهت اصلی بودن ( این خیلی مهم هستش);)
همچنین انجام این کار
که مثل این دوستمون ایجوری نشی

ببین رجیون کنسول چیه؟؟؟
بپرس فریمورش چنده؟
و غیره .............
;;)

با تشکر از توضیحات کاملتون
رجیون باید چی باشه ؟

آقا دوستان کسی میدونه کجا دسته ps3 تعمیر میکنند . من دسته ps3 رو باز کردم چون یه دکمش خراب شده بود ولی الان دیگه بلد نیستم ببندمش کنم یعنی هر کاری میکنم دکمه هاش مثل اولش نمیشه (مشکلم همین بستنشه)
داداش به نظر من جایی نبر برای تعمیر.
(( توپخونه تعمیراتی زیاده. شرکت لادیز یا بانیان هم میتونی ببری. اگه خواستی بگو آدرسش رو بهت بدم))
من خودم یک بار دکمه L2 (قسمت ژله ای داخلیش) گیر کرده بود. دسته رو باز کردم درستش کردم.

حالا شما عکسش رو بفرست تا راهنماییت کنم.
راستی این 2 تا عکس هم اون زمانی باز کردم گرفتم. شاید کمکت کنه.
>:d<
مشکلی بود بگو:::

xsbz6wp3zkwnj9x9r72v.jpg

http://www2.bazinama.com/img/files/xsbz6wp3zkwnj9x9r72v.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or