هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام

قابلیت 3D کنسول PS3 با فریمور 3.50 به این کنسول اضافه شد
از بازی های فوق GT5 رو به صورت 3D دیدم و بازی کردم که میتونم بگم فوق العاده بود ( حالا نمیدونم من اولین بارم بود میدیدم یا کلا اینقدر باحاله;;))
کیفیت 3D این کنسول در بالاترین حد ممکنه ( طبق گفته سازنده های کنسول و پشتیبانی کننده های کنسول )

سلام
بازی GT5 سه بعدی است؟ منظورتان بازی Grain Turisom5 است ؟
روی جلدش که هیچی در مورد سه بعدی بودنش اشاره نشده؟
چطوری می شه سه بعدی پخشش کرد چون تلویزیون ما سه بعدی است؟
آیا نیازی به دیسک اوریجینال بازی می باشد؟
ممنون

سلام
بازی GT5 سه بعدی است؟ منظورتان بازی Grain Turisom5 است ؟
روی جلدش که هیچی در مورد سه بعدی بودنش اشاره نشده؟
چطوری می شه سه بعدی پخشش کرد چون تلویزیون ما سه بعدی است؟
آیا نیازی به دیسک اوریجینال بازی می باشد؟
ممنون

بله
GT5 همون Grain Turisom5هستش
كلا بازي Grain Turisom5 كلا به صورت سه بعدي عرضه شد
حالا روي جلد اين چيزي ننوشته زياد مهم نيست
مثلا تو اين يكي نوشته
Gran%20Turismo%205%20-%20U.S%20Ver%20%28PS3%29%20cover%20front.jpg

براي پخش بازي هم كافيه ديسكو بزاري تو كنسول و تو قسمت تنضيمات تصوير بازي (داخل منو) تنظيمش كني و راحت بازي كني البته عينك يادت نره
نسخه كپي بازي هم اين قابليتو داره ( البته اگه حذف نشده باشه )

سلام به دوستان من یک مشکل دارم وقتی دستگاه رو با دانگل بالا میارم وقتی یک فیلم dvd مثلا قهوه ی تلخ رو که میزارم اجرا نمیکنه ولی بدون دانگل که روشن میکنم راحت میخونه ممنون میشم کمکم کنید

چند تا سوال از دوستان دارم, لطفا راهنمایی کنید.

1.از کابل HDMI که مخصوص سینمای خانگی هست میشه برای اتصال PS3 به مانیتور استفاده کرد؟(کابل HDMI که من دارم ,سونی هست)

2. مانیتور من خروجی صدا داره ولی من میخوام بصورت جداگانه از PS3 صدا بگیرم. برای وصل کردن اسپیکر به PS3 چه کارهایی باید انجام بدم(اگر ممکن هست راهنمایی همراه با عکس باشه , خیلی خوب میشه)

3.پک پلاتینیوم با معمولی در بازی های ارجینال ,چه تفاوت هایی دارند( اگر ممکنه عکس از هر دو پک بزارید)

4. بعضی از بازی ها عنوان Game of The Year Edition رو دارند ,مثل:

Fallout 3
Fallout 3 Game of The Year Edition

در مورد تفاوتشون راهنمایی کنید؟

5. با توجه به کدام نکات میشه تشخیص داد که بازی ارجینالی که قصد خریدش رو داریم پلمپ و نو هست؟ ( یعنی دست دوم و پلمپ شده توسط مغازه دار نباشه)

مرسی:)

یه سوال فوری و اضطراری !

من تازه ps3 خریدم... شنیده بودم میشه مثل ایکس باکس بازی ها رو روی هارد کنسول ریخت و موقع اجرای بازی از هارد اطلاعات رو بخونه.... ُی دی هم تو دستگاه باید باشه ...

منتها دیروز هر چی منو ها رو زیر و رو کردم پیدا نکردم ...

یکی میگه چه جوریه؟ کجا باید برم؟!

یه سوال فوری و اضطراری !

من تازه ps3 خریدم... شنیده بودم میشه مثل ایکس باکس بازی ها رو روی هارد کنسول ریخت و موقع اجرای بازی از هارد اطلاعات رو بخونه.... ُی دی هم تو دستگاه باید باشه ...

منتها دیروز هر چی منو ها رو زیر و رو کردم پیدا نکردم ...

یکی میگه چه جوریه؟ کجا باید برم؟!

این آپشن تو برخی از بازیها هست
که اگه باشه اول بازی خودش نصب روی هارد رو اطلاع میده
برای همه این بازیهای این امکان وجود نداره

بله
GT5 همون Grain Turisom5هستش
كلا بازي Grain Turisom5 كلا به صورت سه بعدي عرضه شد
حالا روي جلد اين چيزي ننوشته زياد مهم نيست
مثلا تو اين يكي نوشته

براي پخش بازي هم كافيه ديسكو بزاري تو كنسول و تو قسمت تنضيمات تصوير بازي (داخل منو) تنظيمش كني و راحت بازي كني البته عينك يادت نره
نسخه كپي بازي هم اين قابليتو داره ( البته اگه حذف نشده باشه )

سلام
من دیشب کپی GT5 را خریداری کردم و آنرا نصب کردم و در منوهای مختلف آن هر چقدر گشتم امکان پخش سه بعدی ندیدم
این GT5 که من نصب کردم نسخه prologue می باشد
آیا همین نسخه دارای امکان پخش سه بعدی می باشد یا نسخه دیگر؟
لطفا اسم نسخه کامل بازیهایی که امکان پخش سه بعدی دارند را ذکر کنید
ممنون

:x:x

سلام
من دیشب کپی GT5 را خریداری کردم و آنرا نصب کردم و در منوهای مختلف آن هر چقدر گشتم امکان پخش سه بعدی ندیدم
ممنون

خودت داری میگی Prologue نه نسخه اصلی!

سلام
ممنون

خوب نه ديگه
اين نسخه اي كه شما خريداري كردي اصلا نسخه اصلي GT5 نيست
حدود يك سال قبل امده.....................
اصلا 3D نداره
شما بايد هميني كه من عكسشو براتون گزاشتم بخري و حالشو ببري;)

چند تا سوال از دوستان دارم, لطفا راهنمایی کنید.

1.از کابل HDMI که مخصوص سینمای خانگی هست میشه برای اتصال PS3 به مانیتور استفاده کرد؟(کابل HDMI که من دارم ,سونی هست)

2. مانیتور من خروجی صدا داره ولی من میخوام بصورت جداگانه از PS3 صدا بگیرم. برای وصل کردن اسپیکر به PS3 چه کارهایی باید انجام بدم(اگر ممکن هست راهنمایی همراه با عکس باشه , خیلی خوب میشه)

3.پک پلاتینیوم با معمولی در بازی های ارجینال ,چه تفاوت هایی دارند( اگر ممکنه عکس از هر دو پک بزارید)

4. بعضی از بازی ها عنوان Game of The Year Edition رو دارند ,مثل:

Fallout 3
Fallout 3 Game of The Year Edition

در مورد تفاوتشون راهنمایی کنید؟

5. با توجه به کدام نکات میشه تشخیص داد که بازی ارجینالی که قصد خریدش رو داریم پلمپ و نو هست؟ ( یعنی دست دوم و پلمپ شده توسط مغازه دار نباشه)

مرسی:)
اوه اوه اوه.....................................
چقدر سوال:d
خوب ميرم سر وقت جواب ها ....;)
1- بله از هر كابل HDMI ميتوني استفاده كني
فقط يه پيشنهاد از كابلي كه استفاده ميكني سعي كن استاندارد باشه تا جلوي نويز و خرابيرو بگيره;;)
2- براي اين مشكلت به پست شماره #10576 همين صفحه قسمت سومش مراجعه كن
حداقل يه چندتا پستو بخون ديگه.....:-o
3- ببين بين پك پلاتينوم و غير پلاتينوم هيچ فرقي نيست
يعني وقتي يه بازي مياد به بازار و مدتي تو بازار هست و به قيمت 60 دلار فروش ميره بعد چند ماه همون بازي رو به قيمت كمتر تو يه پك ديگه كه بهش پلاتينوم ميگن به بازار ميدن
هيچ فرقي از لحاظ كيفيت و دفترچه و محتوا نداره فقط قاب اون بيرنگه و كريستالي هستش و قاب اين زنگ نقره اي
مثل اينها
پك اصلي و غير پلاتينيوم
killzone2_ps3_cover.jpg

پك پلاتينوم
killzone-2-platinum.jpg

4- بازي هاي Game of The Year Edition ، بازي هاي هستن كه تو اون سال فروش خوبي دارند و پك و پچ براشون امده
براي همين بعد از يه مدت يه نسخه ازشون ميدن بيرون كه كامله و همه آپديت ها و پچ ها رو داراست

5- خوب بازي PS3 كه اصلا ديسك كپي به اون معناي بازي هاي PC نداره
هرچي تو بازار هست ارجيناله
مثل تصاوير فوق
براي پلمب بودن هم وقتي ديسكي رو ميخري يه پلاستيك روش هست كه آرم پلي استيشن هست روش كه مثل سيگار يا بسكويت باز ميشه
معلومه ديگه
اين

خوب نه ديگه
اين نسخه اي كه شما خريداري كردي اصلا نسخه اصلي GT5 نيست
حدود يك سال قبل امده.....................
اصلا 3D نداره
شما بايد هميني كه من عكسشو براتون گزاشتم بخري و حالشو ببري;)

ضمن تشکر
آیا نسخه قبلی را حذف کنم و بعد نسخه جدید را نصب کنم؟ یا روی قبلی نصب شود؟
ممنون

آقا چه جوری میشه بازی killzone 3 رو از روی دی وی دی های کپی شده-10تان- به هارد اکسترنالی که فرمتش fat32 هستش انتقال داد.موقع اکستراکت ارور کمبود فضا میده لطفا کمک.
آقا هاردم فضا داره ولی فرمتش fat32 هستش و این بازی دارای فایل بزرگتر از 4 گیگه که تو فرمت fat نمیره.

پس این کسایی که بازی میریزن رو هارد اکسترنال چطور این کارو میکنن؟
خیلی برام مهمه که بدونم لطفا:">

درمورد اطمینان از پلم واقعی بودن بازی یه نوار رو لاستیک دور بازی هست واسه بازکردنش که روش با فنت مخصوص play staion 3 همین طور تکرار شده کلا بازی که نو هست مشخصه

ضمن تشکر
آیا نسخه قبلی را حذف کنم و بعد نسخه جدید را نصب کنم؟ یا روی قبلی نصب شود؟
ممنون
اين دوتا اصلا ربطي به هم ندارند
ميتوني قبلي رو پاك كني و اين جديد رو نصب كن چون شامل همون هم ميشه و كامل كامل هستش

اوه اوه اوه.....................................
چقدر سوال:d
خوب ميرم سر وقت جواب ها ....;)

ممنون از پاسخ های کاملی که دادید.:thanks:

دکمه تشکر نداره ولی یه دکمه دیگه داره برا اعتبار دادن: همون دکمه زرد وسطی که شبیه یه مداله

به خاطر پاسخ های خیلی خوب و کاملی که دادید, قصد داشتم به پست شما اعتبار بدم که ظاهرا به علت عضو جدید بودن, قادر به انجام این کار نیستم.
چون هرچی دنبال مدالی,نشانی و... برای دادن اعتبار گشتم, موردی یافت نشد.:sorry:

1. نحوه تشخیص دسته اصلی از دسته های غیر اصل؟(تاپیکش رو نگاه کردم ولی پست اول پاک شده بود و توضیحی درباره تشخیص دسته اصلی نبود)

2. دسته های Six axis با دسته اصلی که درون جعبه همراهPS3 هست,چه تفاوتی دارند و آیا برای انجام برخی از بازی ها مجبور به استفاده از دسته
six axis هستم؟

:thanks::thanks:

ممنون از پاسخ های کاملی که دادید.:thanks:

به خاطر پاسخ های خیلی خوب و کاملی که دادید, قصد داشتم به پست شما اعتبار بدم که ظاهرا به علت عضو جدید بودن, قادر به انجام این کار نیستم.
چون هرچی دنبال مدالی,نشانی و... برای دادن اعتبار گشتم, موردی یافت نشد.:sorry:

1. نحوه تشخیص دسته اصلی از دسته های غیر اصل؟(تاپیکش رو نگاه کردم ولی پست اول پاک شده بود و توضیحی درباره تشخیص دسته اصلی نبود)

2. دسته های Six axis با دسته اصلی که درون جعبه همراهPS3 هست,چه تفاوتی دارند و آیا برای انجام برخی از بازی ها مجبور به استفاده از دسته
six axis هستم؟

:thanks::thanks:
سلام مجدد
خواهش میکنم یکی طلب من هر وقت کاربر سایت شدی به ما اعتبارو عنایت کن ...:d
جواب ها :
1-اول ببین چندتا پیچ پشتش هست اگه 5 تا پیچ داره آره اصلی ولی اگر 6 تا متاسفانه تقلبی هستش
دوم اینکه اگر فریمور 3.41 به بالا نصب باشی بخصوص اگر 3.50 نصب کنی و دسته کار کنه باز هم یکی دیگه از علائم اصل بودنه
سوم نوشته SONY و آرم روی دکمه PS رو دسته کمرنگ تر و کدر تر هستن
2- ببین این مربوط به قبل میشه الان دیگه تو کنسول های اسلیم که امدن روی همه کنسولها (تو جعبه شون) دسته موجود همون SIXAXIS هستش
فرقش هم اینه که این دسته ه شش محوره هستن وقابلیت های حرکتی دارند
بله برای انجام خیلی از بازی ها به این مدل دسته ها نیاز دارید
نمونه بازر و جامع بازی HEAVY RAIN که کلا بازی با همین چپ و راست و بالا و پایین کردن دسته انجام میشه
موفق باشید

البته اگر جایی از جواب هام اشتباه هستش اساتید اصلاحش کنند
ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or