هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دلیلش چیه الان؟
من میگم که تا 1024×1280 ساپورت میکنه بعد شما میگی...
یکی بیاد علمی تر جواب بده لطفا"
وقتی مانیتور شما HDCP ساپورت نباشه شما نمیتونید با PS3 ازش تصویر بگیرید.
مانیتور شما ورودی DVI داره؟
آقا من دو بار این آپدیت 3.56 رو دانلود کردم با پیسی.هر دو بار موقع آپدیت تو 78% ارور میده!چه غلطی بکنم؟:|
توصیه میکنم با خود PS3 آپدیت مربوط به firmware رو دانلود کنید که به صورت اتوماتیک firmware update مربوط به ریجن خودشو دانلود و چنین مشکلهایی پیش نمیاد .

عکس مانیتور
بداد من برسید :d
مانیتورت HDCP ساپورت نیست .
برای PS3 آداپتور تبدیل VGA خیلی کم پیدا میشه چیز نامعقولیه کلا ولی اگه بتونی یه همچین کابلی(PS3 VGA Cable) گیر بیاری احتمالا کارت راه میوفته . قیمتش هم حدودای 20 تا 30 تومانِ . احتمال اینکه حتی با این کابل بتونی HDCP رو دور بزنی وجود داره ولی 100 درصد اُفت کیفیت پیدا میکنی . به نظر منکه اصلا ارزششو نداره!

درود بر شما.آقا من یه مشکل عجیبی با کنسولم دارم.من بازی هایی مثه آنچارتد 1 و بازی متور کراس رو که اجرا میکنم صفحه اول بازی که سیاهه میاد و بازی اجرا نمیشه و تویه همون صفحه سیاه میمونه.بعد همین بازی ها رو که دوستانم با کنسولشون تست کردن راحت جواب میده.ناگفته نماند من هم دیسک اریجینال دارم و هم از بازی کپی استفاده میکنم و در آخر هم من احساس میکنم موقع اجرای بازی(صفحه سیاه اول بازی)تصویر حالت پرش پیدا میکنه و بعدش دستگاه هنگ میکنه و باید ریستارتش کنم.دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم

درود بر شما.آقا من یه مشکل عجیبی با کنسولم دارم.من بازی هایی مثه آنچارتد 1 و بازی متور کراس رو که اجرا میکنم صفحه اول بازی که سیاهه میاد و بازی اجرا نمیشه و تویه همون صفحه سیاه میمونه.بعد همین بازی ها رو که دوستانم با کنسولشون تست کردن راحت جواب میده.ناگفته نماند من هم دیسک اریجینال دارم و هم از بازی کپی استفاده میکنم و در آخر هم من احساس میکنم موقع اجرای بازی(صفحه سیاه اول بازی)تصویر حالت پرش پیدا میکنه و بعدش دستگاه هنگ میکنه و باید ریستارتش کنم.دوستان راهنمایی بفرمایند ممنون میشم

اینجا بپرس سریع جواب میگیری احتمالا از EBOOT که من اصلا ازش سر در نمی یارم و استفاده نکردم
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33248&page=271

با تشکر از دوستان بابت پاسخگویی

الان من اینطور برداشت کردم که با کابل VGA که کمیاب هست میشه HDCP (چی هست این؟) رو دور زد و 720 رو گرفت ولی کیفیت کمی افت میکنه! درسته؟
جایی سراغ دارین VGAرو با قیمت مناسب بفروشن؟ PM بفرمائید.

الان من اینطور برداشت کردم که با کابل VGA که کمیاب هست میشه HDCP (چی هست این؟) رو دور زد و 720 رو گرفت ولی کیفیت کمی افت میکنه! درسته؟
جایی سراغ دارین VGAرو با قیمت مناسب بفروشن؟ PM بفرمائید.
HDCP در واقع سیستمی برای رمز گذاری تصاویر و حق کپی رایت هستش . حتما افت کیفیت پیدا میکنید!
جایی که سراغ ندارم باید بگردی پیدا کردنش مشکلـه .

مدل دستگاهم cech-2104A

اسلیم 120
اگه لطف کنید لینکی بگذارید برای شناسایی زمان تولید ساخت
رو جعبم تاریخ ساخت ننوشته
ممنون میشم لینکی بذارید

سلام.
نمیدونستم سوالمو دقیقا کجا بپرسم ولی در نهایت جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم.
من رو PS3 دوتا user دارم،آنلاین BO بازی میکنم.من اکانت خودم رو داده بودم دوستم واسم هک کنه تا level up کنم.دوستم هک کرد و فرداش 3.56 اومد و من بن شدم.الان خودم میدونم که دیگه با این اکانت نمیتونم BO بازی کنم ولی تو اکانت داداشم یه پیغام دیگه میده که میگه کنسول به صورت دایم بن شده..حالا من میخوام یه PS3 دیگه بگیرم.میخوام بپرسم که اگه من با اکانت دادشم بخوام BO بازی کنم دوباره بن میشم؟میدونم که اگه با اکانت خودم بازی کنم بن میشم چون کلا اون اکانتم بن شده ولی چون داداشم هک نکرده و پیغام میده که کنسول بن شده،میخوام بدونم که اگه با اکانت دادشم تو یه PS3 دیگه بازی کنم،اونم بن میشه یا نه؟؟
ممنون. :)

سلام.
نمیدونستم سوالمو دقیقا کجا بپرسم ولی در نهایت جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم.
من رو PS3 دوتا user دارم،آنلاین BO بازی میکنم.من اکانت خودم رو داده بودم دوستم واسم هک کنه تا level up کنم.دوستم هک کرد و فرداش 3.56 اومد و من بن شدم.الان خودم میدونم که دیگه با این اکانت نمیتونم BO بازی کنم ولی تو اکانت داداشم یه پیغام دیگه میده که میگه کنسول به صورت دایم بن شده..حالا من میخوام یه PS3 دیگه بگیرم.میخوام بپرسم که اگه من با اکانت دادشم بخوام BO بازی کنم دوباره بن میشم؟میدونم که اگه با اکانت خودم بازی کنم بن میشم چون کلا اون اکانتم بن شده ولی چون داداشم هک نکرده و پیغام میده که کنسول بن شده،میخوام بدونم که اگه با اکانت دادشم تو یه PS3 دیگه بازی کنم،اونم بن میشه یا نه؟؟
ممنون. :)
باید یه اکانت جدید بسازی چون اکانتت بن شده !

سلام دوستان یه سوال دارم
روی یکی از وردی های مانیتور من نوشته DVI-D حالا میخوام بدونم این همون ورودی DVI هستش که کابلش برای PS3 موجوده یا نه اگه اینطوره من می تونم با کابل DVI پی اس 3 رو وصل کنم به مانیتور
اونوقت قیمت این کابل چقدر هستش

ممنون

سلام دوستان یه سوال دارم
روی یکی از وردی های مانیتور من نوشته DVI-D حالا میخوام بدونم این همون ورودی DVI هستش که کابلش برای PS3 موجوده یا نه اگه اینطوره من می تونم با کابل DVI پی اس 3 رو وصل کنم به مانیتور
اونوقت قیمت این کابل چقدر هستش

ممنون
فکر کنم همین باشه !!
مانیتورت چیه ؟ ! مدل !!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or