هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
دوستان من یه FFXIII ریجن 3 دارم که تو XMB وقتی می رم روش مثل بازیهای دیگه والپیپرش نمیاد و بجاش یه علامت قفل و نوشته کانکت قفل شده توسط والدین میاد.
هر دفعه هم که می خوام برم تو بازی باید پسورد (4 تا صفر) بزنم تا بره تو بازی.
می خواستم بپرسم راهی نیست که بتونم کلا این قفل رو بردارم و والپیپر بازی هم نمایش داده شه؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
دوستان من یه FFXIII ریجن 3 دارم که تو XMB وقتی می رم روش مثل بازیهای دیگه والپیپرش نمیاد و بجاش یه علامت قفل و نوشته کانکت قفل شده توسط والدین میاد.
هر دفعه هم که می خوام برم تو بازی باید پسورد (4 تا صفر) بزنم تا بره تو بازی.
می خواستم بپرسم راهی نیست که بتونم کلا این قفل رو بردارم و والپیپر بازی هم نمایش داده شه؟
شما برو تو منوی Settings بعد Security Settings هر چی تنظیمات اعم از BD Parental Control , DVD Parental Control و خود Parental Control به حالت Off تنظیم کن . کلا هر چی قفل امنیتی میبینی off کن!

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
شما برو تو منوی Settings بعد Security Settings هر چی تنظیمات اعم از BD Parental Control , DVD Parental Control و خود Parental Control به حالت Off تنظیم کن . کلا هر چی قفل امنیتی میبینی off کن!
همه شون رو off کردم ولی باز همینجوریه!
والپیپر بازی نمیاد و بجاش علامت قفل میاد و پسورد می خواد!
از دوستان اینجا کسی FFXIII ریجن3 نداشته که بدونه چجوری می شه این مشکل رو حل کرد؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
همه شون رو off کردم ولی باز همینجوریه!
والپیپر بازی نمیاد و بجاش علامت قفل میاد و پسورد می خواد!
از دوستان اینجا کسی FFXIII ریجن3 نداشته که بدونه چجوری می شه این مشکل رو حل کرد؟
یه سرچ کردم برات
مثکه بازی 6 تا Unlockable Theme داره و اینم جزوشون ـه . باید unlock ـش کنی. دفترچه بازی رو هم یه نگاهی بکن ببین احتمالا پسوردی چیزی برای این داره یا نه .

سلام دوستان من زمانی که PS3 رو روشن میکنم و وارد فلان بازی میشم بعد از یکی دو ساعت صدای فن هاش بلند میشه و احساس میکنم مشکلی چیزی داره اما اصلا در روند بازی مشکلی ایجاد نمیکنه ، در ضمن من دستگاه رو بصورت عمودی قرار دادم مشکلی نداره که؟
مشکلی نداره به خاطر اینه که موقع گرم شدن کنسول ، فن به صورت اتوماتیک روی دور تند میره و صدای بیشتری ایجاد میکنه . عمودی قرار دادنش هم براش مشکلی ایجاد نمیکنه .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: S0HEIL

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سلام دوستان من زمانی که PS3 رو روشن میکنم و وارد فلان بازی میشم بعد از یکی دو ساعت صدای فن هاش بلند میشه و احساس میکنم مشکلی چیزی داره اما اصلا در روند بازی مشکلی ایجاد نمیکنه ، در ضمن من دستگاه رو بصورت عمودی قرار دادم مشکلی نداره که؟

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود

نه مشکلی نیست!

طبیعیه....

...hadi

کاربر سایت
Jan 27, 2011
132
نام
Hadi
شماره سریال

سلام دوستان عزیز.....
شماره سریال و تاریخ تولید دستگاه چه طوری بدست بیارم تو صفحه ...؟ چنین چیزیه ممکنه.؟
چون شماره سریال دستگاه من از پشتش کندن..؟میخواستم شماره سریال با تاریخ تولید.. پیدا کند..؟ میتونیین راهنمایی کنین ممنون میشمd:d

k2p

کاربر سایت
Jan 27, 2011
20
سلام دوستان
یه سوال اگه ps3 رو با یه کابل تبدیل hdmi به dvi به ورودی dvi مانیتور lcd وصل کنم اون وقت صدای بازی رو باید از کجا بگیرم
ممنون

redder

کاربر سایت
Nov 15, 2010
681
درود بر دوستان

غرض از مزاحمت اینکه ، من قصد خرید ps3 دارم ... از اونجایی هم که یه سری از افراد ps3 هاشون قبلا" 40 یا 80 بوده و بعدا خودشون هارد خریدن و کردنش 250 و 120، یه سوال برام مطرح شده ...

امروز با یه مغازه دار صحبت کردم، میگفت که اینایی که هارد میخران میذارن روش؛ احتمال چراغ زرد و صفحه قرمز و بریک شدن رو به شدت افزایش میده ...

ایا این صحیحه؟ اختمالش هست که از کسی بخرم و بعد یه مدت دستگاه ناکار شه؟

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام دوستان
یه سوال اگه ps3 رو با یه کابل تبدیل hdmi به dvi به ورودی dvi مانیتور lcd وصل کنم اون وقت صدای بازی رو باید از کجا بگیرم
ممنون

به راحتی وقیی تنظیم میکنی تصویر رو از HDMI بگیره ، تنظیم کن که صدا رو هم از اون یکی کابل بگیره و به اسپیکر هات بده
درود بر دوستان

غرض از مزاحمت اینکه ، من قصد خرید ps3 دارم ... از اونجایی هم که یه سری از افراد ps3 هاشون قبلا" 40 یا 80 بوده و بعدا خودشون هارد خریدن و کردنش 250 و 120، یه سوال برام مطرح شده ...

امروز با یه مغازه دار صحبت کردم، میگفت که اینایی که هارد میخران میذارن روش؛ احتمال چراغ زرد و صفحه قرمز و بریک شدن رو به شدت افزایش میده ...

ایا این صحیحه؟ اختمالش هست که از کسی بخرم و بعد یه مدت دستگاه ناکار شه؟

حرف مفت زده هیچ ربطی نداره خودم بیشتر از 1 سال هست که دارم هارد جایگزین استقاده میکنم

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
سلام دوستان من این PS3 رو با کابل HDMI به DVI به مانیتورم وصل میکنم ولی وقتی PS3 رو روشن میکنم صفحه تو مانیتور نمیاد و مانیتور روشن نمیشه مانیتور من W2284F LG هستش امکان داره ساپورت نمیکنه مانیتور من ، چون تو صفحه مانیتور وقتی PS3 روشن میشه از 33Hz , 30Hz یه چیزی مینویسه !
------------------------------------
یه سوال اگر PS3 رو از طریق کابل HDMI به مانیتوری وصل کنیم که اسپیکر نداره در همون حال که HDMI برای تصویر وصل هستش میشه از طریق کابل کامپونت از دستگاه صدا بگیریم (یعنی هم کامپونت وصل باشه هم HDMI یکی تصویر بگیریم یکی فقط صدا)

دوستان عزیز خواهشا این دو تا سوال من رو جواب بدید خیلی خیلی جواب این سوال ها برام مهم هستش.(مخصوصا سوال اول که این مانیتورم روشن نمیشه حالمو گرفته مانیتور من نه 1080p هستش نه full hd رزلوشنش هم 1050*1680 هستش ، به نظر شما باید مانیتورم رو عوض کنم ؟) تو تنظیمات پلی استیشن نباید کاری کرد ؟
با تشکر.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر