هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
دوستان من یه هارد دیسک اکسترنال به مدل
Western digital My Passport 500GB
دارم
هم usb2 هستش و هم usb3
وقتی به PS3 وصلش می کنم اصلا هیچ اتفاقی نمی افته و دستگاه قادر به شناساییش نیست
نمی دونم باید چی کنم
چندین بار هم با چندین نرم افزار مختلف به Fat32 فرمت کردم
اما اصلا نمیشه
ممنون میشم کسی بنده رو راهنمایی کنه
:">:">:">

دوستان من یه مانیتور w2286l دارم از قابلیت 3d هم پشتیبانی میکنه یه بازی gt5 هم که 3d میشه دارم الان میخوام بدونم چطوری میتونم gt5 رو 3d ش کنم عینک هم دارم لطفا راهنمایی کنید .>:d<

3D ????????????????????
شما مطمئنی 3D هستش این مانیتور؟
:-o:-o:-o

دوسته عزیز به این تاپیک برو تاپیک کامل و جالبی هست

ممنون عزيز....ولي اين تاپيك فكر كنم خيلي قديمي باشه و بحث هايي چون اسليم و كپي خور و .... رو پوشش نميده... اطلاعات جديد تر و به روز تر از كجا گير مياد؟

البته دوست بزرگواري منو در تاپيك راهنمايي براي خريد ps3 راهنمايي كرد...اما اگر شما هم تاپيك و لينكي در اين مورد داريد يا خودتون تجربه و اطلاعاتي در اين مورد داريد ممنون ميشم راهنمايي كنيد...مرسي>:d<

سلام
دارم
هم usb2 هستش و هم usb3
نمی دونم باید چی کنم
اما اصلا نمیشه

وال.. چند بار پرسیدیم این سوال رو من هم همین هارد رو دارم با این مشخصات نمیخونه مال منم ولی به ps3 فت وصل کردم خوند جریان چیه خدا میدونه و تا الان 10 دفعه این سوال پرسیده شده و کسی جواب نداده چرا؟؟؟؟؟؟؟​

سلام
دارم
هم usb2 هستش و هم usb3
نمی دونم باید چی کنم
اما اصلا نمیشه

مشکلاتی از این دست تو Slim بخاطر کم بودن جریان خروجی پورت هاست - منم سر HDMI Switch به این مشکل برخوردم

برای مشکل شما یه راه حل ساده هست:
از یه مغازه قطعات کامپیوتر یدونه USB Hub از این 1 به 4 های معمولی که ورودی آداپتور داره ( یعنی Power دار ) بخرید و اگر آداپتور همراهش نبود یه آداپتور متناسب هم براش تهیه کنید
آداپتور رو به هاب وصل کنید و بزنید تو برق و هاب رو بزنید به PS3 Slim - حالا هارد عزیزتون رو متصل کنید به هاب و لذت ببرید

• Like
Reactions: b3da
دوستان من امروز PS3 320GB خریدم و یک سول داشتم و اونم اینکه من وقتی بازی infamous رو توی دستگاه میزارم و توی بازی بعضی موقع ها موقع لود یا وسط بازی از بلوری رام دستگاه یک صدای تق تق میاد به نظرتون عادی هست یا مورد داره؟
با بازی Gran Turismo 5 همچین مشکلی ندارم.(البته فکر کنم چون حدود 4.5 گیگ بازی رو روی هارد نصب کرد)

ممنون

دوستان من امروز PS3 320GB خریدم و یک سول داشتم و اونم اینکه من وقتی بازی infamous رو توی دستگاه میزارم و توی بازی بعضی موقع ها موقع لود یا وسط بازی از بلوری رام دستگاه یک صدای تق تق میاد به نظرتون عادی هست یا مورد داره؟
با بازی Gran Turismo 5 همچین مشکلی ندارم.(البته فکر کنم چون حدود 4.5 گیگ بازی رو روی هارد نصب کرد)

ممنون
دوست عزیز باتوجه این که من چند وقتی است دستگاه را خریدم به نظر من این صدا ها ناشی از چرخش دیسک درون دستگاه است.برای من حتی بعد از خاموش شدن هم صداهایی هم میدهد :dکه ناشی از انبساط و انقباض پلاستیک است وبه نظر من مشکلی ندارد;)

مشکلاتی از این دست تو Slim بخاطر کم بودن جریان خروجی پورت هاست - منم سر HDMI Switch به این مشکل برخوردم

برای مشکل شما یه راه حل ساده هست:
از یه مغازه قطعات کامپیوتر یدونه USB Hub از این 1 به 4 های معمولی که ورودی آداپتور داره ( یعنی Power دار ) بخرید و اگر آداپتور همراهش نبود یه آداپتور متناسب هم براش تهیه کنید
آداپتور رو به هاب وصل کنید و بزنید تو برق و هاب رو بزنید به PS3 Slim - حالا هارد عزیزتون رو متصل کنید به هاب و لذت ببرید

دست گلت درد نکنه
حتما چک می کنم

:-*:-*:-*

• Like
Reactions: Ayuna
دوستان دستگاه زیر با تمام وسایل چقدر بنظرتون میرزه:

ps3 FAT
که ساخت ژاپن هستش. فقط یک سری محدودی ساخت ژاپن تولید شده دستگاه سالم سالم هستش.
دستگاه 40 GB هستش دستگاه تا به حال کپی خور نشده و ورژن دستگاه اخرین ورژن هستش
دستگاه رو به همراه 2 دسته که یکی شوک نداره + 1 هدست و 2 عدد دیسک بلو ری + 17 بازی psn به همراه dlc و چندین تم پولی هستش
بلوری ها شامل :
bad company 2 r2 به همراه کد استفاده نشده
uncharted 1 r2 plat
لیست بازی های psn :
dead natin 15$
prince of persia timed hd $18
lala craft $15
matt hazard $10
cashe crash $15
shank $15
mushroom wars $10
joe danger $15
magic orbz $10
wipe out hd $20
flower $10
crash ps1 $5
burn zombe burn $10
TMNT $10
battlefield 1943 $15
socom $30
fat perans $13

قیمت های حدودی هم جلوی بازی ها نوشتم
رو دستگاه یک2 DLC bad company م هست که 15$ قیمت داره همچنین چند تا تم پولی

ریجن دستگاه j هست
دستگاه های ساخت ژآپن 40 هزارتون گرونتر از دستگاه های ساخت چین هست

باسلام
دوستان من میخوام به یک نفر سیو بدم می خوام بدونم چگونه میشه این کار را انجام داد و آیا به دستگاه من آسیب میزند یا نه؟:-/

دادن save بازی ها چند مرحله داره :d

1- هارد یا فلشی که فرمتش FAT32 هست رو به دستگاه وصل میکنی
2- به قسمت save بازی ها میری و بر روی سیو مورد نظر مثلث رو میزنی و گزینه ی copy رو انتخاب میکنی
3- دستگاه از شما محل کپی کردنرو می پرسه (پروفایل های دیگه یا حافضه)، .و شما حافظه رو انتخاب میکنید .

رعایت چند نکته الزامی است
1-ریجن بازی دوست شما باید با ریجن بازی شما یکی باشد در غیر اینصورت سیو کار نمیکند
2- هنگامی که سیو را به دوستتان می دهید سیستم Trophy برای دوستتان غیر فعال میشود (فقط در آن بازی و فقط در آن save)
3- ضرری برای دستگاه شما ندارد

سلام
دارم
هم usb2 هستش و هم usb3
نمی دونم باید چی کنم
اما اصلا نمیشه

دوست عزیز خیلی وقت پیش یه داستانی ;) رو از بچه های سایت شنیدم حالا دقیق یادم نیست
ولی میگفتن هارد های WD یه درایو مخفی داره ، که شما وقتی به PS3 وصل میکنی به جای اینکه دستگاه درایو هارد اصلی رو بشناسه اون درایو مخفی رو میشناسه و به همین دلیل هیچی رو نشون نمیده . البته راه حل هم داره که اون رو دیگه نمیدونم:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or