هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
من خودم و دوستم میخوایم هر کدوم یه ps3 بگیریم آنلاین هم با هم بازی کنیم.
چند تا سوال دارم در مورد ریجن دستگاه و بازی ها.
1.بازی ریجن 1 به کنسول ریجن 2 یا 3 میخوره؟
2.برای آنلاین بازی کردن و سرور کدوم باید باشه(چی گفتم:d)من پینگم با آمریکا شهر واشنگتون از کشور های اروپایی و حتی دبی و ... بهتره.برای بازی در سرور های آمریکا باید ریجن کنسول یکی باشه یا بازی یا کشوری که در حال ثبت نام استفاده میکنیم؟
3.من اگه دستگاهم ریجن 1 باشه با دستگاه ریجن 2 میشه بازی کنم؟کلا اگه چه حالتی باشه نمیتونم با دوستم بازی کنم؟(ریجن بازی یکی نباشه یا کشور انتخابی)
4.و این که پینگ را باید با چه سروری از چه کشور و شهری بسنجم که با پینگ آنلاین ps3 یکی باشه؟
اگه کامل جواب بدین خیلی خوبه و ببخشید که بد نوشتم

آخرین ویرایش:

sorrowrock

کاربر سایت
Nov 3, 2009
93
سلام من 2 تا هارد اکسترنال دارم هر 2 هم usb3 هستند که هم usb3 میشه هم usb2 یکی 640 گیگ هست و یکی 1 ترابایت.هر 2 هم fat32 640 گیگ رو راحت میشناسه اما 1 ترابایت رو کلا نمیشناسه حتی پارتیشن بندی هم کردم نشد یه چراغ روش داره کلا چراغش رو روشن نمیکنه ورژن دستگاهم 3.55 هک شده هست دوستان راهنمایی میکنند مشکل از کجاست؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من خودم و دوستم میخوایم هر کدوم یه ps3 بگیریم آنلاین هم با هم بازی کنیم.
چند تا سوال دارم در مورد ریجن دستگاه و بازی ها.
1.بازی ریجن 1 به کنسول ریجن 2 یا 3 میخوره؟
2.برای آنلاین بازی کردن و سرور کدوم باید باشه(چی گفتم:d)من پینگم با آمریکا شهر واشنگتون از کشور های اروپایی و حتی دبی و ... بهتره.برای بازی در سرور های آمریکا باید ریجن کنسول یکی باشه یا بازی یا کشوری که در حال ثبت نام استفاده میکنیم؟
3.من اگه دستگاهم ریجن 1 باشه با دستگاه ریجن 2 میشه بازی کنم؟کلا اگه چه حالتی باشه نمیتونم با دوستم بازی کنم؟(ریجن بازی یکی نباشه یا کشور انتخابی)
4.و این که پینگ را باید با چه سروری از چه کشور و شهری بسنجم که با پینگ آنلاین ps3 یکی باشه؟
اگه کامل جواب بدین خیلی خوبه و ببخشید که بد نوشتم

1- اره میخوره
2-اشتباه میکنی سرور ما فقط با اروپا خوبه نه با امریکانه احتیاجی نیست با ریجن کنسولت یکی باشه یا با ادرسی که درست کردی نمیدونم فکر کنم به خاطر این باشه که کنسولتان ریجن 1 راحت با سرور امریکا باز میکنید
3-بله میتوانی بازی کنی ببین شما دو تا دوست فقط فقط باید ریجن بازیتان یکی باشه نه ریجن دستگاهتان یا ادرسی که درست کردید متوجه شدی
4-پینگ را نمیخواهی بگیری برو بزن توی منو استارت توی محیط ویندوز بعد run را بزن و این پینگ را بزن
ping 4.2.2.4 -t
همین جوری

سلام من 2 تا هارد اکسترنال دارم هر 2 هم usb3 هستند که هم usb3 میشه هم usb2 یکی 640 گیگ هست و یکی 1 ترابایت.هر 2 هم fat32 640 گیگ رو راحت میشناسه اما 1 ترابایت رو کلا نمیشناسه حتی پارتیشن بندی هم کردم نشد یه چراغ روش داره کلا چراغش رو روشن نمیکنه ورژن دستگاهم 3.55 هک شده هست دوستان راهنمایی میکنند مشکل از کجاست؟
احتمال داره اون هاردتت فت نیست باید فتش کنی تا دستگاه پلی3 بشناسه همین

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
fat32 هست.اون یکی هارد که fat32 هست میشناسه اما اینو کلا برق هم نمیده

دوسته عزیز منم همزمان دو تا هارد را نصب کردم بدونه هیچ مشکلی و فایلها را نشون میده
اون هارد 1 ترا را فرمت کردی یا نه یک فرمته کاملی بکن ببین میشناسه:d

hamed_1989

کاربر سایت
Jun 30, 2008
329
نام
حامد
سلام دوستان
من قصد خرید PS3 دارم ولی الان موندم که چه مدلیش رو بخرم؟ منظوریم بیشتر هارد دستگاه هست؟ 120/160/250/320
من به احتمال زیاد کپی هم نمیکنم فقط میخوام چند تا بازی انحصاری رو باهاش بازی کنم. ممنون

الان 120 گیگ 380 تومن هست و 250 گیگ 415 تومن و 320 گیگ 435 تومن. به نظرتون کدوم برای خرید انتخاب بهتریه؟

ممنون

pssx

کاربر سایت
Aug 28, 2010
334
نام
بهزاد
دوستان من یه مانیتور w2286l دارم از قابلیت 3d هم پشتیبانی میکنه یه بازی gt5 هم که 3d میشه دارم الان میخوام بدونم چطوری میتونم gt5 رو 3d ش کنم عینک هم دارم لطفا راهنمایی کنید .>:d<

یکی به کمک بکنه . چطوری 3dش کنم؟؟:(

Ayuna

♫ Tu ♪ Tu ♪ Ru
کاربر سایت
Jun 18, 2008
647
نام
امیر
دوستان من یه مانیتور w2286l دارم از قابلیت 3d هم پشتیبانی میکنه یه بازی gt5 هم که 3d میشه دارم الان میخوام بدونم چطوری میتونم gt5 رو 3d ش کنم عینک هم دارم لطفا راهنمایی کنید

اگر منظورتون LG W2286L هست که اصلا 3D نیست

alirooney

کاربر سایت
Aug 1, 2008
142
دوستان من یه مانیتور w2286l دارم از قابلیت 3d هم پشتیبانی میکنه یه بازی gt5 هم که 3d میشه دارم الان میخوام بدونم چطوری میتونم gt5 رو 3d ش کنم عینک هم دارم لطفا راهنمایی کنید .>:d<

از توی بازی فعالش کن اول

بعدش هر وقت بازی رو اجرا کنی به صورت اتوماتیک 3D اجرا میشه

• Like
Reactions: Ἁlireza

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان...

كجا ميشه اطلاعات كاملي در مورد PS3 و مدل ها و ريجن ها و كپي خور و ..... پيدا كرد؟ راهنماي خريد كسي داره؟

مرسي

دوسته عزیز به این تاپیک برو تاپیک کامل و جالبی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر