هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام دوستان میخواستم ببینم تا حالا دستگاههای اسلیم هم چراغ زرد دادن ؟
من میخوام دموی fifa10رو دانلود کنم حدوده 1گیگه بعد اگه به مدت 12 ساعت روشن باشه خراب میشه ؟
آخه من قبلا 360داشتم دیگه اونوری عادت کردم نمیتونم دستگا رو زیاد روشن بزارم!

سلام دوستان میخواستم ببینم تا حالا دستگاههای اسلیم هم چراغ زرد دادن ؟
من میخوام دموی fifa10رو دانلود کنم حدوده 1گیگه بعد اگه به مدت 12 ساعت روشن باشه خراب میشه ؟
آخه من قبلا 360داشتم دیگه اونوری عادت کردم نمیتونم دستگا رو زیاد روشن بزارم!
سئوال اول رو نمیدونم ولی برای سئوال دومت خیالت راحت باشه چیزیش نمیشه من یه وقتایی تا 2 روز هم دستگاه رو روشن گذاشتم مشکلی براش پیش نیومده تازه مال من از اون 60 گیگ های سری اوله;)

رامین فکر کنم G27 لاجیتک گزینه ی عالی برات باشه . من که خیلی خوشم اومده ازش ! البته نمیدونم اینجا دارن یا نه !
نیما توی تهران جایی رو میشناسی کلا تو کار این چیزا باشه؟
اون وقت مثلا اینها به 360 هم میخورن؟! ببخشید اخه من توی این مورد وارد نیستم.
چه مدلهایی رو دوستان توی ایران دیدن؟

نیما توی تهران جایی رو میشناسی کلا تو کار این چیزا باشه؟
اون وقت مثلا اینها به 360 هم میخورن؟! ببخشید اخه من توی این مورد وارد نیستم.
چه مدلهایی رو دوستان توی ایران دیدن؟

من خودم هم قصد خرید فرمون رو دارم ( + صندلی و Stand ) و بهت G27 رو پیشنهاد میدم .
البته فرق خاصی با G25 ( این یکی به راحتی پیدا میشه ) نداره و فرقشون رو می تونی تو www.logitech.com ببینی .

من خودم هم قصد خرید فرمون رو دارم ( + صندلی و Stand ) و بهت G27 رو پیشنهاد میدم .
البته فرق خاصی با G25 ( این یکی به راحتی پیدا میشه ) نداره و فرقشون رو می تونی تو www.logitech.com ببینی .
هر چی گشتم توی ایران مثل اینکه G27 نیستش.
G25 هم قیمتش حدود 340-350 هست.زیاده یا خوبه؟
اون وقت نگفتین این به 360 هم میخره؟فرمونی هست که به هر 2 تا بخوره؟ اگه به هر دو تا بخوره 400 هم شد عیبی نداره!ولی 350 واسه فرمون یک کنسول که خودش 300 تومن قیمتشه زیاده!:biggrin1:
ولی زده به سرم که حتما بگیرم.با قیمت کمتر یه چیزی در همین حد هست؟یعنی تا حدود 250-300 ؟البته حتما حتما میخوام دنده داشته باشه...

اون وقت نگفتین این به 360 هم میخره؟فرمونی هست که به هر 2 تا بخوره؟ اگه به هر دو تا بخوره 400 هم شد عیبی نداره!ولی 350 واسه فرمون یک کنسول که خودش 300 تومن قیمتشه زیاده!:biggrin1:
ولی زده به سرم که حتما بگیرم.با قیمت کمتر یه چیزی در همین حد هست؟یعنی تا حدود 250-300 ؟البته حتما حتما میخوام دنده داشته باشه...

یک کمی گرون گفته .
به 360 نمی خوره ، شاید گرون باشه ولی در عوض کیفیت داره . فعلا چیزی در حد و اندازه G27 نیومده .

سلام دوستان یه سوال اورژانسی.
یه 2 روزی هست که سرعت دانلود از PSN به شدت افت کرده ( البته قبلا پایین بود )
میشه یه امتحان بکنید و جواب بدین که آیا شما هم اینطور شده یا نه
آخه کنسولو Restore کردم دهنم واسه آپدیت بازی ها ...... شده :(
مثلا 7 مگو یه 20 دقیقه طول میکشه داون کنه ولی قبلا بهتر بود

آخرین ویرایش:

الان جی 25 قیمتش 320 تومنه یک سال هم گارانتی اواژنگ داره خواستی بگو شماره فروشنده رو بهت بدم تو پایتخت
جی 27 هم خواستی شاید برات بیارن ولی قیمت پول خون :-" حساب میکنن دیگه

رامین این G27 فقط به PS3 و PC میخوره . اگه برای GT5 میخوای خیلی عالیه .

منم احتمال میدادم تو ایران نداشته باشن . والا اطلاع ندارم کجا میاره ، ولی به قول این دوستمون نمایندگی اواژنگ باید داشته باشه . تازه ارزونتر از جای دیگه هم میده .

به نظرم همین G25 رو بگیر ( البته اینم به 360 نمیخوره ) . اگه اشنا داری خارج بگو برات G27 رو بگیرن فک کنم 299 دلار باشه .

راستی مایکروسافت هم یه فرمون مخصوص 360 داره ( که فک نکنم به PS3 بخوره :d )

رامین این G27 فقط به PS3 و PC میخوره . اگه برای GT5 میخوای خیلی عالیه .

منم احتمال میدادم تو ایران نداشته باشن . والا اطلاع ندارم کجا میاره ، ولی به قول این دوستمون نمایندگی اواژنگ باید داشته باشه . تازه ارزونتر از جای دیگه هم میده .

به نظرم همین G25 رو بگیر ( البته اینم به 360 نمیخوره ) . اگه اشنا داری خارج بگو برات G27 رو بگیرن فک کنم 299 دلار باشه .

راستی مایکروسافت هم یه فرمون مخصوص 360 داره ( که فک نکنم به PS3 بخوره :d )
اره همین G25 رو قرار شده بگیرم.نمیشه لذت بازی کردن Gt5 رو از دست داد.
برای 360 هم فرمون خودشو میگیرم...
ممنونم از راهنمایی همه.
الان جی 25 قیمتش 320 تومنه یک سال هم گارانتی اواژنگ داره خواستی بگو شماره فروشنده رو بهت بدم تو پایتخت
ممنون اگه میشه مشخصات مغازه +شماره تلفتنشو پی ام کنید.
tnx

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or