هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

با سلام
شرمنده پست تکراری میزنم چون نمیدونسم دقیق باید کجا بپرسم:-":blushing:
از کجا میشه فهمید دسته ی روی پی اس 3 اصل؟

1دونه جداش که 50تومن هست اونو از کجا بفهمیم اصل؟

مرسی

فکر می کنم وقتی دستگاه رو به اینترنت متصل کنید،اگر دسته اصلی نباشه،از کار خواهد افتاد. ;)

سلام
آقا یه سوال
من قدیما با ps3 میرفتم تو اینتر نت میتونستم همه ی تریلر های بازی ها ی game spot رو که رو صفحه نشون میدرو ببینم اما الان اصلا نمیتونم حتا تو google videos هم هیچ فیلمی رو رو صفحه load نمیکنه به خاطر چیه ؟؟ البته یه چند وقتی سرعت اینتر نتم خیلی پایین اومده اکان داره دلیلش اون باشه ؟؟

:thanks:

شرمنده بازم تکراریه:blushing:
اینکه دستهps3 وقتی تو شارجه نباید بازی کنیم تا چه حد علمی؟

فکر میکنم همه جور وسایلی وقتی دارن شارج میشن رو میشه استفاده کرد.

عجب ، کی یه همچین داستانی رو برات تعریف کرده ؟! :cheesygri
نه دوست عزیز ، بازی کردن هیچ ربطی به شارژ شدن یا نشدن دسته نداره.

سلام چه نوع هاردی با PS3 سازگاره ؟ و حداکثر ظرفیتی که تو بازار هست چقدره ؟
بعد برای تاویضش : یه back up که save هام پاک نشه ..........trophy رو هم sync کنم که بازم پاک نشه :cheesygri......... و هارد جدید رو بزارم جاش .......... یه بازی بزارم که os و نصب کنه .......... حله ؟
موقع نصب os چیکار کنم ؟ یه توضیح ......... باید دکمه power رو نگه دارم تا صفحش بیاد ؟ :confused: بعد کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم ؟

بعد برای تاویضش : یه back up که save هام پاک نشه ..........trophy رو هم sync کنم که بازم پاک نشه :cheesygri......... و هارد جدید رو بزارم جاش .......... یه بازی بزارم که os و نصب کنه .......... حله ؟
موقع نصب os چیکار کنم ؟ یه توضیح ......... باید دکمه power رو نگه دارم تا صفحش بیاد ؟ :confused: بعد کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم ؟
نصب OS اگه اخرین فریم ویر رو ریختی که بیخیالش شو.... اگه نه که از نت OS مناسب رو دانلود کن و بریز روی سی دی و ادامه کار...
اموزشش در همین سایت هست
تاپیک ها رو بگرد پیدا میشه....
هارد های لپتاپی که 1ترابایت هم داره.... به طور کلی زیاد به کارت نمیاد مگر اینکه از پی اس ان دانلود زیاد داشته باشی;)

هارد PS3 از سریه "2.5 هستش ، تو بازار تا 1tbش هم هستش ولی شما نهایت میتونی 750gbش رو بندازی رو کنسولت چون بالاتر از این مدل ضخامت هارد میشه 12.5mm و تو کاست هارد PS3 جا نمیشه.
واسه تعویضش هم اول یه backup میگیری یعد یه sync میکنی بعد هاردو تعویض میکنی بعد با یه بازی که روش firmware باشه یا firmware رو بصورت جدا از نت میگیری میریزی رو فلش بعد نصبش میکنی رو کنسولت بعدشم restore و بعدشم... :cheesygri
هاردشو که عوض کنی همون اول ازت یه فرمت میخواد بعدم یه نسخه از firmware.

درود
موقع خرید PS3 fat دسته2 باید به چه چیزهایی توجه کرد؟
منظورم از نظر ظاهری نیست؟ یعنی هیچ مشکل خاصی هست که موقع خرید آدم باید حواسش رو جمع کنه؟

سلام
من adsl ۱۲۸ صبانت داشتم تو بازی ‌های آنلاین تاخیر می‌افتاد رفتم ۲ مگ صبانت گرفتم باز همونجور شد
حالا می‌خوام بدونم مشکل از کجاست از مدممه از شرکته یا از ps3 هست:confused:
اسم بازیم هم هست MAG
ممنون

سلام
من adsl ۱۲۸ صبانت داشتم تو بازی ‌های آنلاین تاخیر می‌افتاد رفتم ۲ مگ صبانت گرفتم باز همونجور شد
حالا می‌خوام بدونم مشکل از کجاست از مدممه از شرکته یا از ps3 هست:confused:
اسم بازیم هم هست MAG
ممنون

پينگ بالا يا همون تاخير ربطي به سرعت اينترنت نداره...من رفيقم تو امارات پهناي باند 30 مگا بيت داره ولي پينگش بالاست بازم...يه مجمعه عواملي باعث شده پينگ ايران با اروپا بد باشه مثل تحريم ها ي اينترنتي...كيفيت بد خطوط و مخابرات و...
بايد يجورايي شانس بياري تو ايران پينگت خوب باشه:cool:

هارد PS3 از سریه "2.5 هستش ، تو بازار تا 1tbش هم هستش ولی شما نهایت میتونی 750gbش رو بندازی رو کنسولت چون بالاتر از این مدل ضخامت هارد میشه 12.5mm و تو کاست هارد PS3 جا نمیشه.
واسه تعویضش هم اول یه backup میگیری یعد یه sync میکنی بعد هاردو تعویض میکنی بعد با یه بازی که روش firmware باشه یا firmware رو بصورت جدا از نت میگیری میریزی رو فلش بعد نصبش میکنی رو کنسولت بعدشم restore و بعدشم... :cheesygri
هاردشو که عوض کنی همون اول ازت یه فرمت میخواد بعدم یه نسخه از firmware.

خیلی ممنون ........ بعد اقا این قضیه FAT32 چیه ؟ موقع خرید هارد باید بگم ؟ یا فقط بگم2.5serial ATA کافیه ........... ؟

سلام دوستان این فن پلی 3 من به علت دستکاری بنده به فنا رفت کسی میدونه فن پلی3 چنده کجا گیر میاد ایا فن همه پلی 3 ها مثل هم هستن؟
کسی اینجا فن نمیفروشه ؟؟؟
بعد اموزش باز کردن پلی 3 کسی سراغ نداره؟؟؟
ممنون

امروز برای اولین بار رفتم تو life with playstation و folding home ، بعد اینکه واردش شدم یه صفحه اومد که کره زمین رو از بالا نشون می داد و بعدم چون نمی تونستم به psn وصل شم بیخیال شدم و اومدم بیرون و دستگاه ریست شد.
می خواستم بپرسم از این ببعد بخاطر اینکه وارد این قسمت شدم همیشه یه قسمت از پردازنده دستگاه برای folding home می ره یا اینکه این قضیه استفاده از پردازنده دستگاه فقط برای زمانیه که وارد life with playstation شده باشم و به psn هم وصل باشم ؟

آخرین ویرایش:
درود
موقع خرید PS3 fat دسته2 باید به چه چیزهایی توجه کرد؟
منظورم از نظر ظاهری نیست؟ یعنی هیچ مشکل خاصی هست که موقع خرید آدم باید حواسش رو جمع کنه؟
چسب گارانتی رو کنار و سمت چپ دستگاه نگاه کن ببین جاش عوض نشده باشه یا خدچه دار نباشه;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or